SMS Z NIEBA z Biblii interlinearnej (537)

SMS z Nieba z Biblii interlinearnej – 7:30

 Fragment Słowa Bożego (z czytań z danego dnia) z Biblii interlinearnej.

 np. „Dla tego mówię wam, że zabrane zostanie od was królestwo Boga i dane zostanie narodowi czyniącemu owoce jego”. (Według Mateusza 21, 43)

„Już nie nazywam was sługami, bo sługa nie wie, co czynie jego pan. Was zaś nazwałem przyjaciółmi, bo wszystko, co usłyszałem od Ojca mego, dałem poznać wam”. (Według Jana 15, 15)

„Ja jestem winoroślą, wy pędami. Pozostający we mnie i ja w nim, ten niesie owoc liczny, bo beze mnie nie możecie czynić nic. Jeśli nie ktoś pozostawałby we mnie, wyrzucony zostałby na zewnątrz, jak pęd i wysuszyłby się; i zbierają je i w ogień rzucają, i pali się”. (Według Jana 15, 5 – 6)

„Pokój zostawiam wam, pokój mój daję wam. Nie jako świat daje, ja daję wam. Nie niech wpada w zamęt wasze serce ani niech trwoży się”. (Według Jana 14, 27)

„Zaś pocieszyciel, Duch Święty, którego pośle Ojciec w imieniu mym, ów was nauczy wszystkiego i przypomni wam wszystko, co powiedziałem wam [ja]”. (Według Jana 14, 26)

„Amen, amen mówię wam, wierzący we mnie dzieła, które ja czynię, i on uczyni, i większe (od) tych uczyni, bo ja do Ojca wyruszam”. (Według Jana 14, 12)

„Nie niech wpada w zamęt wasze serce. Wierzcie w Boga i we mnie wierzcie”. (Według Jana 14, 1)

„Zachęcam zaś was, bracia, przez imię Pana naszego, Jezusa Pomazańca, aby to samo mówiliście wszyscy, i nie były w was rozłamy, (aby) byliście zaś wydoskonaleni w tej samej myśli i w tym samym mniemaniu”. (Do Koryntian I 1, 10)

„(Kiedy spełniali społeczne dzieło) zaś oni Panu i (kiedy pościli), powiedział Duch Święty: Oddzielcie już mi Barnabę i Szawła do dzieła, (do) którego przywołałem sobie ich. Wtedy poddawszy się postom, i pomodliwszy się, i nałożywszy ręce (na) nich, uwolnili”. (Dokonania wysłanników 13, 2 – 3)

„Nie wy mnie wybraliście sobie, ale ja wybrałem sobie was i położyłem was, aby wy szliście i owoc nieśliście, i owoc wasz trwał, aby to, (o) cokolwiek poprosicie Ojca w imię me, dał wam”. (Według Jana 15, 16)

„W zaś zacząć ja mówić spadł Duch Święty na nich jak właśnie i na nas na początku. Przypomniałem sobie zaś słowo Pana, jak mówił: Jan polał wodą, wy zaś zostaniecie zanurzeni w Duchu Świętym”. (Dokonania wysłanników 11, 15 – 16)

Strona 1 z 27
Top