SMS Z NIEBA z Biblii interlinearnej (580)

SMS z Nieba z Biblii interlinearnej – 7:30

 Fragment Słowa Bożego (z czytań z danego dnia) z Biblii interlinearnej.

 np. „Dla tego mówię wam, że zabrane zostanie od was królestwo Boga i dane zostanie narodowi czyniącemu owoce jego”. (Według Mateusza 21, 43)

„Jeśli pozostaniecie we mnie i słowa me w was pozostaną, co zechcecie poproście sobie i stanie się wam. W tym wsławiony został Ojciec mój, żeby owoc liczny przynosiliście i staliście się mi uczniami”. (Według Jana 15, 7 – 8)

„Teraz raduję się w cierpieniach za was i wyrównuję braki utrapień Pomazańca w ciele mym za ciało Jego, którym jest (społeczność) wywołanych”. (Do Kolosan 1, 24)

„Chodźcież do mnie wszyscy trudzący się i obciążeni, i ja dam odpocząć wam”. (Według Mateusza 11, 28) 

„I który by napoił jednego (z) małych tych kielichem zimnego jedynie (dla) imienia ucznia, amen mówię wam, nie straci zapłaty jego”. (Według Mateusza 10, 42)

„Was zaś i włosy głowy wszystkie policzone są. Nie więc bójcie się. (Od) wielu wróbli różnicie się wy”. (Według Mateusza 10, 30 – 31)

„Oto ja wysyłam was jak owce w środek wilków. Stawajcie się więc rozsądni jak węże i prości jak gołębie”. (Według Mateusza 10, 16)

„Wtedy odpowiadając Piotr rzekł mu: Oto my opuściliśmy wszystko i zaczęliśmy towarzyszyć ci. Co zatem będzie nam?” (Według Mateusza 19, 27)

„(Gdy oni) zaś (wychodzili), oto przyprowadzili mu człowieka głuchego opętanego. I (gdy został wyrzucony) demon, przemówił głuchy. I zdziwiły się tłumy mówiąc: Nigdy (nie) pojawiło się takie w Izraelu”. (Według Mateusza 9, 32 – 33)

 

„I przyszedłszy Jezus do domu przełożonego i zobaczywszy fletnistów i tłum czyniący zamęt, mówił: Wycofajcie się, nie bowiem umarła dziewczynka, ale śpi. I wyśmiewali go. Gdy zaś wyrzucony został tłum, wszedłszy chwycił rękę jej i podniosła się dziewczynka”. (Według Mateusza 9, 23 – 25)

„Wrócili zaś siedemdziesięciu [dwóch] z radością mówiąc: Panie, i demony podporządkowują się nam w imię twe”. (Według Łukasza 10, 17)

Strona 1 z 29
Top