SMS Z NIEBA z Biblii interlinearnej (1693)

SMS z Nieba z Biblii interlinearnej – 7:30

 Fragment Słowa Bożego (z czytań z danego dnia) z Biblii interlinearnej.

 np. „Dla tego mówię wam, że zabrane zostanie od was królestwo Boga i dane zostanie narodowi czyniącemu owoce jego”. (Według Mateusza 21, 43)

„On zaś powiedział mu: Dziecko, ty zawsze ze mną jesteś, i wszystko moje twoje jest. Ucieszyć się zaś i uradować się trzeba było, bo brat twój ten martwy był i ożył, i zaginiony i znalazł się”. (Według Łukasza 15, 31 – 32)
„Powiedział zaś mu: Jeśli Mojżesza i proroków nie słuchają, ani jak ktoś z martwych wstanie, przekonani będą”. (Według Łukasza 16, 31)
„i który chciałby wśród was być pierwszy, będzie waszym niewolnikiem. Jak właśnie Sn Człowieka nie przyszedł być obsługiwanym, ale usłużyć i dać życie jego, okup za wielu”. (Według Mateusza 20, 27 – 28)
„Kto zaś wywyższy siebie, zostanie uniżony, i kto uniży siebie, wywyższony zostanie”. (Według Mateusza 23, 12)
„Stawajcie się litościwi jako [i] Ojciec wasz litościwy jest”. (Według Łukasza 6, 36)
„Jeśli Bóg za nami, kto przeciw nam?” (Do Rzymian 8 31 b)
„Ja zaś mówię wam: miłujcie wrogów waszych i módlcie się za prześladujących was”. (Według Mateusza 5, 44)
„Mówię bowiem wam, że jeśli nie obfitowałaby wasza sprawiedliwość bardziej (niż) uczonych w piśmie i faryzeuszów, nie weszlibyście do królestwa niebios”. (Według Mateusza 5, 20)
„Mówi im: Wy zaś kim (ja) powiadacie (jestem)?” (Według Mateusza 16, 15)
„Zaś tłumy (gdy gromadziły się), zaczął mówić: Pokolenie to pokoleniem złym jest. Znaku szuka i znak nie będzie dany mu, jeśli nie znak Jonasza”. (Według Łukasza 11, 29)
Strona 1 z 85

Top