SMS Z NIEBA z Biblii interlinearnej (415)

SMS z Nieba z Biblii interlinearnej – 7:30

 Fragment Słowa Bożego (z czytań z danego dnia) z Biblii interlinearnej.

 np. „Dla tego mówię wam, że zabrane zostanie od was królestwo Boga i dane zostanie narodowi czyniącemu owoce jego”. (Według Mateusza 21, 43)

„Stanąwszy zaś Jezus kazał, (by) on (został przyprowadzony) do niego; (gdy zbliżył się) zaś on, spytał go: Co tobie chcesz, bym uczynił?” (Według Łukasza 18, 40 – 41 a)

 

„Od zaś figowca nauczcie się (tego) przykładu: kiedy już gałąź jego miękka stanie się i wytworzy liście, poznajecie, że blisko lato jest”. (Według Marka 13, 28)

 

„Mówił zaś przykład im względem (tego że) trzeba zawsze modlić się (im) i nie ustawać”. (Według Łukasza 18, 1)

„Zapytany zaś przez faryzeuszów, kiedy przychodzi królestwo Boga, odpowiedział im i rzekł: Nie przychodzi królestwo Boga (do) zaobserwowania. Ani powiedzą: Oto tu, lub: Tam. Oto bowiem królestwo Boga wewnątrz was jest”. (Według Łukasza 17, 20 – 21)

 

„Przypominaj im, (by) panowaniom, władzom podporządkowywać się, słuchać władzy, do każdego dzieła dobrego gotowymi być”. (Do Tytusa 3, 1)

„Powiedział zaś Pan: Jeśli macie wiarę jak ziarno gorczycy, powiedzieliście by morwie [tej]: Wykorzeń się i zasadź się w morzu. I posłuszna była by wam”. (Według Łukasza 17, 6)

„Zaś Bóg mój wypełni każdą potrzebę waszą według bogactwa Jego w chwale w Pomazańcu Jezusie”. (Do Filipian 4, 19)

„My bowiem jesteśmy obrzezaniem, Duchowi Boga służąc i chełpiąc się w Pomazańcu Jezusie i nie w ciele będąc przekonani”. (Do Filipian 3, 3)

„Tak więc każdy z was, który nie żegna się ze wszystkimi (tymi) jego będącymi, nie może być mym uczniem”. (Według Łukasza 14, 33)

„To myślcie w was, co i w Pomazańcu Jezusie, który w postaci Boga będąc, nie (jako) porywanie uznał być równo Bogu, ale siebie samego uczynił pustym, kształt sługi wziąwszy, w upodobnieniu ludzi stawszy się; i (dla) postaci dawszy się znaleźć jako człowiek”. (Do Filipian 2, 5 – 7)

Strona 1 z 21
Top