Image

Jak to zrobić i po co?

Jak przekazać 1,5%?

Aby przekazać 1% podatku należy w PIT podać KRS Fundacji SMS z Nieba: 0000475218. Pole "cel szczególowy" może pozostac puste. 

Jakie działania wesprzesz swoim 1,5% podatku?

1

Codzienne Słowo Boże - SMS z Nieba TV

Codzienne rozważania Słowa Bożego i ważnych spraw w codziennym praktycznym życiu ewangelią publikujemy na youtubie już od kilku lat. zobacz tutaj
2

Akademia Rozwoju Talentów

Wieloletnia formacja dla dorosłych, pomagamy rozwijać się duchowo zarówno w przełożeniu na praktyczne codzienne życie jak i podejmowane posługi. W ramach ART prowadzimy formację kobiet, meżczyzn, ewangelizatorów, szkołę modlitwy, słuchanie Boga, biblijny kurs finansowy, formację małżeństw, formację biblijną, zarządcy bożych dóbr i inne.
3

Aplikacja SMS z Nieba

Setki tysięcy wiadomości dosłownych jak i opisowych cytatów ze Słowem Bożym, myślami świętych i innymi wartościowymi treściami podzielonymi tematycznie rozsyłamy każdego dnia. W dobie smartfonów jest to bardzo cenne narzędzie docierania z do człowieka ze Słowem Bożym, w tym też do młodzieży.
4

Spotkania ewangelizacyjne i katechetyczne, rekolekcje

Prowadzimy różne form spotkań przeznaczonych dla młodzieży i dorosłych. Od rekolekcji i kursów dla małych grup, poprzez rekolekcje na halach dla kilku tysięcy osób, po duże spotkania na stadionach i w obiektach sakralnych (np. Stadion Młodych - włącz pełnię wiary).
5

Inicjatywy ewangelizaycjne

Coroczna Przystań z Jezusem, podczas której głosimy Jezusa młodym ludziom, którzy przyjeżdżają na Sunrise Festival do Kołobrzegu to tylko jedna z wielu inicjatyw, którą prowadzimy (więcej w zakładce "projekty").
6

Misje Święte

Misje Święte to szczególna forma posługi, polegająca na (zazwyczaj) całotygodniowej posłudze słowa i posłudze sakramentalnej w różnych parafiach. Misje prowadzimy z ekipą ewangelizatorów świeckich głównie w Polsce. Cieszymy się też możliwością posługi na rzecz Polonii w różnych krajach świata.
7

Mobilny Konfesjonał, Mobilna Kaplica

Od wielu lat funkcjonujący Mobilny Konfesjonał to jedna form naszego wychodzenia do ludzi, którzy żyją poza kościołem. Mobilny Konfesjonał to wg wielu świadectw miejsce pojednania z Bogiem po wielu latach życia w grzechu i tym samym nowego życia.
8

Książki, audiobooki, ebooki

Rozdaliśmy ponad pół miliona darmowych książek w wersji papierowej. Wydajemy też książki, które udostępniamy za darmo w formie audiobooków i ebooków, aby w ten sposób pomagać w poprawie jakości życia.

Co dalej?

To tylko kilka obszarów działalności fundacji.
Jeśli jest Ci bliska przynajmniej jedna z powyższych form ewangelizacji to zapraszam Cię do wsparcia jednym procentem Twojego podatku.

Z góry dziękuję.

Kontakt

Masz pytania? Napisz

Top