Więcej działów (179)

W tym dziale:

Inspiracje

Inspiracje (100)

Każdego dnia spotykamy w różnych miejscach ludzi którzy pomagają nam być coraz lepszymi. Także codziennie w naszym życiu różne wydarzenia stają się miejscem, w którym możemy coś nowego odkryć. To dzięki tym wszystkim sytuacjom i ludziom możemy czerpać inspiracje. Oczywiście dla wszystkich wierzących głównym źródłem inspiracji jest Bóg. W tym dziale chcę dzielić się wszystkim, co pomaga mi rozwijać moje pasje, odkrywać nowe możliwości.

ks. Rafał Jarosiewicz

Zobacz artykuły...
Wasze świadectwa

Wasze świadectwa (75)

Jeżeli chcesz podzielić się swoim świadectwem doświadczenia i działania Pana Boga to ten dział powstał specjalnie z myślą o Tobie!

Bóg Cię dotknął, uzdrowił? Co zmieniło się przez to doświadczenie w Twoim życiu? Czego doświadczyłeś? Co w Tobie zostało? Być może dokonało się to podczas jednej z inicjatyw organizowanych lub prowadzonych przez Fundację SMS Z NIEBA. Zapraszamy – zaświadcz o tym, co Bóg Ci uczynił!

Świadectwo to piękny sposób oddania Bogu chwały! Zachęcamy – daj świadectwo, poprzez które osoba czytająca będzie mogła wzmocnić i rozwinąć swoją wiarę.

Zachęcamy szczególnie osoby otrzymujące dobre treści poprzez naszą aplikację, jak również wszystkich, którzy angażują się na różne sposoby w inicjatywy podejmowane przez Fundację SMS Z NIEBA.

WYŚLIJ ŚWIADECTWO - FORMULARZ

Zobacz artykuły...
Mam 21 lat. Jestem niewidoma i na wózku od urodzenia. W wieku 8 lat pojechałam do szkoły takiej, która by do moich potrzeb była dostosowana. Jest to szkoła w Laskach dla niewidomych, prowadzona przez siostry zakonne i świeckich.

Bóg jest miłością. Nie mogę już dłużej czekać. Kochani muszę się z wami podzielić tym, co czyni Bóg w moim życiu.

Telefon z Nieba?

Telefon z Nieba? Niemożliwe? Absurdalne? A jednak. Podzielę się z wami historią, która mnie dotknęła w 2019 r. Wtedy to w moim życiu zawodowym nie działo się najlepiej, czułam się wypalona zawodowo, bez perspektyw na rozwój. Aż tu nagle dostałam propozycję zmiany pracy na lepszą finansowo i dającą poczucie stabilności.
Już jako małe dziecko chciałam mieć rodzeństwo, ale niestety nie było to takie proste. Tuż przed pierwszą Komunią Świętą dowiedziałam się, że zostanę siostrą, ale ta radość nie trwała długo, bo mama niestety poroniła. Był to dla mnie wielki ból, nie mogłam się z tym pogodzić. Od tamtej pory zaczęłam mieć wątpliwości co do tego, czy Bóg jest i czy jest taki dobry i miłosierny, jak się o Nim mówi.
Chciałam opowiedzieć, jak Pan Bóg mnie uzdrowił. To się działo/dzieje teraz, kilka lat po nawróceniu, kiedy postanowiłam oddać moje życie Panu Bogu. Najpierw bardzo ostrożnie. Właściwie dlatego, że byłam wdzięczna za wyprowadzenie mnie ze skutków okultyzmu, w który się wplątałam, a potem odkryłam jak bardzo rzeczywistość wokół mnie się pokomplikowała.

Jego miłość sprawiła, że żyję! Bóg uratował mi życie. Satanizm, prostytucja, pornografia, masturbacja, życie bez Niego.

Bóg był w moim życiu od zawsze. Moje życie to scenariusz na serial, ale od początku. Zacznę od pierwszego cudu w moim życiu, którego medycyna nie potrafi wyjaśnić.
Po kilku latach małżeństwa okazało się, że mąż ma kochankę, która była przyjaciółką rodziny.
Bóg kocha Ciebie i mnie. Nawet jeśli teraz nie bardzo w to wierzysz, On działa.
Byłam na życiowym zakręcie.

Od lat uczestniczę w mszach o uzdrowienie prowadzonych przez ojca Józefa Witko, franciszkanina z Krakowa. Chorowałam na różne choroby, ale każda diagnoza była inna, aż w końcu lekarze zdiagnozowali mi nieuleczalną chorobę psychiczną (...). Leczenie nic nie dawało.

W dniu 10.07.2019, w którym tak naprawdę otworzyłam drzwi mojego serca i życia Jezusowi i pozwoliłam działać Duchowi Świętemu doświadczyłam jaką miłością obdarzył moje zmęczone serce słabe ciało.

Strona 1 z 9

Top