środa, 03 styczeń 2018 10:17

Regulamin usługi Newsletter świadczonej przez Fundację SMS z Nieba

§1 Wstęp

Niniejszy regulamin usługi Newsletter, zwanym dalej „Regulaminem”, określa zasady świadczenia tej usługi przez Fundację SMS z Nieba z siedzibą przy ul. Chrobrego 7 w Koszalinie.

§2 Umowa

 1. Usługa Newsletter polega na przesyłaniu przez Fundację na podany przez użytkownika tej usługi adres e-mail wiadomości mailowych.
 2. Użytkownik zawiera umowę  o świadczenie usługi Newsletter z Fundacją, poprzez wypełnienie formularza Newslettera na stronie www.smsznieba.pl, udostępniając swój adres e-mail oraz imię, otrzymywania wiadomości mailowych, o których mowa w postanowieniach ustępów powyższych.
 3. Procedura zawarcia umowy:
  1. Użytkownik wypełnia formularz rejestracyjny Newslettera i zatwierdza go przyciskiem "Zamawiam", co powoduje wysłanie zamówienia do Fundacji.
  2. W odpowiedzi na zamówienie Fundacja wyśle na wskazany email wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
  3. Użytkownik klikając link aktywacyjny zawiera umowę na darmową usługę Newslettera.
 4. Umowa o korzystanie z usługi Newsletter zostaje zawarta na czas nieokreślony.
 5. Użytkownik ma prawo wypowiedzieć umowę o korzystanie z usługi Newsletter. Wypowiedzenie skutkuje natychmiastowym usunięciem danych Użytkownika z bazy Newslettera.
  Wypowiedzenie umowy może odbyć się:
  1. przez kliknięcie linku o rezygnacji, który znajduje się w każdej wysłanej wiadomości
  2. przez kliknięcie linku o rezygnacji, który znajduje się w formularzu rejestracyjnym newslettera na stronie www.smsznieba.pl

§3 Koszty usługi

Usługa Newsletter jest bezpłatna.

§4 Treść newslettera

 1. Wysyłane newslettery stanowią utwory w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631 z późn.zm.)
 2. Wysyłane newslettery zawierają informacje o działalności Fundacji SMS z Nieba oraz o rekomendowanych przez Fundację wydarzeniach i publikacjach ewangelizacyjnych.

§8 Wymagania

Do korzystania z usługi Newsletter konieczny jest dostęp do sieci Internet oraz posiadanie adresu e-mail.

§9 Reklamacje

1. Reklamacje należy składać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. W reklamacji należy podać dane osoby zgłaszającej reklamację, niezbędne do rozpatrzenia reklamacji oraz opis nieprawidłowości w usłudze Newsletter.

3. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie do 14 dni od dnia wpłynięcia reklamacji.

Top