-->

Akademia Rozwoju Talentów

Bóg tak sprawił, że każdy z nas w różnym momencie i na różnym etapie swojego życia spotkał Go na swojej drodze i doświadczył, że jest ogromnie przez Niego ukochany. I co z tego wynika?

Właśnie to, że chcemy nasze życie przeżyć z pasją, rozwijając swoje dary i talenty, tak żeby w godzinie śmierci mieć całkowitą świadomość, że się prawdziwie żyło.

Rozwijanie darów, którymi nas Bóg obdarzył, nie jest tylko przywilejem, hobby, czy zajęciem dla młodzieży, ale jest to przede wszystkim nasza odpowiedzialność przez całe życie.

Od wielu lat służymy Bogu, głosząc rekolekcje w Polsce i za granicą. Motywujemy ludzi do życia, i to dobrego życia, formujemy liderów, muzyków, tych którzy zajmują się głoszeniem Słowa Bożego (głównie osoby świeckie), mężczyzn i kobiety świadomych swojej misji, oraz zarządzających finansami tak, by pomnażając dobra materialne, nie tylko nie żyć w zadłużeniu, ale jeszcze służyć potrzebującym, tym wszystkim, czym możemy, a co składa się na życie ludzkie, takie proste, zwyczajne i niezwyczajne.

Mamy świadomość, że wielu wspaniałych chrześcijan nie chce być tylko „niedzielnymi” katolikami, ale pragnie w swojej rodzinie, pracy, w relacjach z innymi, czy w realizowaniu marzeń żyć w radości i miłości, czyli pełni tego, czego pragnie dla nas Bóg.

Kiedy odkrywamy swoją misję, największym problemem jest brak narzędzi oraz umiejętności, brak wizji, celu, czy sposobów realizacji – co doprowadza nas do zniechęcenia, frustracji i często porzucenia swojej misji oraz zadania, do którego wyznaczył nas Pan.

Odpowiedzią na pytania: Jak? Co? W jaki sposób? – jest Akademia Rozwoju Talentów, czyli osoby posiadające wieloletnie doświadczenie prowadzenia zajęć, wykładów oraz warsztatów dotyczących pracy nad sobą, czyli właśnie przekłuwania słowa w czyn.

 

Proponujemy następujące kierunki:

 • Lider
  Kto może być liderem? Każdy, absolutnie każdy, kto jest powołany do tego przez Boga. Zadaniem Akademii jest wykształcenie Liderów w rodzinie, pracy, parafii, wspólnocie, liderów układania kwiatów, remontów, prowadzenia samochodu, pracy z grupą parafialną, itd. Pismo Święte daje wiele przykładów wybranych przez Boga liderów, którzy sami nie czuli się uzdolnieni, godni, przygotowani, a którzy zaufali Bogu i dali Mu się formować.

 • Posługa Słowa
  Dla osób, które pragną głosić, zarówno w rozmowach indywidualnych, w małych i dużych grupach, jak i na dużych konferencjach.
  Mamy za sobą wiele lat praktyki, bezcennych doświadczeń posługi Słowa i doświadczenia działania Boga, który wybrał nas, by ogłosić światu Dobrą Nowinę.

 • Ewangelizacja
  Chcesz uczyć się nieść Jezusa tam, gdzie żyjesz, mieszkasz, pracujesz? Nauczymy Cię, jak unikać w tym błędów.
  Ten kierunek jest dla każdego, kto w sercu ma pragnienie, aby nieść Jezusa innym ludziom.

 • Dla mężczyzn „Jesteś skałą”
  To cykl konferencji dla tych mężczyzn, którzy chcą zawalczyć o swoje życie.
  Słuchając konferencji odkryjesz na nich, po raz pierwszy, a może na nowo, swój potencjał i wzbijesz się ponad ograniczenia. Są to spotkania dla mężczyzn, którzy się jeszcze nie poddali!

 • Konferencja „Queen Style”
  Kobiety, Dziewczyny, Delikatne Niewiasty i Twarde Babki!
  Fascynującą podróż w głąb siebie, w której będziemy demaskować kłamstwa o nas, zaglądać w swoje serca i otwierać dusze, aby odkryć/poznać na nowo swoją wartość i prawdziwą godność. Godność Córki Najwspanialszego Króla!

 • Kurs finansowy Crown
  Jest to kurs przeznaczony dla każdego, kto chce poznać biblijne zasady zarządzania pieniędzmi i zacząć stosować je w życiu. Trwa 10 tygodni, i polega na studium Pisma Świętego, samodzielnym wykonywaniu praktycznych zadań z podręcznika uczestnika oraz uczestnictwie w spotkaniu małej grupy.

 • Warsztaty muzyczne „Pieśń chwały”
  Jesteśmy wezwani do uwielbienia. Celem muzyki chrześcijańskiej jest uwielbienie Boga oraz doprowadzenie słuchających do spotkania z Nim.

 

 Serdecznie zapraszamy na oficjalną stronę Akademii Rozwoju Talentów: www.rozwijajtalenty.pl

 

 

 

KONTAKT:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://rozwijajtalenty.pl/

tel. 537 – 466 - 025

pn. - pt. w godz. 9:00 - 14:00

 

 

Top