Cytaty dla kobiet (2379)

Cytaty dla kobiet – godz. 22:00

Ten dział został wymyślony przez kobietę i powstał ze szczególną myślą o kobietach. Codziennie późnym wieczorem rozsyłamy wartościowy cytat dotykający tematu kobiecości.

np. „Kobieta, która wie kim jest – w swoim pięknie, dzięki Jego łasce – ma w sobie pewność, której nikt i nic jej nie zabierze. Musimy pozwolić, aby ta prawda przeniknęła do samej głębi naszych serc. Jesteśmy kochane i piękne”. Mary Bielski, spotkanie „Uzdrowiona kobiecość”

„Jestem zachwycona mnogością szczegółów, które czynią każdą z nas niepowtarzalną. Czy myślałaś kiedyś, że Twoje kręcone włosy, piegi czy kształt nosa to jeden z przejawów Boskiej kreatywności?” Sarah Stafford
„Prawdziwe piękno uzdrawia, inspiruje, pomaga przezwyciężyć trudności. Dlatego tak ważne jest, aby każda kobieta odkryła i rozpaliła w sobie iskrę Bożego piękna”. Joanna Tor – Gazda
„Ładnie ma się ubierać dziewczyna, która Boga kocha”. bł. Aniela Salawa
„Każda kobieta potrzebuje ojcowskiej miłości, chociaż nie każda mogła jej doświadczyć w relacji z ziemskim ojcem. Tę potrzebę może zaspokoić jedynie miłość Boga Ojca. W Jego oczach jesteśmy tak cenne, jak piękna perła, która powstaje z ziarnka piasku”. Anna Cieślar
„Kobieta, przez którą Bóg zmienia rzeczywistość, to kobieta wypełniona Bożą mocą. Wolna od strachu i lęków z przeszłości. Z radością patrząca w przyszłość”. Alina Wieja
„Nie wiem co dzieje się w Twoim życiu (…) Cokolwiek to jest, Bóg pragnie wyciągnąć to na światło dzienne. Jeśli tkwisz w ciemności grzechu, szatan ma nad tym kontrolę. Gdy pozwalasz, by Twój mrok przeniknęło Jego Światło, Bóg Cię wyzwoli. Amen!” Jackie Francois, konferencja „Cała piękna jesteś, przyjaciółko moja”
„Bóg pragnie, by każda z Was była wolną kobietą, która emanuje pięknem. On chce, by ludzie spotykali Jego, kiedy spotykają Was”. Jackie Francois, konferencja „Cała piękna jesteś, przyjaciółko moja”
„Jeśli nie miałaś dobrego kontaktu z ojcem i on nigdy nie powiedział Ci, jak piękna jesteś, poproś dzisiaj samego Boga, by Ci to ukazał”. Jackie Francois, konferencja „Cała piękna jesteś, przyjaciółko moja”
„Kiedy ubieracie się tak, że Wasi bracia w Chrystusie zaczynają Was pożądać i fantazjować o Was, prowadzicie ich prostą drogą do grzechu. Nigdy nie chciałabym być powodem grzechu moich braci w Chrystusie! Część z nich będzie grzeszyć i tak, lecz ja nie chcę zapraszać ich do tego grzechu. Nie chcę, by to była także moja wina i współodpowiedzialność”. Jackie Francois, konferencja „Cała piękna jesteś, przyjaciółko moja”
„Piękno każdej z was jest potężne. Mamy w Biblii opisy kobiet, które za pomocą swojego piękna były w stanie pogrążyć całe armie. To kobiety słuchające podszeptów szatana, by wykorzystywać swoje piękno do manipulacji. Czy chcecie wykorzystać swoje piękno dla dobra, czy jako narzędzie szatana? Czy chcecie, by Wasze piękno prowadziło innych do Królestwa Bożego, czy do piekła? Musicie zadać sobie te pytania”. Jackie Francois, konferencja „Cała piękna jesteś, przyjaciółko moja”
Strona 1 z 119

Top