Cytaty dla kobiet (1579)

Cytaty dla kobiet – godz. 22:00

Ten dział został wymyślony przez kobietę i powstał ze szczególną myślą o kobietach. Codziennie późnym wieczorem rozsyłamy wartościowy cytat dotykający tematu kobiecości.

np. „Kobieta, która wie kim jest – w swoim pięknie, dzięki Jego łasce – ma w sobie pewność, której nikt i nic jej nie zabierze. Musimy pozwolić, aby ta prawda przeniknęła do samej głębi naszych serc. Jesteśmy kochane i piękne”. Mary Bielski, spotkanie „Uzdrowiona kobiecość”

Ludzie nie są w...

„Ludzie nie są w stanie dać nam tego wszystkiego, czego potrzebuje nasze serce. Nawet najbardziej kochający rodzice nie są w stanie całkowicie zaspokoić głodu miłości dziecka, ponieważ są niedoskonałymi ludźmi, z głębokim, wewnętrznym pragnieniem miłości bezwarunkowej. To samo dotyczy współmałżonka. Nawet najbardziej kochający mąż nie potrafi zaspokoić wszystkich najgłębszych potrzeb swojej żony”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”
„To, jak wygląda dzisiaj nasze życie, jak radzimy sobie w trudnych sytuacjach, wynika z obrazu Boga, jaki nosimy w swoim sercu”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”
„Czytaj w ciszy Jego słowo, pytaj Go i słuchaj Jego odpowiedzi. Bóg chce, aby twoje serce było gorące dla Niego i pełne miłości do innych ludzi. Serce zawsze podąża za tym, co dla nas jest najcenniejsze”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”
„Osoba prawdziwie szczęśliwa i pełna życia to ta, która jest kochana i potrafi kochać. Trudno jest żyć bez miłości. Miłość jest dla nas jak powietrze, którym oddychamy, w którym się rozwijamy i funkcjonujemy prawidłowo. Być kochaną to największa tęsknota i potrzeba każdej kobiety”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”
„Jesteśmy powołane do tego, by świecić jak świeca w ciemności tego świata. Same nie mamy tej mocy. Tym, którym może zajaśnieć w nas i przez nas jak zorza poranna, jest Jezus. On zapala pochodnię naszego życia i rozświeca naszą ciemność. Jeżeli damy Mu najważniejsze miejsce w naszym sercu, przeżyjemy coś wyjątkowego”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”
„Bóg stworzył nas, byśmy w tym świecie jaśniały Jego miłością, byśmy były piękne jako córki wielkiego Króla, promienne radością Jego życia w nas i zwycięskie, ponieważ dzięki Jego Mocy możemy pokonywać przeciwności”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”
„W Pieśni nad Pieśniami znajdujemy najpiękniejszy opis miłości. Został nam darowany, byśmy wiedziały, jak ma wyglądać miłość mężczyzny i kobiety w małżeństwie. Jednak został nam darowany w jeszcze ważniejszym celu – byśmy zobaczyły i odkryły ogromną miłość Boga, naszego Stwórcy, do każdej z nas oraz abyśmy Go uszczęśliwiły tym, że same jesteśmy szczęśliwe. A kiedy jesteśmy szczęśliwe, to jesteśmy właśnie takie, jakimi On pragnął nas mieć – kobietami według Bożego serca”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”
„Nie ma większej Miłości niż Boża i nie ma innej drogi do pełnego poczucia bezpieczeństwa niż ukrycie się w ramionach pełnych Miłości. Każdy sam musi się na to otworzyć. Nikt nie może tego zrobić za nas. Nikt nie może kochać za kogoś. Nikt nie potrafi wierzyć za kogoś. Nikt nie może za ciebie spotkać się osobiście z wielkim, świętym Bogiem, miłującym Ojcem. On czeka na ciebie z wyciągniętymi ramionami. Chce cię przytulić, ochronić, zapewnić o swojej miłości i dobrej przyszłości. Chce, byś czuła się bezpieczna i szczęśliwa”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”
„Bóg stworzył nas, byśmy w tym świecie jaśniały Jego miłością, byśmy były piękne jako córki wielkiego Króla, promienne radością Jego życia w nas i zwycięskie, ponieważ dzięki Jego mocy możemy pokonywać przeciwności”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”
„Kobieta szczęśliwa to kobieta w objęciach Stwórcy, wypełniona miłością, żyjąca z pasją dla Boga i ludzi, przez którą przepływa błogosławieństwo. Jest uwielbieniem i radością dla swojego Boga, prezentem dla ludzi wokół niej. To kobieta modlitwy i wiary”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”
Strona 1 z 79

Top