Cytaty dla kobiet (967)

Cytaty dla kobiet – godz. 22:00

Ten dział został wymyślony przez kobietę i powstał ze szczególną myślą o kobietach. Codziennie późnym wieczorem rozsyłamy wartościowy cytat dotykający tematu kobiecości.

np. „Kobieta, która wie kim jest – w swoim pięknie, dzięki Jego łasce – ma w sobie pewność, której nikt i nic jej nie zabierze. Musimy pozwolić, aby ta prawda przeniknęła do samej głębi naszych serc. Jesteśmy kochane i piękne”. Mary Bielski, spotkanie „Uzdrowiona kobiecość”

„Kiedy służymy innym, nasze własne serce doznaje uzdrowienia. Zachęcam cię, żebyś zasiewała dobre ziarna, służąc innym ludziom. Może odkryjesz, że dzięki temu zmienia się również twoje własne życie”. Nick Vujicic, „Bez granic!”

 

„Gdy Bóg powołuje cię do wykonania jakiegoś zadania, początkowo możesz nie zrozumieć Jego intencji. Nie zdziw się, jeśli to zadanie nie wzbudzi w tobie przesadnego entuzjazmu. Mimo wszystko bądź człowiekiem o żarliwym sercu, gotowym posłuchać Bożego wezwania”. Nick Vujicic, „Bez granic!”

„Istnieje wiele sposobów wywierania pozytywnego wpływu na świat przez realizowanie swych życiowych pasji. Twój niepowtarzalny zestaw talentów, wiedzy i doświadczeń może predysponować cię do działalności biznesowej, służby publicznej, ewangelizacji, sztuki lub pracy w innych dziedzinach. Ważne, byś rozpoznała zdolności i pasje, które Bóg umieścił w twym sercu, i byś w zgodzie z nimi układała swoje życie, nawet jeśli nie rozumiesz w pełni, dokąd cię to zaprowadzi”. Nick Vujicic, „Bez granic!”

„Jeśli będziesz pielęgnować prawdziwą pasję w swoim sercu, jej płomień nigdy nie zgaśnie. Ale pamiętaj, że życie z pasją nie jest wolne od ryzyka i że nawet gdy jakaś pasja się kończy, być może Bóg przewidział dla ciebie coś lepszego”. Nick Vujicic, „Bez granic!”

„Bóg nie kocha cię z uwagi na twoje osiągnięcia w nauce lub w pracy. Nie kocha cię dlatego, że jesteś w czymś lepsza od innych. Bóg kocha cię dlatego, że cię stworzył. On kocha ciebie ze względu na ciebie”. Nick Vujicic, „Bez granic!”

 

„Jeden z moich doradców powiedział mi kiedyś: Nick, wiesz, jak najlepiej zjeść słonia? Po jednym kęsie naraz. Pamiętaj o tym następnym razem, gdy będziesz musiała podjąć się jakiegoś przytłaczającego zadania”. Nick Vujicic, „Bez granic!”

„Wprowadzanie wiary w czyn nie jest rzecz jasna jedynie biernym przyjmowaniem życiowych wydarzeń. Musisz aktywnie i świadomie podejmować działania niezbędne do tego, by odnaleźć Bożą ścieżkę dla twojego życia i stawiać na niej kolejne kroki. A gdy zdarzy ci się z tej drogi zboczyć – jak stało się to w moim przypadku – zastanów się, dlaczego do tego doszło i co musisz zrobić, by wrócić na właściwy tor i z pasją realizować swój życiowy cel”. Nick Vujicic, „Bez granic!”

„Być może podobnie jak ja, byłaś kiedyś skrajnie przytłoczona, mimo że twoja rzeczywista sytuacja nie była aż tak beznadziejna, jak się wydawało. Nasza percepcja ulega zaburzeniu pod wpływem uczuć – trudno o realistyczny ogląd faktów, gdy ogarnia nas czarna rozpacz”. Nick Vujicic, „Bez granic!”

„Ciesz się pokojem wynikającym ze świadomości, że twoim życiem nie rządzi przypadek, lecz Boży plan, a twojej wartości, celu i przeznaczenia nie determinują bieżące wydarzenia, lecz to, w jaki sposób na nie reagujesz”. Nick Vujicic, „Bez granic!”

 

„Jeśli nie zechcesz podjąć ryzyka ani pogodzić się z tym, że niektórzy zakwestionują twój geniusz i nazwą cię wariatką – najprawdopodobniej nie osiągniesz wszystkiego, o czym marzysz. Poza tym nie trać poczucia humoru. Pozwól sobie czasem na odrobinę luzu, na żart z samej siebie czy na chwilę rozrywki, która umili twoją wędrówkę”. Nick Vujicic, „Bez granic!”

Strona 1 z 49
Top