Cytaty dla kobiet (2000)

Cytaty dla kobiet – godz. 22:00

Ten dział został wymyślony przez kobietę i powstał ze szczególną myślą o kobietach. Codziennie późnym wieczorem rozsyłamy wartościowy cytat dotykający tematu kobiecości.

np. „Kobieta, która wie kim jest – w swoim pięknie, dzięki Jego łasce – ma w sobie pewność, której nikt i nic jej nie zabierze. Musimy pozwolić, aby ta prawda przeniknęła do samej głębi naszych serc. Jesteśmy kochane i piękne”. Mary Bielski, spotkanie „Uzdrowiona kobiecość”

„Bóg jest Królem Królów, my jesteśmy Jego królewnami. Król chce dać Jego córkom wszystko, co najlepsze”. Jackie Francois, konferencja „Cała piękna jesteś, przyjaciółko moja”
„Kobiety są nazwane koroną stworzenia. To w nas może rozwijać się nowe życie. Gdy kobieta jest w ciąży, jej ciało staje się żywym tabernakulum dla rozwijającego się życia”. Jackie Francois, konferencja „Cała piękna jesteś, przyjaciółko moja”
„Nasze zachowanie, nasze słowa muszą odzwierciedlać Źródło Miłości, na obraz którego jesteśmy stworzone. Spójrzcie na Maryję”. Mary Bielski, spotkanie „Uzdrowiona kobiecość”
„By stać się kobietą, która wie kim jest w Chrystusie, potrzeba nam mnóstwo mądrości płynącej tylko od Niego. On udziela jej z miłością, jak kochający Ojciec. Mądrość Boża będzie mówić Wam, jaka jest właściwa decyzja. Tego wszystkiego uczymy się na kolanach, słysząc bicie Jego serca każdego dnia. Inaczej możemy to przegapić.” Mary Bielski, spotkanie „Uzdrowiona kobiecość”
„Kobieta, która wie kim jest – w swoim pięknie, dzięki Jego łasce – ma w sobie pewność, której nikt i nic jej nie zabierze. Musimy pozwolić, aby ta prawda przeniknęła do samej głębi naszych serc. Jesteśmy kochane i piękne”. Mary Bielski, spotkanie „Uzdrowiona kobiecość”

Każda z Was jest...

„Każda z Was jest wezwana do tego, aby powstać, aby być silną i piękną!” Mary Bielski, spotkanie „Uzdrowiona kobiecość”
„W najgłębszej części naszej tożsamości czujemy, że zostałyśmy stworzone dla piękna. Nie osiągniemy go jednak, idąc po ścieżkach świata. Istnieje wspaniałe piękno w naszym życiu wewnętrznym, do którego my kobiety jesteśmy wzywane. Powołanie do bycia kobietą w pełni przebudzoną. Spotkałyście kiedyś kobiety płonące z miłości do Jezusa? Jest w nich coś pięknego, drzemie w nich siła. W naszej świadomości, kim jesteśmy w Chrystusie naprawdę tkwi piękno”. Mary Bielski, spotkanie „Uzdrowiona kobiecość”
„Nigdy nie pozwól, aby Twoja przeszłość dyktowała Ci, jak ma wyglądać Twoja przyszłość. Nigdy! Nie pozwólcie, by przeszłość zdominowała Waszą przyszłość. Uwierzcie w nową przyszłość z Chrystusem!” Leah Darrow, konferencja „Nie lękaj się, bo Cię wykupiłem”
„Wiem, że zostałam stworzona do czegoś więcej. Panie daj mi łaskę przemienienia. Pozwól, bym nawet nie pragnęła tego, co jest dla mnie szkodliwe, niezdrowe. Daj mi pragnienie tego, co jest warte mojej wielkiej godności. Zatrzymaj mnie, gdy biegnę za tym, co bezwartościowe lub sprawia, że czuję się bezwartościowa”. Leah Darrow, konferencja „Nie lękaj się, bo Cię wykupiłem”
„Naszą największą misją jest nasze życie – to, kim jesteśmy jako kobiety”. Leah Darrow, konferencja dla kobiet „Córki Króla królów”
Strona 1 z 100

Top