Systematyczna formacja osobista

Katechizm dla (nie) śmiertelników może zaciekawiać i szokować już swoim tytułem. Propozycja ta przeznaczona dla każdego, kto chce pogłębić swoją wiarę w Pana Boga oraz poznać Jego Kościół, którego założycielem jest Jezus Chrystus. Dla niektórych Katechizm Kościoła Katolickiego jest książką zbyt trudną, zawiłą i niezrozumiałą, dlatego pozostaje „w nietkniętym stanie”, tylko jako jedna z wielu książek na półce w domowej biblioteczce.

Element formacji wspólnotowej

Bardzo nas cieszy, że całe wspólnoty włączają poznawanie Katechizmu jako stały element formacji swoich członków. 

Jak to działa?

Katechizm dla (nie)śmiertelników to pierwszy z zapowiadanych dziewięciu tomów, które mają pomóc dzień po dniu poznać całą naukę Kościoła Katolickiego zawartą w KKK. Opisanych i wyjaśnionych przez autorkę 365 pierwszych punktów pomaga w ich zrozumieniu, aby treści w nich zawarte miały wpływ na nasze życie. To nie jest kolejna książka „naukowa”. Jej celem jest poprowadzenie czytelnika tak, by każdego dnia: zapoznał się z treścią jednego punktu Katechizmu, rozważył jego treść i wypełnił zaproponowane zadanie.
Image

Od inicjatora projektu KDN

Książka "Katechizm dla (nie) śmiertelników" może zaciekawiać i szokować już swoim tytułem. Jest ona przeznaczona dla każdego, kto chce pogłębić swoją wiarę w Pana Boga oraz poznać Jego Kościół, którego Założycielem jest Jezus Chrystus. Dla niektórych Katechizm Kościoła Katolickiego jest książką zbyt trudną, zawiłą i niezrozumiałą, dlatego często pozostaje "w nietkniętym stanie", tylko jako jedna z wielu książek na półce w domowej biblioteczce. Niniejsza publikacja, to pierwszy z zapowiadanych dziewięciu tomów, które mają pomóc dzień po dniu poznać całą naukę Kościoła Katolickiego zawartą w KKK. Opisanych i wyjaśnionych przez autorkę 365 pierwszych punktów pomaga w ich zrozumieniu, aby treści w nich zawarte miały wpływ na nasze życie. To nie jest kolejna książka „naukowa”. Jej celem jest poprowadzenie czytelnika tak, by każdego dnia: zapoznał się z treścią punktu Katechizmu, rozważył jego treść i wypełnił zaproponowane zadanie. 
ks. Rafał Jarosiewicz

O autorce

Magdalena Plucner Kobieta, która od ponad 20 lat głosi Ewangelię, prowadzi rekolekcje i misje w Polsce, jak i za granicą, posługuje w zespołach muzycznych jako lider uwielbienia, wokalistka czy też instrumentalistka. Kilka lat temu założyła szkołę – Akademię Rozwoju Talentów, kształcącą między innymi: ewangelizatorów, głoszących, liderów, muzyków uwielbienia. Pomysłodawczyni serii konferencji dla kobiet „Najlepsza Towarzyszka". Jest członkiem Szkoły Nowej Ewangelizacji, zasiada w zarządzie Fundacji SMS z Nieba, wraz z którą od wielu lat organizuje największe, katolickie spotkania w Polsce takie jak: Jezus na stadionie, Słowo stało się ciałem. Zarządca firmy „DLA JEZUSA”. Autorka takich książek jak: „Umiłowana, czyli kobieta z klasą”, „Ezer Kenegdo – Najlepsza Towarzyszka” oraz „Ezer Kenegdo – Napełniona miłością”.

Jak zamówić?

Zamówienia można dokonać przez formularz na tej stronie oraz pod numerem telefonu: 537-466-025.
W ciągu 1 dnia roboczego od złożenia zamówienia otrzymasz dane do dokonania płatności.
Po otrzymaniu płatności wysyłamy zamówienie na podany adres.

Dlaczego warto nabyć TUTAJ?

Kochani, cały dochód ze sprzedaży tej książki przez naszą stronę www.smsznieba.pl (czyli tu gdzie teraz jesteś), przeznaczony jest na finansowanie stołówki dla ubogich, którą prowadzimy już trzeci rok.

 

Katechizm dla (nie)śmiertelników cz. 1 - 39 zł

UWAGA: Część I - nakład jest wyczerpany, trwa wznawianie.

Katechizm dla (nie)śmiertelników cz. 2 - 49 zł


Koszt wysyłki krajowej - 13,99 zł (paczka Envelo)

Wysyłki zagraniczne - koszt zależny od kraju dostawy, prosimy o indywidualny kontakt. 

Dla zamówień od 10 egzemplarzy udzielamy 10% rabatu oraz darmową wysyłkę krajową.

Formularz zamówienia

Zamówienie
Ofiara i przesyłka
Dostawa
Zgody

Publish modules to the "offcanvs" position.