czwartek, 27 październik 2022 13:30

W ciągu ostatnich dwóch lat moje życie bardzo się zmieniło. Wyróżniony

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W ciągu ostatnich dwóch lat moje życie bardzo się zmieniło. Ciężko przeżyłam śmierć mojej mamy. Doświadczyłam wielkiego smutku, rozpaczy i strachu przed odejściem z tego świata. Jezus w tym czasie okazał mi swą dobroć i serce, przyszedł z oczyszczeniem przez systematyczną spowiedź, modlitwę i czytanie Pisma Świętego.
Wbrew pozorom nie było to łatwe, bo z jednej strony przeżyłam żałobę a z drugiej strony trud walki wewnętrznej. Wtedy też systematycznie uczestniczyłam w rozważaniach Słowa w aplikacji SMS z nieba. W ten sposób dowiedziałam się o rekolekcjach, na które z radością wybrałam się. Czas ten był dla mnie prawdziwym błogosławieństwem. Zmienił moje wyobrażenie co do osoby Boga Ojca.
A stało się to, podczas modlitwy wstawienniczej, kiedy ksiądz Rafał modlił się nade mną. Miałam wówczas odczucie, jak by sam Bóg przytulił mnie z miłością do siebie. Doświadczenie to sprawiło, że zmieniło się moje patrzenie na Boga, w którym zaczęłam widzieć kochającego mnie Ojca. Powoli wracałam do życia, a moje problemy znalazły szczęśliwe rozwiązanie dla mnie i innych, którym mogłam pomóc. Bóg przemienia też serca osób, co do których nie miałam już nadziei.
Jego dobroć, delikatność i wyrozumiałość sprawia, że w z ufnością patrzę w przyszłość. Teraz wiem, że w największych tarapatach życiowych mogę liczyć na niezawodną pomoc. Życie w łasce u Boga daje poczucie pokoju, radości i ochrony przed złem. Chciałabym, żeby każdy tego doświadczył, dlatego dzielę się tym z innymi. Kochajmy Boga, ludzi i okazujmy tą miłość.
Z Bogiem. Elwira
Czytany 355 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Top