środa, 16 maj 2018 11:55

Kochani ogłaszam kolejne typowanie!

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kochani ogłaszam kolejne typowanie!

Ponieważ nikt nie podał prawidłowej odpowiedzi w ostatnim typowaniu nazwisk prelegentów i osób głoszących świadectwa - zgodnie z wczorajszą zapowiedzią, że dziś to zrobię (dziś jeszcze trwa 23:36) – ogłaszam:
Uwzględniając wiele Waszych postulatów - czas będzie znowu dłuższy na odpowiedzi. Zawężona jest grupa osób typowanych przez Was, ponieważ wielu prelegentów oraz osoby, które będą do nas mówiły na Stadionie Młodych już znacie (są podani m.in. na Bilet.pl).
Tym razem kartkę z nazwiskami wkładam do koperty i pieczętując ją zostawiam, do dnia ogłoszenia wyników, u pani Joanny Mrozik w biurze Fundacji SMS Z NIEBA.
Pytanie brzmi:
Wypisz w komentarzach na moim profilu fb pod odpowiednim postem https://facebook.com/jarosiewicza/ 5 osób (przynajmniej nazwiska), które zaprosiłem na STADION MŁODYCH, a które potwierdziły swoją obecność, aby do nas mówiły w czasie 12-godzinnych rekolekcji 06 października 2018 r.
Już za trzy dobre odpowiedzi przekażę telefon, który ufundowała firma Materna Communications! Za 4 dobre odpowiedzi ofiaruję mój motor, a za 5 prawidłowych oddam moje auto ASX.
Warunki:

1. Wypisz do końca dnia 02 czerwca 2018 r., w komentarzach na moim profilu fb pod odpowiednim postem https://facebook.com/jarosiewicza/ 5 osób (przynajmniej nazwiska), które zaprosiłem na STADION MŁODYCH, a które potwierdziły swoją obecność.
2. Zrób (dla siebie) zdjęcie swoim telefonem lub screen ekranu - bo już raz doświadczyliśmy, że wszystko przepadło - aby mieć potwierdzenie, kogo wpisałaś/eś.

Wymienione rzeczy -nagrody - przekażę pierwszym trzem osobom, które podadzą poprawne odpowiedzi.
Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 03 czerwca 2018 r. na moim profilu fb.

Ps. Jeśli w komentarzach będą inne zdania, niż nazwiska i imiona osób - te będą kasowane. Nie wypisujemy osób Boskich, świętych, aniołów!
ks. Rafał Jarosiewicz

Ps. 17/300 Gedeonitów wypełniło to, co obiecało... To info dla wtajemniczonych....

Ps. 2 Udostępnij tego newsa u siebie na Facebooku.

Czytany 141 razy Ostatnio zmieniany sobota, 23 czerwiec 2018 19:57

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Top