czwartek, 17 maj 2018 17:42

Drodzy! NEWS - nie tylko o Stadionie!

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Drodzy! NEWS - nie tylko o Stadionie!

Jak już większość z Was zauważyła – koszt biletu na spotkanie STADION MŁODYCH to jedynie 12 zł. (plus 3 zł przygotowanie biletu eBilet).
Z waszych propozycji cytatów na bilet wybraliśmy m.in: „Wszystko mogę w Tym, który mnie umacia”. (Flp 4, 13)
Ponieważ, wiele osób nie wierzy, że tak symbolicznie tanie bilety mogą być na stadion - więcej wiary!

Także dla pierwszych 1000 osób, które kupują bilet wchodząc na stronę eBilet.pl - prezent – płyta z filmem „Największy z Cudów” (będzie do odebrania na stadionie w dzień wydarzenia).

Bilet VIP za 100 000 zł
To najdroższe, dotychczas wyemitowane, bilety w Polsce!
Są one tylko dla 12 osób, które kupując taki bilet chcą wesprzeć wydarzenie STADION MŁODYCH - pokazując tym samym, że potrafią się dzielić.

Wiadomo, że są takie osoby - które zarabiają i po 300 tys. zł miesięcznie, więc nie będzie to dla nich nawet odczuwalne w domowym budżecie.

Na tym bilecie będzie też przestrzegający przez chciwością (a może się to zdarzyć bogatym i biednym) - piękny tekst:

„Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest chciwość pieniędzy. Za nimi to uganiając się, niektórzy zabłąkali się z dala od wiary i siebie samych przeszyli wielu boleściami”.
(1 Tm 6, 10)

Pakiety ewangelizacyjne dla organizatorów:

Każda z 800 osób, która zorganizuje grupę min. 50 osób i zakupi wejściówki na eBilet.pl otrzyma pakiet ewangelizacyjny o wartości 400 zł! W skład pakietu wchodzą książki, plakaty, płyty i inne materiały przydatne w ewangelizacji.

Ujawniam też 9 prezent (z 72 innych prezentów) dla pierwszych 800 organizatorów 50-osobowych grup: płyta z filmem „Największy z Cudów”.

W sprawie zamówień grupowych prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Błogosławię - ks. Rafał Jarosiewicz

Ps. 23/300 Gedeonitów wypełniło to, co obiecało... To info dla wtajemniczonych....

Ps 1. Nastąpiło kilka zmian w planie dzisiejszego spotkania z Alanem Amesem:

Rozpocznie się ono świadectwem zaproszonego gościa o godz. 18:00, a następnie będzie on modlił się wstawienniczo nad każdym, kto wyrazi taką chęć. Msza św. pod przewodnictwem bp. Krzysztofa Włodarczyka rozpocznie się o godz. 21:00

Proszę o piękne słowa o doświadczeniu wcześniejszych spotkań na PGE Narodowym na https://facebook.com/jarosiewicza/ pod odpowiednim postem - hejt i inne - wywalam

Czytany 116 razy Ostatnio zmieniany sobota, 23 czerwiec 2018 19:57

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Top