czwartek, 07 luty 2019 20:52

NIE ZWLEKAJ! Już DZIŚ podaruj 1% podatku na BOŻE DZIEŁA!

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

NIE ZWLEKAJ! POMÓŻ NAM DAWAĆ BOGA INNYM – Podaruj 1 % podatku

Kochani,
Mogliśmy uczestniczyć w dziełach, które pozwoliły nam doświadczać Boga żywego, który jest obecny w życiu każdego, kto otwiera Mu drzwi swego serca. Dzięki Jego łasce mogliśmy zobaczyć cuda na własne oczy.
Jak wiele jest jeszcze osób, którym BÓG – przez OFIARNE ZAANGAŻOWANIE WASZYCH SERC i działalność naszej Fundacji – PRAGNIE OKAZYWAĆ SWOJĄ MIŁOŚĆ i nową jakość ŻYCIA W NIM!

DLATEGO NIE ZWLEKAJ! Już DZIŚ ofiaruj 1 % podatku na JEGO DZIEŁA – NA DZIEŁA, KTÓRE WYZNACZA BÓG.

Fundacja SMS Z NIEBA, poprzez liczne inicjatywy ewangelizacyjne, inspirowane Bożymi natchnieniami, PRZYWRACA SENS I RADOŚĆ ŻYCIA. POZWALA ROZWIJAĆ TALENTY I POKAZUJE, ŻE BÓG SPEŁNIA PRAGNIENIA SERC.
KOMU POMAGAMY?
ubogim
bezdomnym
samotnym
młodym i starszym
i wielu innym, zapełniającym ból i pustkę swego serca wszystkim, z wyjątkiem Bożej miłości

W JAKI SPOSÓB POMAGAMY?
„Śniadania za 30 minut”. Codziennie ofiarowujemy posiłek kilkudziesięciu osobom ubogim, bezdomnym, samotnym, wykluczonym społecznie, a wraz z nim – w atmosferze wspólnej modlitwy, akceptacji, przy wielu dodatkowych formach działań wspierających ich trudną egzystencję - pomagamy w przywracaniu, utraconej w ich własnych oczach, godności dziecka Bożego i pełnowartościowego człowieka.

„Mobilny konfesjonał”. Kto by powiedział, że stary Mercedes Vito może być miejscem, w którym popłyną zdroje miłosierdzia? Samochód, w którym zamiast tylnych siedzeń ma konfesjonał, który pozwolił już wielu ludziom, niekiedy nawet po kilkudziesięciu latach, odkryć na nowo podnoszącą z każdej niedoli grzechu, przebaczającą miłość Boga i powrócić do wspólnoty Kościoła.

„Kultura Picia”. Promujemy rożne formy abstynencji – grupa czerwona, kiedy nie umiesz zapanować nad problemem; grupa zielona – ofiarowanie abstynencji w intencji osób, które mają problem alkoholowy oraz grupa niebieska – nieupijanie się, ale rozsądne korzystanie z alkoholu jako świadectwo. Do tej inicjatywy można dołączyć w każdym momencie.

„Jezus w hotelach” - projekt, adresowany do turystów i gości hotelowych, którzy w postaci minicards, dostępnych w kilkudziesięciu warszawskich hotelach i punktach Informacji Turystycznej, mogą znaleźć Boże treści, niezbędne do swego duchowego wzrostu.

„Ewangelia na dachach” jest ogólnopolskim projektem ewangelizacyjnym, mającym na celu głoszenie Ewangelii, przedstawianej za pomocą prostych znaków, przypominających o bezwarunkowej miłości Boga do człowieka.

„Chrześcijańska Księga Rekordów” nie zakłada bicia rekordów dla samych rekordów. Każdy wpisany do Księgi rekord ma przede wszystkim oddać chwałę Bogu. Będzie to wypełnienie słów: „Wielkich dzieł Boga nie zapominajmy”. Gromadzone rekordy mają za zadanie, oprócz ogłaszania wielkich dzieł Boga, między innymi pomoc w wypromowaniu pięknych inicjatyw chrześcijańskich. Innym celem jest prowadzenie do osobistej relacji z Jezusem, aby odkrywać Jego dzieła w tworzonych wydarzeniach.


„Przystań z Jezusem” to ogólnopolska inicjatywa ewangelizacyjna. Pomagamy uczestnikom festiwalu muzyki elektronicznej Sunrise oraz licznym turystom, przybywających na Wybrzeże, odkryć swe prawdziwe piękno w Bogu. Dzielimy się świadectwem tego, jak Bóg przemienił nasze życie, jak w nim działa i jest obecny. Modlimy się też o takie doświadczenie Bożej miłości dla uczestników festiwalu.

„Stadion Młodych”, „Jezus na stadionie”. Cykliczne rekolekcje organizowane co roku na dużych obiektach takich jak Stadion Narodowy, czy plac przed bazyliką w Licheniu. Każde z tych spotkań jest inne, ponieważ różni są odbiorcy. Cel jest jeden: uwielbienie Boga przez ukazanie radosnego oblicza Kościoła, w którego centrum znajduje się żywy Bóg, pragnący okazywać swą miłującą moc w życiu każdego człowieka.

Oprócz wymienionych powyżej, zaledwie niektórych, spośród licznych inicjatyw ewangelizacyjnych naszej Fundacji, jej działalność wyraża się w organizowaniu i prowadzeniu ewangelizacyjnych spotkań w szkołach, parafiach, halach sportowych oraz akcjach ewangelizacyjnych na ulicach miast, w szpitalach, osiedlach zamieszkałych przez ubogich i innych miejscach, których nie sposób tutaj wyszczególnić.
Opisanym pokrótce działaniom Fundacji towarzyszy bezpłatne rozdawanie wartościowych pozycji, przyczyniających się do rozbudzania wiary, jej umacniania i pogłębiania, w formie ciekawych publikacji, książek, materiałów multimedialnych.

We współpracy ze Szkołą Nowej Ewangelizacji diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej, Fundacja zajmuje się też organizowaniem kursów ewangelizacyjnych. Wraz z Akademią Rozwoju Talentów prowadzi szkolenia, mające na celu przygotowanie osób świeckich do posługi w ewangelizacji, czy też w różnych wspólnotach i ruchach oraz formację wierzących do aktywnego, twórczego dzielenia się swoją wiarą.

A wszystko rozpoczęło się od pragnienia rozpowszechniania żywego Słowa Boga, zapisanego na kartach Pisma Świętego i wysyłania poprzez nowoczesne środki przekazu multimedialnego jego fragmentów.

Podejmowane przez nas projekty wymagają nakładów pieniężnych liczonych w milionach złotych. Możemy je urzeczywistniać między innymi dzięki Waszej ofiarności!

JAK PRZEKAZAĆ 1 %?
wypełniając formularz PIT uzupełnij odpowiednie pola 
korzystając z darmowego programu na www.pity.pl
dla mieszkańców Koszalina możliwość darmowego rozliczenia pit-u.


NIE ZWLEKAJ!
POMÓŻ NAM DAWAĆ BOGA INNYM!

Czytany 1394 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 luty 2019 20:58

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Top