piątek, 09 listopad 2018 19:22

Drodzy Bracia Kapłani

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Drodzy Bracia Kapłani, 
Tak jak informowaliśmy - dla wszystkich księży, posługujących Sakramentem Pokuty i Pojednania, podczas rekolekcji Stadion Młodych: włącz pełnię wiary 06 października na PGE Narodowym w Warszawie, przygotowaliśmy upominek: stułę z Boliwii.
Ponieważ, podczas wydarzenia, dla wielu z Was zabrakło stuł (zgłosiło się do nas przed wydarzeniem zaledwie kilkudziesięciu kapłanów, a na stadionie było obecnych kilkuset) informujemy, że jeszcze jest możliwość otrzymania - upominku - stuły z Boliwii. Mamy kolejną dostawę takich samych stuł! Trzeba tylko pokryć samemu koszt przesyłki.

Prosimy: prześlij na adres mailowy Fundacji SMS Z NIEBA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. adres, na który stuła ma zostać wysłana. Przesyłki wysyłamy za pobraniem (19,70 zł).

Ps.
Przypominamy też, że tak jak informowaliśmy w maju - dla pierwszego tysiąca osób, które zakupią bilety na rekolekcje Stadion Młodych: włącz pełnię wiary przygotowaliśmy upominek: płytę z filmem "Największy z cudów".
Ponieważ, podczas wydarzenia, wielu z Was nie zgłosiło się po odbiór płyty z filmem informujemy, że jeszcze jest taka możliwość. 
Prosimy: sprawdź na swoim bilecie (prosiliśmy o zachowanie), czy jesteś w pierwszym tysiącu osób, które otrzymują płytę. 
Jeśli tak, to zrób zdjęcie biletu i prześlij je na adres mailowy Fundacji SMS Z NIEBA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z adresem, na który film ma zostać wysłany. Przesyłki wysyłamy za pobraniem (19,70 zł) z dodatkowymi płytami CD - niespodziankami.

Ps. 1
Udostępniamy dziś artykuł z Idziemy (już w całości) o wydarzeniu z 06 października Stadion Młodych: włącz pełnię wiary na PGE Narodowy! Zobacz to, co było zablokowane. Cały tekst pod linkiem:
http://www.idziemy.pl/kosciol/do-pelni-wiary/56415

 

Ps. 2
Rozpoczęliśmy (w ubiegłym tygodniu) przekazywanie stuł kapłanom, którzy byli na Stadionie Młodych - dalej będziemy to robić sukcesywnie.

Ps. 3
Jutro - jak Pan Bóg da - podamy kolejne, nowe informacje.

Ps. 4
Kolejne piękne zdjęcie p. Łukasza Piotrowskiego - dzięki!

Ps. 5 
Hejt oraz wpisy nie na temat Stadionu Młodych usuwamy!

 

ks. Rafał Jarosiewicz@ Ekipa Stadion Młodych: włącz pełnię wiary

 

Foto: Aleteia

Czytany 2405 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Top