piątek, 04 maj 2018 15:22

Alan Ames w Koszalinie

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału oraz przekazanie informacji o Spotkaniu z z Alanem Amesem, które odbędzie się w Hali Gwardii w dniu 17 maja o godz. 18:00. Spotkanie odbędzie się z błogosławieństwem ks. Biskupa Edwarda Dajczaka. W programie: Msza św, świadectwo Alana Amesa oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uzdrowienie.
Alan Ames to współczesny mistyk i charyzmatyk, pochodzący z Australii, nawrócony gangster, autor wielu książek, w tym bestsellera "Oczami Jezusa". Jego książki przypominają objawienia jakie miała bł. Katarzyna Emmerich. Posługuje darem modlitwy o uzdrowienie. Od kilku lat przyjeżdża do Polski, po raz pierwszy będzie gościł w naszej diecezji.
Jest posłuszny Kościołowi i zawsze działa w porozumieniu z miejscowymi biskupami. Gdziekolwiek jest, podkreśla, że dla niego najważniejsza jest Eucharystia. W czasie Światowych Dni Młodzieży w Toronto w roku 2002 miał zaszczyt przemawiać w obecności samego Jana Pawła II. 

http://koszalin.gosc.pl/…/4672087.Spotkanie-z-mistykiem-w-K…

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, do wszystkich parafii w diecezji zostaną rozesłane zaproszenia, które są jednocześnie kuponem, dzięki któremu na spotkaniu można będzie wylosować książki. Jednak możliwy jest wstęp również bez zaproszenia, wejściówki.

Zachęcamy do organizowania wyjazdów przez parafie i wspólnoty. Zgłoszenia i informacje: www.kochaj.my oraz tel. 725 154 961

W imieniu organizatorów: Fundacji SMS z Nieba, Wspólnoty św. Pawła (zrzeszonej w Szkole Nowej Ewangelizacji) oraz Wydawnictwa Esprit z Krakowa

 
ks. Rafał Jarosiewicz
Sławomir Kaczmarek
Czytany 228 razy Ostatnio zmieniany sobota, 23 czerwiec 2018 19:50

Media

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Top