wtorek, 01 maj 2018 17:16

Proszę pokornie z serca - o przekazanie tej wiadomości dalej.

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Proszę pokornie z serca - o przekazanie tej wiadomości dalej. Za wszystkie osoby podające dalej odprawię Mszę Świętą 06.10.2018 r.

W 2018 roku, kiedy to Kościół przeżywa synod poświęcony Młodzieży, w samym sercu Polski odbędą się rekolekcje „Stadion Młodych” - specjalnie dla Młodzieży. Już w sobotę 6-go października 2018 r. przeżyjemy całodzienne spotkanie na PGE Narodowym w Warszawie. 
Jeszcze nie mogę podać pełnej listy gości, którzy poprowadzą spotkanie ewangelizacyjne, ale już 3-go maja 2018 r. na swoim profilu, na Facebooku, zdradzę pierwsze 5 osób, które zaprosiliśmy. To czas, który dedykujemy na budowanie wiary młodych, a za pomocą świadectw zaproszonych gości chcemy dotrzeć do ich serc. Gwarantuję, że będą to ludzie, którzy potrafią właśnie do tych młodych serc trafić, którzy mówią ich językiem i z którymi chętnie się identyfikują rzesze Młodzieży.

Najważniejsze informacje:
1. Proszę polub mój profil na Facebooku: 
https://facebook.com/jarosiewicza/
To właśnie tutaj będę na bieżąco informował o zaproszonych gościach, ważnych datach i szczegółach wydarzenia. 
Obiecuję, że będzie się działo 

2. Bilety 
Wejściówki od 14 maja 2018 r. będą dostępne na eBilet.pl Koszt jednej wejściówki to symboliczne 12 zł (z VAT) za 1 bilet (kwota podobna, jak za udział w Lednicy). 

3. Pakiety ewangelizacyjne dla organizatorów:
Każda z 800 osób, która zorganizuje grupę min. 50 osób i zakupi wejściówki na eBilet.pl otrzyma ode mnie 1 pakiet ewangelizacyjny o wartości 400 zł. To książki, plakaty, płyty i inne materiały przydatne w ewangelizacji.
Już teraz zapraszam Cię do współpracy - zorganizuj swoją grupę! 

Szaleństwo? Tak! Dla Jezusa! Więc - prześlij to dalej - najlepiej do wszystkich z Twojej książki telefonicznej i listy znajomych na fb - bo każdy może zorganizować taką grupę. 

ks. Rafał Jarosiewicz

Ps. Ujawniam pierwszy prezent (z 72 innych prezentów) dla pierwszych 800 organizatorów grup. Książka "Uzdrowienie Finansów". Wszystko będzie do odebrania na Stadionie. A jutro... cdn...

Czytany 138 razy Ostatnio zmieniany sobota, 23 czerwiec 2018 19:46

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Top