Cytaty dla kobiet (630)

Cytaty dla kobiet – godz. 22:00

Ten dział został wymyślony przez kobietę i powstał ze szczególną myślą o kobietach. Codziennie późnym wieczorem rozsyłamy wartościowy cytat dotykający tematu kobiecości.

np. „Kobieta, która wie kim jest – w swoim pięknie, dzięki Jego łasce – ma w sobie pewność, której nikt i nic jej nie zabierze. Musimy pozwolić, aby ta prawda przeniknęła do samej głębi naszych serc. Jesteśmy kochane i piękne”. Mary Bielski, spotkanie „Uzdrowiona kobiecość”

„Możesz wyznać Bogu każdy grzech, wierząc, że On ma nie tylko moc ci przebaczyć, ale chce obdarować cię wielkim dobrem i błogosławieństwem. Na tym polega niepojęta Boża łaska, która dodaje nam odwagi i nadziei”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”

„Mieć przyjaciółkę znaczy odpoczywać w cieniu innej duszy i być mile widzianą we wszystkim, czym jesteś i czym być nie potrafisz. (...) Gdy Bóg daje nam przyjaciółkę, to przekazuje nas pod opiekę drugiego serca”. Stasi Eldredge

„Wiara to również oczekiwanie od Boga rzeczy wielkich, niesamowitych, po ludzku niemożliwych”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”

„Ciebie, i mnie stworzono do wielkich rzeczy. Nie stworzono nas byśmy przeszli przez życie bez celu. A ową wielką rzeczą jest kochać i być kochanym”. bł. Matka Teresa

„Wiara to stawianie konkretnych kroków wiary, zaufanie Bogu, bez racjonalnych zabezpieczeń”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”

„Jest w tym coś wielkiego, że Bóg chce przeze mnie kogoś kochać”. ks. Jan Twardowski

„Kobieta dzielna wypowiada słowa wiary i ogłasza Boże prawdy nad swoim życiem i życiem swoich najbliższych. W miejsce negatywnych scenariuszy wypowiada słowa błogosławieństwa i powołuje się z wiarą na Boże obietnice. Oczekuje dobra z Bożego skarbca!” Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”

„Nie szukaj łatwej drogi do przeżycia nadchodzącego dnia. Ta z Bogiem jest bardzo wymagająca, ale i najpiękniejsza z możliwych”. Morgan Harpers Nichols, „She”

„Kobieta waleczna nie tylko nie otwiera furtki dla zła w swoim życiu, ale ma duchową moc przeciwstawić się diabłu i jego działaniu. Tam, gdzie wkracza jako świątynia Ducha Świętego, nie daje możliwości panowania mocom zła. Wie również, jak może być uwolniona od zranień i wpływów złej przeszłości”. Alina Wieja „Kobieta w ramionach Stwórcy”

„Wszystko co dzisiaj zrobisz, zrób dla chwały Bożej. Jeśli czytasz te słowa pod koniec dnia, przypomnij je sobie z samego rana. Nie przestawaj szukać okazji by przynieść Mu chwałę - choćby w rozmowach, przemyśleniach, odpoczynku, Twojej pracy, Twoich radościach i smutkach, w sposobie w jaki odnosisz się do drugiego człowieka”. Morgan Harpers Nichols, „She”       

Strona 1 z 32
Top