Podejmowane projekty i współpraca (11)

Kampania społeczna "Kultura Picia" promuje właściwe sposoby korzystania za alkoholu oraz formy abstynencji z konkretną intencją.

W kilkudziesięciu warszawskich hotelach i punktach Informacji Turystycznej, na specjalnie ustawionych stelażach, zawisły ewangelizacyjne mini karty.

„Ewangelia na dachach” to Ogólnopolska Inicjatywa Ewangelizacyjna mająca na celu (szczególnie w rozpoczętym roku duszpasterskim „Idźcie i głoście”), promowanie Ewangelii przedstawianej za pomocą prostych znaków, przypominających o bezwarunkowej miłości Pana Boga do człowieka.

4800 sekund pozytywnego przekazu to przeważnie czas trwania każdej z płyt, które rozdajemy podczas rekolekcji i misji parafialnych. Obecnie płytą CD najczęściej rozdawaną, jest zapis spotkania modlitewnego zespołu Pieśń Chwały z Koszalina.

Ogólnopolska Inicjatywa Ewangelizacyjna

Każdego roku, w czasie wakacji nad morzem, w diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej, przebywają setki tysięcy ludzi. W Kołobrzegu, w tym czasie, odbywa się festiwal muzyki elektronicznej „Sunrise”, na który przyjeżdża około 30 000 ludzi w różnym wieku, z różnych stron Polski i świata.

Często prowadząc z SNE diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej otwarte ewangelizacje na ulicach, przy wielkich centrach handlowych, na rynkach miast, czy też podczas koncertów, brakowało zacisznego miejsca, w którym osoby proszące o spowiedź mogłyby skorzystać z tego sakramentu.

Ogólnopolskie Rekolekcje Narodowe Jezus na Stadionie oraz rekolekcje w Licheniu

Są to wielkie wydarzenia, na chwałę Pana, które na przemian (rokrocznie), w podobnej formie, odbywają się w naszym kraju.

Bóg tak sprawił, że każdy z nas w różnym momencie i na różnym etapie swojego życia spotkał Go na swojej drodze i doświadczył, że jest ogromnie przez Niego ukochany. I co z tego wynika?

SNE diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej św. Jana Pawła II i bł. Matki Teresy z Kalkuty

Niektórzy myślą, że aby głosić Jezusa trzeba mieć dużo czasu, dużo pomysłów i totalną wolność od jakiegokolwiek lęku przed opinią innych.

Jest to inicjatywa, poprzez którą możesz ofiarować swoją modlitwę za bliskich zmarłych. Czytanie książek wypożyczonych z tej specyficznej biblioteki jest ściśle związane z intencją modlitewną. Każda przeczytana strona wypożyczonej książki, z założenia, jest modlitwą za zmarłych.

Może to kogoś zdziwić, ale pomysł założenia Chrześcijańskiej Księgi Rekordów zrodził się powodu odrzucenia. Księga Rekordów Guinessa w odpowiedzi na zgłoszony najdłuższy rachunek telefoniczny świata odpowiedziała, że nie może uznać tego rekordu,

Top