Fundacja SMS Z NIEBA

§1 Wstęp

Niniejszy regulamin usługi Newsletter, zwanym dalej „Regulaminem”, określa zasady świadczenia tej usługi przez Fundację SMS z Nieba z siedzibą przy ul. Chrobrego 7 w Koszalinie.

§2 Umowa

 1. Usługa Newsletter polega na przesyłaniu przez Fundację na podany przez użytkownika tej usługi adres e-mail wiadomości mailowych.
 2. Użytkownik zawiera umowę  o świadczenie usługi Newsletter z Fundacją, poprzez wypełnienie formularza Newslettera na stronie www.smsznieba.pl, udostępniając swój adres e-mail oraz imię, otrzymywania wiadomości mailowych, o których mowa w postanowieniach ustępów powyższych.
 3. Procedura zawarcia umowy:
  1. Użytkownik wypełnia formularz rejestracyjny Newslettera i zatwierdza go przyciskiem "Zamawiam", co powoduje wysłanie zamówienia do Fundacji.
  2. W odpowiedzi na zamówienie Fundacja wyśle na wskazany email wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
  3. Użytkownik klikając link aktywacyjny zawiera umowę na darmową usługę Newslettera.
 4. Umowa o korzystanie z usługi Newsletter zostaje zawarta na czas nieokreślony.
 5. Użytkownik ma prawo wypowiedzieć umowę o korzystanie z usługi Newsletter. Wypowiedzenie skutkuje natychmiastowym usunięciem danych Użytkownika z bazy Newslettera.
  Wypowiedzenie umowy może odbyć się:
  1. przez kliknięcie linku o rezygnacji, który znajduje się w każdej wysłanej wiadomości
  2. przez kliknięcie linku o rezygnacji, który znajduje się w formularzu rejestracyjnym newslettera na stronie www.smsznieba.pl

§3 Koszty usługi

Usługa Newsletter jest bezpłatna.

§4 Treść newslettera

 1. Wysyłane newslettery stanowią utwory w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631 z późn.zm.)
 2. Wysyłane newslettery zawierają informacje o działalności Fundacji SMS z Nieba oraz o rekomendowanych przez Fundację wydarzeniach i publikacjach ewangelizacyjnych.

§8 Wymagania

Do korzystania z usługi Newsletter konieczny jest dostęp do sieci Internet oraz posiadanie adresu e-mail.

§9 Reklamacje

1. Reklamacje należy składać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. W reklamacji należy podać dane osoby zgłaszającej reklamację, niezbędne do rozpatrzenia reklamacji oraz opis nieprawidłowości w usłudze Newsletter.

3. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie do 14 dni od dnia wpłynięcia reklamacji.

 

Jak to zrobić? Wystarczy, przy wypełnianiu formularza PIT, wpisać KRS Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti.pl - 0000309499, a w polu oznaczonym - Cel szczegółowy wpisać Fundacja SMS Z NIEBA”. I gotowe!

W jaki sposób 1% trafi do Fundacji SMS Z NIEBA?

 Urząd Skarbowy przekaże ten 1% Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti.pl, wraz ze sprawozdaniem, ile pieniędzy wpłynęło na wskazany w PIT - ach, cel szczegółowy. Na tej podstawie fundacja Salvatti przekaże Fundacji SMS Z NIEBA środki, wskazane jako przeznaczone dla nas, dlatego tak istotne jest wpisanie w celu szczegółowym: „Fundacja SMS Z NIEBA”.

Twój 1% to miliony dobrych wiadomości, które docierają poprzez naszą aplikację do ludzi w całej Polsce i na świecie.

Celem naszej Fundacji jest rozpowszechnianie Słowa Bożego, myśli Świętych Kościoła Katolickiego, i nie tylko, poprzez rozsyłanie cytatów na telefony, przy pomocy aplikacji SMS Z NIEBA, którą można pobrać za darmo w sklepach Google Play i App Store.

 

Kochani! Zachęcamy do wspierania Fundacji SMS Z NIEBA poprzez podarowanie nam swojego 1% i z góry za wszystkie wpłaty z całego serca dziękujemy!

Wypełnij PIT i przekaż 1% swojego podatku na działalność Fundacji SMS Z NIEBA.

 

Fundacja SMS Z NIEBA
Ul. Bolesława Chrobrego 7
75 – 063 Koszalin

Tel. 737 635 502
Email. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.smsznieba.pl

 

 

 

Szczególne podziękowania należą się tym, dzięki pomocy i wsparciu których nasza Fundacja ma możliwość sprawnie funkcjonować i rozwijać się:

 

 • Bp Edwardowi Dajczakowi za błogosławieństwo, zaangażowanie oraz nieustanne wspieranie dzieł i inicjatyw podejmowanych przez Fundację.

 

 • Firmom: "DLA JEZUSA", "Effatha24.pl", "Fonica", "Materna Communications", "Bistro 4you-art.pl"

 

 • Szkole Nowej Ewangelizacji Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej św. Jana Pawła II i św. Matki Teresy z Kalkuty za zaangażowanie w posługę przy organizacji oraz prowadzeniu inicjatyw podejmowanych przez Fundację. (www.kochaj.my)

 

 

 • Dobrym Mediom za transmitowanie na Polskę i za granicę rekolekcji, konferencji, forów charyzmatycznych, itp. organizowanych przez Fundację SMS Z NIEBA (www.dobremedia.org)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pracownicy:

 

Joanna Mrozik – Urodziłam się w 1985 roku w Białej Podlaskiej, w najpiękniejszym z miesięcy - maju. Moje imię – Joanna - z hebrajskiego oznacza „Bóg jest łaskawy”. Jestem absolwentką teologii ze specjalizacją katechetyczną na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Pracę magisterską broniłam z tematyki ewangelizacji. Jestem autorką nazwy projektu SMS z Nieba, w który od samego początku jego istnienia (z małą przerwą) jestem czynnie zaangażowana. Dałam pomysł i realizuję wiele działów tematycznych w aplikacji mobilnej SMS z Nieba, w której wybieram i zamieszczam większość treści. Bardzo lubię fotografować, oglądać dobre filmy oraz słuchać Stinga. Interesuję się pantomimą oraz scenografią i kostiumologią w filmie i teatrze.

Krzysztof Waszczuk - To kim jestem zawiera się w jednym słowie: Christophoros znaczy niosący Chrystusa. I rzeczywiście tak jest. Dlaczego? Ponieważ na co dzień zajmuję się głoszeniem Słowa Bożego. Od  12 lat codziennie czytam Biblię i odkrywam krok po kroku treści, które Duch Święty umieścił przez swoich wybranych na kartach 73 ksiąg. Uwielbiam czytać Słowo Boga! W Fundacji SMS Z NIEBA pełnię posługę ewangelizatora, który ma za zadanie wychodzić z Ewangelią wszędzie tam, gdzie Duch Święty tego sobie zażyczy: rekolekcje, misje ewangelizacyjne, a ostatnimi czasy często na ulicy. Formuję się we wspólnocie charyzmatycznej św. Pawła w Koszalinie, której głównym charyzmatem jest ewangelizacja. Uwielbiam śpiewać i grać na chwałę Boga. Mam 35 lat. 

Leszek Tarasewicz – Urodziłem się  17 grudnia 1981 roku w Koszalinie. Pracuję przy organizacji dużych spotkań ewangelizacyjnych na kilkadziesiąt tysięcy osób np.: Jezus na StadionieLicheń – Słowo Stało się Ciałem, i inne. Działam również w Fundacji Dobre Media Nowej Ewangelizacji. Prowadzę działania formacyjne we wspólnocie Boanerges w Koszalinie. Jestem szczęśliwym ojcem czwórki dzieci: Igora, Romka, Nadii i Eliasza, w małżeństwie z Katarzyną od 9 lat. Pasjonuję się grą na gitarze akustycznej, fotografią oraz freeskatem. 

   
 Jan Karwat - Kim jestem? Mam na imię JAN - jest to imię pochodzenia hebrajskiego - w tłumaczeniu   "cieszący się boską łaską". Zostałem obdarowany przez BOGA wieloma talentami. Jestem dobrym   organizatorem, sprawiedliwym i pracowitym człowiekiem. Szanuję obyczaje, kulturę i doświadczenia     ludzi, jestem szczery. Mam naturę wrażliwą na "piękno" oraz konserwatywne poglądy na sprawy   rodzinne. Cenię sobie partnerstwo i podział ról, dbam o żonę i dzieci. Niektórzy nazywają mnie "Złota   Rączka" w najlepszym wydaniu. Posiadam dużą wiedzę oraz umiejętności. Cechuje mnie nieprzeciętna   inteligencja oraz zdolności manualne. Nie ma takiego zadania, któremu bym nie stawił "czoła" w różnych   dziedzinach. Nie pytam: Jak? Tylko: Na kiedy mam to zrobić?
 
  Emil Pięta – Urodziłem się 01 września 1987 roku. Moje imię wywodzi się  z języka łacińskiego i oznacza „ten, który rywalizuje”. Jestem członkiem grupy ewangelizacyjnej, która głosi rekolekcje w różnych zakątkach Polski i świata. Tu odkrywam swoją misję i  rozwijam swoje talenty. Aktualnie uczę się gry na gitarze klasycznej. Od 2016 roku mam wspaniałą Żonę – Martynę, z którą wspólnie wzrastamy we Wspólnocie Św. Pawła w Koszalinie. Należę też do męskiej wspólnoty Boanerges w Koszalinie. Lubię aktywnie spędzać czas, biegam, jeżdżę na rowerze. Od kilku lat uczestniczę w półmaratonach organizowanych. 

 
 

Zaangażowani w Fundację:

 

 

Monika Radkiewicz - Uwielbiam kontakt z przyrodą. Kocham spotkania i współpracę z wartościowymi ludźmi. Mam duszę i serce podróżniczki, jestem ciekawa nowych miejsc, ludzi, kultur, zwyczajów. Bardzo lubię współtworzyć muzykę, grać na baglamie i gitarze. W codziennych zdarzeniach staram się dostrzegać promienie Słońca niosące nadzieję na kolejny piękny dzień. W projekt SMS Z NIEBA jestem zaangażowana od bardzo dawna. Obecnie czuwam nad skrzynką intencji.

 

Anna Kietla – znaczy dosłownie Niosąca Dobrą Nowinę. Takie imię nadał mi Bóg. Jestem dobrym przykładem na to, jak On jest WIELKI i jak niesamowite  rzeczy On - Bóg potrafi robić w człowieku. Wyposażona w duże pokłady bezpośredniości bardzo lubię pisać (www.wspolnotaswietegopawla.blogspot.com), a nikła potrzeba snu daje mi możliwości czytania. Czas wolny spędzam aktywnie. Mam męża Mateusza i dwóch najwspanialszych synów, a moją codzienność określają słowa Marka Twaina „Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu”.

Karolina Hermann – Jestem absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu bibliotekoznawstwa i informacji naukowej. Jestem nauczycielką w Szkole Podstawowej. W ewangelizację angażuję się od roku 2003. Od wielu lat współpracuję w inicjatywie SMS z NIEBA. Współorganizuję spotkania, rekolekcje i wydarzenia ewangelizacyjne w Gdańskiej Szkole Nowej Ewangelizacji i na terenie północnej Polski. Od 13 lat jestem obecna podczas inicjatywy Przystanek Jezus i dzieła ewangelizacyjnego Katolicy na ulicy. Jestem członkiem wspólnoty zaangażowanej w formację Duchowej Rodziny Przenajświętszej Krwi. Jestem również pomysłodawcą i założycielką katolickiej księgarni internetowej www.nowa-ewangelizacja.pl Pasjonuję się fotografią, górskimi wędrówkami i podróżami.

   Sławomir Kaczmarek - Urodziłem się 04 sierpnia 1976 roku w Białogardzie. Jestem absolwentem Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, sekcja Koszalin. Mam wspaniałą żonę Urszulę i trójkę dzieci: Antoninę, Zuzannę i Tymoteusza. Lubię poznawać ludzi, nawiązywać kontakty, w szczególności pracę z dziećmi. Od nich też zaczęła się przygoda z uwielbieniem flagami, od małych spotkań, przez fora charyzmatyczne, rekolekcje, Przystań z Jezusem do wspólnego uwielbienia i koordynowanie kilkudziesięcioosobowej grupy na ,,Jezus na stadionie". Formuję się we Wspólnocie św. Pawła działającej w ramach Szkoły Nowej Ewangelizacji oraz wspólnocie męskiej Boanerges w Koszalinie, której jestem liderem. 
Moją pasją jest muzyka, film, książka przez które człowiek może spotkać Jezusa. Tak więc dobrze czuję się w klimatach "Władcy Pierścieni", czy "Opowieści z Narnii", na głośnym koncercie podczas którego ludzie przyjmują Jezusa, ale również w klimatycznej kawiarni, wczytując się w którąś z pozycji duchowości Karmelu.
   Jakub Bartkowiak – Jestem absolwentem Wydziału teologicznego Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, nauczycielem, katechetą, muzykiem i ewangelizatorem. Mieszkam w Wejherowie, gdzie założyłem i prowadzę Wspólnotę Uwielbienia przy Sanktuarium Pasyjno-Maryjnym. Jestem związany ze środowiskiem franciszkańskim, a od kilku lat również ze wspólnotami charyzmatycznymi. Od kilkunastu lat zajmuję się animacją muzyki liturgicznej i pieśni uwielbienia w różnych wspólnotach. Organizuję i prowadzę warsztaty muzyczno-liturgiczne, a także różne spotkania modlitewne. Chętnie prowadzę schole i zespoły muzyczne, wśród nich chrześcijański zespół "Cordis Novi", którego jestem liderem. Gram na pianinie, organach, gitarze i saksofonie. Interesuję się muzyką, liturgią, literaturą chrześcijańską, nauczaniem, psychologią i podróżami.

 

 

Członkowie Zarządu Fundacji SMS z NIEBA:

 

Ksiądz Rafał Jarosiewicz - Urodziłem się 03 czerwca 1976 r. w Białej Podlaskiej. W 2002 roku ukończyłem Wyższe Seminarium Duchowne im. Jana Pawła II w Siedlcach - Nowym Opolu, specjalizując się w tematyce ewangelizacji. Święcenia kapłańskie przyjąłem 15 czerwca 2002 r. w katedrze siedleckiej z rąk bp Zbigniewa Kiernikowskiego. Od 2010 r. posługuję w diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej. Pełnię funkcję dyrektora Szkoły Nowej Ewangelizacji św. Jana Pawła II i bł. Matki Teresy z Kalkuty oraz prezesa Fundacji SMS Z NIEBA. Jestem Misjonarzem Miłosierdzia. Jestem ewangelizatorem i rekolekcjonistą znanym z oryginalnych pomysłów i nietypowo prowadzonych inicjatyw (Sms z Nieba, Boży telefon, 24 godzinna lekcja religii, Biblioteka dla zmarłych, Przystań z Jezusem, Jezus na stadionie, Mobilny konfesjonał, Chrześcijańska Księga Rekordów, Ewangelia na dachach). Zgłosiłem do Księgi Rekordów Guinessa najdłuższy, a jednocześnie najtańszy na świecie rachunek telefoniczny. Od lat prowadzę stronę www.4800sekund.kdm.pl Jestem autorem książek („Miłość chodzi po Woodstocku”, „Ewangelizacja bez granic, czyli 144 i tysiące nieodkrytych sposobów głoszenia Pana”, Krótki przewodnik po modlitwie”, „Z góry dziękuję”, „Słodkie kłamstwa 24 godziny na dobę”, „Miękkie lądowanie”), konferencji, muzyki i tekstów. Przez wiele lat byłem związany z Ogólnopolską Inicjatywą Ewangelizacyjną Przystanek Jezus. Współpracuję z hip - hopowym chrześcijańskim zespołem Full Power Spirit. Prowadzę i inicjuję dziesiątki rekolekcji i kursów ewangelizacyjnych w całej Polsce, a także za granicą. Kiedy się przedstawiam, to mówię o sobie - zwykły ksiądz katolicki. Bo choć ja jestem "zwykły", to niezwykłe jest to, co Bóg czyni w moim życiu, a także wykorzystując mnie dla innych. Kapłaństwo w całym jego wymiarze poprzez odkrywanie Boga w Jego Słowie, głoszenie Jezusa, sprawowanie sakramentów jest moją pasją. Moją wiarę budują spotkania z ludźmi, rozmowy o życiu, realizowanie marzeń, które Bóg wkłada nam w serce i pragnie byśmy przemieniali je w realne zadania. Relacja z Bogiem jest dla mnie inspiracją.

Ewelina Biedrzycka – Jestem trenerem rozwoju osobistego, pomagającym odkrywać ludziom, jakie są ich zdolności i predyspozycje zawodowe. Angażuję się w takie dzieła jak: Edukacja Finansowa Crown, Akademia Rozwoju Talentów, Szkoła Nowej Ewangelizacji. Głoszę Ewangelię podczas rekolekcji i misji w Polsce oraz zagranicą. Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Pasjonują mnie podróże po całym świecie. Przez kilka lat mieszkałam m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Belgii. Jestem koordynatorką wydarzeń katolickich oraz właścicielką firmy „Effatha”. Posługuję muzycznie na rekolekcjach w zespole „Pieśń Chwały”.

Joanna Trusiło Od 33 lat jestem w szczęśliwym związku małżeńskim, którego owocem jest szóstka wspaniałych dzieci i wciąż poszerzające się grono wnucząt. Z wykształcenia jestem plastykiem, a zawodowo zajmuję się fotografią i prowadzę swoją firmę. Od 2010 roku należę do Szkoły Nowej Ewangelizacji. W swojej parafii jestem animatorką grupy młodzieżowej.

 

 

Magdalena Plucner Jestem absolwentką Szkoły Muzycznej II stopnia w Poznaniu w klasie skrzypiec oraz teologii na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego w Koszalinie. Jestem autorką tekstów, muzyki i scenariuszy oraz założycielką zespołu „Pieśń Chwały”. Od dwudziestu lat głoszę Ewangelię, prowadząc rekolekcje i misje w Polsce oraz za granicą, a także posługując w zespołach muzycznych, jako lider uwielbienia, wokalistka, gitarzystka oraz pianistka. Jestem członkiem Szkoły Nowej Ewangelizacji. Założyłam Akademię Rozwoju Talentów kształcącą między innymi ewangelizatorów, głoszących, liderów i muzyków. Współorganizuję kilka największych katolickich spotkań w Polsce, np. Jezus na stadionie, Słowo stało się ciałem. Jestem pomysłodawczynią serii konferencji dla kobiet Queen Style, autorką książki „Umiłowana czyli kobieta z klasą” oraz właścicielką firmy „Dla Jezusa”

   

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednolity tekst statutu

 

STATUT FUNDACJI „SMS Z NIEBA”

 

 

Postanowienia ogólne

 

§1

Leszek Trusiło zwany dalej Fundatorem, ustanowił aktem notarialnym, spisanym w dniu 11.06.2012 r. w Koszalinie, Fundację o nazwie: „SMS Z NIEBA” zwaną w dalszej części statutu Fundacją, w celu gospodarczo użytecznym, określonym w niniejszym Statucie.

Fundacja prowadzi działalność na podstawie przepisów ustawy z dnia 6 kwietnia 1984 r. o fundacjach, ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie oraz postanowień niniejszego statutu, nadanego jej przez Fundatora.

§2

Siedzibą Fundacji jest miasto Koszalin

Czas trwania Fundacji jest nieoznaczony.

 

Cel i zasady działania fundacji

 

§3

Celem Fundacji „SMS Z NIEBA” jest:

Rozpowszechnianie Słowa Bożego

Rozpowszechnianie myśli Świętych Kościoła Katolickiego

Organizowanie spotkań katechizacyjnych.

Bezpośrednie głoszenie kerygmatu – Jezusa Chrystusa ukrzyżowanego, zmartwychwstałego i uwielbionego; przygotowanie ewangelizatorów do posługi ewangelizacji w różnych wspólnotach i ruchach oraz formacja wierzących do ewangelizacji.

Fundacja prowadzi działalność na rzecz ogółu społeczności w sferze zadań publicznych o których mowa w ustawie z dnia 24.04.2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. 2016.239) w zakresie:

pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób;

1a) wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej;

1b) udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej oraz zwiększania świadomości prawnej społeczeństwa;

działalności na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym;

działalności charytatywnej;

podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej;

działalności na rzecz mniejszości narodowych i etnicznych oraz języka regionalnego;

5a) działalności na rzecz integracjicudzoziemców;

ochrony i promocji zdrowia, w tym działalności leczniczej w rozumieniu ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. z 2015 r. poz. 618, z późn. zm.);

działalności na rzecz osób niepełnosprawnych;

promocji zatrudnienia i aktywizacji zawodowej osób pozostających bez pracy i zagrożonych zwolnieniem z pracy;

działalności na rzecz równych praw kobiet i mężczyzn;

działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym;

działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości;

działalności wspomagającej rozwój techniki, wynalazczości i innowacyjności oraz rozpowszechnianie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych w praktyce gospodarczej;

działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych;

nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania;

działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży;

kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego;

wspierania i upowszechniania kultury fizycznej;

ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego;

turystyki i krajoznawstwa;

porządku i bezpieczeństwa publicznego;

obronności państwa i działalności Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej;

upowszechniania i ochrony wolności i praw człowieka oraz swobód obywatelskich, a także działań wspomagających rozwój demokracji;

22a) udzielania nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego;

ratownictwa i ochrony ludności;

pomocy ofiarom katastrof, klęsk żywiołowych, konfliktów zbrojnych i wojen w kraju i za granicą;

upowszechniania i ochrony praw konsumentów;

działalności na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami;

promocji i organizacji wolontariatu;

pomocy Polonii i Polakom za granicą;

działalności na rzecz kombatantów i osób represjonowanych;

29a) działalności na rzecz weteranów i weteranów poszkodowanych w rozumieniu ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o weteranach działań poza granicami państwa (Dz. U. poz. 1203);

promocji Rzeczypospolitej Polskiej za granicą;

działalności na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka;

przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym;

32a)rewitalizacji;

działalności na rzecz organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3, w zakresie określonym w pkt 1-32a ustawy z dnia 24.04.2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. 2016.239).

Działalność pożytku publicznego o której mowa w ust. 2 pkt. 1-33 może być prowadzona jako odpłatna oraz nieodpłatna działalność pożytku publicznego.

 

§4

 

Fundacja „SMS Z NIEBA” realizuje cele statutowe poprzez:

Wysyłanie poprzez nowoczesne środki przekazu multimedialnego fragmentów Pisma Świętego

Organizowanie koncertów, sympozjów, konferencji, warsztatów, szkoleń, kursów i rekolekcji

Promowanie różnych inicjatyw o charakterze chrześcijańskim

Organizowanie konkursów

Prowadzenie wsparcia osób fizycznych i przedsiębiorstw w zakresie budowania wartości

Oprócz realizacji inicjowanych przez siebie przedsięwzięć, Fundacja „SMS Z NIEBA” współdziała z innymi instytucjami, organizacjami i osobami dla osiągania wspólnych celów statutowych.

Fundacja „SMS Z NIEBA” realizuje cele statutowe także poprzez członkostwo w organizacjach zrzeszających inne organizacje pozarządowe, o celach statutowych zbieżnych lub tożsamych z celem Fundacji „SMS Z NIEBA.”

Fundacja „SMS Z NIEBA” może prowadzić działalność gospodarczą w rozmiarach służących realizacji jej celów. Wartość środków majątkowych Fundacji „SMS Z NIEBA” przeznaczonych na działalność gospodarczą nie może być mniejsza niż tysiąc złotych.

Przedmiotem działalności gospodarczej Fundacji "SMS Z NIEBA” jest:

(47.99.Z) Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami (Przeważająca)

(47.19.Z) Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach

(73.11.Z) Działalność agencji reklamowych

(77.33.Z) Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery

(77.39.Z) Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń

oraz dóbr materialnych, gdzie indziejniesklasyfikowana

(18.20.Z) Reprodukcja zapisanych nośników informacji

(18.12.Z) Pozostałe drukowanie

(18.14.Z) Introligatorstwo i podobne usługi

(85.59.B) Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane.

1. Fundacja prowadzi działalność gospodarczą wyłącznie jako dodatkową w stosunku do działalności pożytku publicznego.

 

Majątek Fundacji „SMS Z NIEBA”

§5

 

Majątkiem Fundacji „SMS Z NIEBA” są środki finansowe, ruchomości i nieruchomości oraz inne aktywa nabyte przez Fundację.

Fundusz założycielski, w jaki Fundację „SMS Z NIEBA” wyposażył Fundator, wynosi 2000 złotych (dwa tysiące złotych).

§6

 

Majątek Fundacji „SMS Z NIEBA”, który służy realizacji celów Fundacji, pochodzi z:

a/ funduszu założycielskiego i darowiznFundatora;

b/ darowizn, spadków krajowych i zagranicznych;

c/ dochodów z ruchomości, nieruchomości oraz innych praw majątkowych;

d/ dochodów z darów, zbiórek i imprez publicznych;

e/ innej działalności prowadzonej przez Fundację „SMS Z NIEBA”;

f) działalności gospodarczej Fundacji

Darczyńca, przekazując Fundacji „SMS Z NIEBA” środki majątkowe, może zastrzec, że środki te mają być przeznaczone na określony rodzaj działalności Fundacji „SMS Z NIEBA”. Zarząd Fundacji „SMS Z NIEBA” może nie przyjąć tego warunku, w takim wypadku Fundacja „SMS Z NIEBA” zwraca darczyńcy przekazane przez niego środki. Jeżeli przekazaniu środków nie towarzyszy określenie celu ich wykorzystania, Fundacja „SMS Z NIEBA” może przeznaczyć je na dowolny cel statutowy.

Majątek Fundacji „SMS Z NIEBA” pochodzący z dotacji, subwencji, darowizn, spadków i zapisów może być użyty na realizację celów Fundacji „SMS Z NIEBA” tylko z poszanowaniem woli spadkobierców lub donatorów.

W przypadku powołania Fundacji „SMS Z NIEBA” do dziedziczenia, jej zarząd składa oświadczenie o przyjęciu spadku z dobrodziejstwem inwentarza.

Fundacja „SMS Z NIEBA” nadwyżkę przychodów nad kosztami przeznacza na działalność pożytku publicznego.

 

§7

 

Fundacja „SMS Z NIEBA” nie ma prawa podejmowania działań polegających na:

udzielania pożyczek lub zabezpieczania zobowiązań majątkiem organizacji w stosunku do jej członków, członków organów lub pracowników oraz osób, z którymi członkowie, członkowie organów oraz pracownicy organizacji pozostają w związku małżeńskim, we wspólnym pożyciu albo w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa lub powinowactwa w linii bocznej do drugiego stopnia albo są związani z tytułu przysposobienia, opieki lub kurateli, zwanych dalej "osobami bliskimi",

przekazywania ich majątku na rzecz ich członków, członków organów lub pracowników oraz ich osób bliskich, na zasadach innych niż w stosunku do osób trzecich, w szczególności, jeżeli przekazanie to następuje bezpłatnie lub na preferencyjnych warunkach,

wykorzystywania majątku na rzecz członków, członków organów lub pracowników oraz ich osób bliskich na zasadach innych niż w stosunku do osób trzecich, chyba że to wykorzystanie bezpośrednio wynika z celu statutowego,

zakupu towarów lub usług od podmiotów, w których uczestniczą członkowie organizacji, członkowie jej organów lub pracownicy oraz ich osób bliskich, na zasadach innych niż w stosunku do osób trzecich lub po cenach wyższych niż rynkowe.

 

 

Władze Fundacji „SMS Z NIEBA”

§8

Władzami Fundacji „SMS Z NIEBA” są:

a/ Zarząd Fundacji „SMS Z NIEBA”;

b/ Rada Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA”.

 

 

§9

 

Zarząd Fundacji „SMS Z NIEBA” składa się z jednego, dwóch lub trzech członków – w zależności od woli Rady Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA” - powoływanych przez Radę Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA” na trzyletnią kadencję.

Funkcję członka Zarządu Fundacji „SMS Z NIEBA” można pełnić przez więcej niż jedną kadencję.

W razie powołania dwuosobowego lub trzyosobowego Zarządu Fundacji „SMS Z NIEBA”, Rada Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA”, powołuje Prezesa Zarządu Fundacji „SMS Z NIEBA”, spośród osób powołanych do pełnienia funkcji członka zarządu. W razie powołania zarządu jednoosobowego, jedyny członek zarządu, pełni funkcję Prezesa Zarządu Fundacji „SMS Z NIEBA.”

Strukturę organizacyjną i formy działania Zarządu Fundacji „SMS Z NIEBA” określa Regulamin uchwalony przez Radę Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA.”

 

Członkami Zarządu Fundacji „SMS Z NIEBA” nie mogą być osoby skazane prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe.

 

§10

 

Zarząd Fundacji „SMS Z NIEBA” kieruje jej działalnością i reprezentuje ją na zewnątrz, w sądzie i poza sądem.

Oświadczenia woli w imieniu Fundacji „SMS Z NIEBA” składa jeden członek Zarządu Fundacji „SMS Z NIEBA”, także w przypadku zarządu wieloosobowego.

 

§11

 

Do zadań Zarządu Fundacji „SMS Z NIEBA” należy w szczególności:

a/ uchwalanie rocznych planów finansowych, programówdziałań;

b/ podejmowanie czynności i decyzji we wszelkich sprawach nie przekazanych do kompetencji innych organów;

c/ podejmowanie decyzji o przystępowaniu do spółek, stowarzyszeń i innych osób prawnych i organizacji oraz o ich tworzeniu;

d/ sprawowanie zarządu majątkiem Fundacji „SMS Z NIEBA”, z uwzględnieniem zasady gospodarności i legalności;

e/ przyjmowanie zapisów, spadków i darowizn;

f/ występowanie z wnioskiem w sprawie zmian statutu Fundacji , „SMS Z NIEBA”, połączenia z inną fundacją oraz likwidacji Fundacji „SMS Z NIEBA”;

g/ tworzenie jednostek organizacyjnych Fundacji „SMS Z NIEBA” i ustanawianie ich dyrektorów.

Zarząd Fundacji „SMS Z NIEBA” podejmuje decyzje na posiedzeniach, w formie uchwał - zwykłą większością głosów; w razie równej liczby głosów decyduje głos Prezesa Zarządu Fundacji „SMS Z NIEBA.”

Zarząd Fundacji „SMS Z NIEBA” może powoływać pełnomocników do kierowania wyodrębnioną sferą spraw należących do zadań Fundacji „SMS Z NIEBA.”

Zarząd Fundacji „SMS Z NIEBA” co roku, do ostatniego dnia lutego roku następnego, zobowiązany jest przedkładać Radzie Fundacji „SMS Z NIEBA” Roczne Sprawozdanie z działalności Fundacji „SMS Z NIEBA.”

Do oceny podejmowanych przez Fundację „SMS Z NIEBA” przedsięwzięć Zarząd może powoływać konsultantów oraz ich zespoły spośród naukowców lub praktyków i zlecać im wykonanie odpowiednich ekspertyz lub opracowań.

 

§12

 

Członkowie Zarządu Fundacji „SMS Z NIEBA” wykonują swoje czynności społecznie, bądź na podstawie umowy, określającej w szczególności warunki wynagrodzenia. Umowę z członkami Zarządu Fundacji „SMS Z NIEBA” zawiera w imieniu Fundacji „SMS Z NIEBA”, wskazany przez Radę Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA” jej członek.

Obsługa administracyjna Zarządu Fundacji „SMS Z NIEBA" i Rady Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA”, należy do Biura Fundacji „SMS Z NIEBA” . Biuro Fundacji „SMS Z NIEBA" podporządkowane jest Prezesowi Zarządu Fundacji „SMS Z NIEBA".

 

§13

 

Rada Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA” jest organem stanowiącym, kontrolnym i opiniującym.

Rada Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA” składa się z trzech do pięciu członków.

W skład Rady Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA” z mocy statutu wchodzi Fundator. Fundator może zrzec się członkostwa w Radzie Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA".

Zrzeczenie nie wyłącza powołania Fundatora do Rady Kuratorów Fundacji, „SMS Z NIEBA” na mocy postanowień punktu kolejnego.

Członków Rady Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA” powołuje i odwołuje Fundator. Fundator może powierzyć powoływanie lub odwoływanie członków Rady Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA” innej lub innym osobom.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach odwołanie członka Rady Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA” i przez to pozbawienie go członkostwa, może nastąpić w wyniku uchwały podjętej jednogłośnie przez pozostałych członków Rady Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA” Fundator nie może być w ten sposób pozbawiony członkostwa w Radzie Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA”.

Członkostwo w Radzie Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA” ustaje w przypadku odwołania, pisemnej rezygnacji z członkostwa lub śmierci.

Nie można łączyć członkostwa w Radzie Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA” z pełnieniem funkcji w Zarządzie Fundacji „SMS Z NIEBA”.

W razie powołania członka Rady Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA”, za jego zgodą, do Zarządu Fundacji „SMS Z NIEBA”, członkostwo takiej osoby w Radzie Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA” ulega zawieszeniu, na czas pełnienia funkcji.

Rada Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA” wybiera ze swego grona Przewodniczącego Rady. Przewodniczący Rady kieruje pracami Rady, reprezentuje ją na zewnątrz oraz zwołuje i przewodniczy zebraniom Rady.

Członkowie Rady Kuratorów Fundacji:

nie mogą być członkami organu zarządzającego ani pozostawać z nimi w związku małżeńskim, we wspólnym pożyciu, w stosunku pokrewieństwa, powinowactwa lub podległości służbowej,

nie byli skazani prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,

mogą otrzymywać z tytułu pełnienia funkcji w takim organie zwrot uzasadnionych kosztów lub wynagrodzenie w wysokości nie wyższej niż przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw ogłoszone przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego za rok poprzedni.

 

§14

 

Rada Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA” zbiera się, co najmniej raz na pół roku.

Radę Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA” zwołuje Przewodniczący Rady z własnej inicjatywy albo na wniosek Zarządu Fundacji „SMS Z NIEBA” lub Fundatora.

Rada Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA” podejmuje decyzje w formie uchwał - zwykłą większością głosów, a w razie równej liczby głosów decyduje głos Przewodniczącego. Uchwały, przedmiotem których jest zmiana Statutu Fundacji „SMS Z NIEBA”, połączenie z inną Fundacją i likwidacja Fundacji „SMS Z NIEBA” podejmowane są jednogłośnie, przy obecności wszystkich członków Rady Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA".

 

§15

 

Do zadań Rady Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA” należy:

a/ powoływanie i odwoływanie Prezesa i członków Zarządu Fundacji „SMS Z NIEBA”;

b/ podejmowanie decyzji wskazanie członka Rady Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA” do zawarcia umów z członkami Zarządu Fundacji „SMS Z NIEBA” i ustalanie ich wynagrodzenia;

c/ ocena pracy Zarządu Fundacji „SMS Z NIEBA”, przyjmowanie corocznych sprawozdań lub bilansu i udzielanie członkom Zarządu Fundacji „SMS Z NIEBA” absolutorium;

d/ kontrolowanie bieżącej działalności Zarządu Fundacji „SMS Z NIEBA”;

e/ wytyczanie głównych kierunków działalności Fundacji „SMS Z NIEBA”;

f/ nadzór nad działalnością Fundacji „SMS Z NIEBA”;

g/ podejmowanie decyzji o połączeniu z inną Fundacją lub o likwidacji Fundacji „SMS Z NIEBA”;

h/ podejmowanie uchwał w przedmiocie zmian w Statucie Fundacji „SMS Z NIEBA”;

i/ podejmowanie uchwały w przedmiocie połączenia z inna Fundacją;

j/ podejmowanie uchwały w przedmiocie likwidacji Fundacji „SMS Z NIEBA”;

Rada Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA” w celu wykonania swych zadań jest uprawniona do:

a/ żądania od Zarządu Fundacji „SMS Z NIEBA” przedstawienia wszelkich dokumentów dotyczących działalności Fundacji „SMS ZNIEBA.”

b/ dokonywania rewizji majątku oraz kontroli finansowej Fundacji „SMS Z NIEBA”.

Czynności kontrolne Rada Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA”, podejmuje przez wskazanego przez siebie członka lub - działających łącznie - członków Rady Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA.”

 

Postanowienia końcowe

§16

 

Fundacji „SMS Z NIEBA” może się połączyć z inną Fundacją dla efektywnego realizowania swoich celów.

Połączenie z inną Fundacją nie może nastąpić, jeżeli w jego wyniku mógłby ulec istotnej zmianie cel Fundacji „SMS Z NIEBA.”

W uchwale w przedmiocie połączenia z inną Fundacją, Rada Kuratorów Fundacji „SMS Z NIEBA” określa harmonogram połączenia, wskazując sposób przeniesienia własności majątku Fundacji „SMS Z NIEBA” na inna Fundację.

Prowadzona przez Fundację „SMS Z NIEBA” nieodpłatna działalność pożytku pu- blicznego, odpłatna działalność pożytku publicznego oraz działalność gospodarcza wymaga rachunkowego wyodrębnienia tych form działalności w stopniu umożliwiającym określenie przychodów, kosztów i wyników każdej z tych działalności, z zastrzeżeniem przepisów o rachunkowości. Wyodrębnienie rachunkowe polega na całościowym ujęciu obu typów działalności, jak również dodatkowo osobno każdej z jej części.

 

§17

Fundacji ulega likwidacji w razie osiągnięcia celów, dla których została ustawiona lub w razie wyczerpania się jej środków finansowych i majątku.

Likwidatora Fundacji powołuje i odwołuje Rada Kuratorów Fundacji.

Środki finansowe i majątek pozostały po likwidacji Fundacji mogą zostać przeznaczone mocą uchwały Rady Kuratorów Fundacji na rzecz działających w RP fundacji.

 

Misją Fundacji „SMS Z NIEBA” jest:

 

 • Rozpowszechnianie Słowa Bożego,

 • Rozpowszechnianie myśli Świętych Kościoła Katolickiego,

 • Organizowanie spotkań katechizacyjnych,

 • Bezpośrednie głoszenie kerygmatu – Jezusa Chrystusa ukrzyżowanego, zmartwychwstałego i uwielbionego,

 • Przygotowanie ewangelizatorów do posługi ewangelizacji w różnych wspólnotach i ruchach oraz formacja wierzących do ewangelizacji.

 

 

 

Fundacja „SMS Z NIEBA” realizuje swoją misję statutową poprzez:

 

 • Wysyłanie poprzez nowoczesne środki przekazu multimedialnego fragmentów Pisma Świętego oraz myśli Świętych Kościoła Katolickiego,

 • Organizowanie koncertów, sympozjów, konferencji, warsztatów, szkoleń, kursów i rekolekcji,

 • Promowanie różnych inicjatyw o charakterze chrześcijańskim,

 • Organizowanie konkursów,

 • Prowadzenie wsparcia osób fizycznych i przedsiębiorstw w zakresie budowania wartości.

 

 

 

Oprócz realizacji inicjowanych przez siebie przedsięwzięć, Fundacja „SMS Z NIEBA” współdziała z innymi instytucjami, organizacjami i osobami dla osiągania wspólnych celów statutowych.

 

Fundacja „SMS Z NIEBA” realizuje cele statutowe także poprzez członkostwo w organizacjach zrzeszających inne organizacje pozarządowe, o celach statutowych zbieżnych lub tożsamych z celem Fundacji „SMS Z NIEBA”.

 

 

 

Fundacja „SMS Z NIEBA” została założona 11 czerwca 2012 roku. Od tego czasu była przygotowana cała dokumentacja fundacji w tym nadanie numeru NIP, REGON oraz rejestracja w sądzie. 29 sierpnia 2013 roku Fundacja oficjalnie rozpoczęła swoja działalność. Siedzibę ma w Koszalinie, w diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej.

Od początku swojej działalności Fundacja jest czynnie zaangażowana w organizację różnych inicjatyw w Polsce i za granicą.

Fundacja w roku 2013 zajmowała się przede wszystkim rozsyłaniem wiadomości sms na telefony komórkowe.

 

Rok 2014:

 • Spotkania rekolekcyjno - ewangelizacyjne w halach sportowo - widowiskowych dla młodzieży w Koszalinie, Szczecinku, Pile

 • Dalsze systematyczne i darmowe rozsyłane na telefony komórkowe milionów smsów z dobrym przesłaniem,

 • Rozdawanie dziesiątek tysięcy książek dla uczestników organizowanych spotkań,

 • Ewangelizacyjne spotkania filmowe w szkołach w Koszalinie,

 • Koncerty ewangelizacyjne,

 • Ogólnopolska inicjatywa ewangelizacyjna Przystań z Jezusem w Kołobrzegu,

 • Rekolekcje na kilka tysięcy osób z o. Johnem Bashoborą w Pile, Szczecinku i Kołobrzegu,

 • Spotkanie (warsztaty) dla liderów z o. Johnem Bashoborą w Licheniu, oraz spotkanie na 30 tysięcy osób nazwane Rekolekcjami Narodowymi,

 • Spotkania przy mobilnym konfesjonale od 3 do 5 razy w tygodniu (na stronie terminy były ogłaszane raz w tygodniu).

 

Rok 2015:

 • Spotkania rekolekcyjno - ewangelizacyjne w halach sportowo - widowiskowych dla młodzieży w Koszalinie,

 • Systematyczne i darmowo rozsyłane na telefony komórkowe miliony smsów z dobrym przesłaniem,

 • Rozdawanie na spotkaniach dziesiątek tysięcy książek dla uczestników,

 • Ewangelizacyjne pokazy filmowe w szkołach w Koszalinie,

 • Koncerty ewangelizacyjne,

 • Ogólnopolska inicjatywa Ewangelizacyjna Przystań z Jezusem w Kołobrzegu,

 • Rekolekcje z o. Johnem Bashoborą w Koszalinie oraz Lekowie k. Koszalina, na kilka tysięcy osób,

 • Spotkania przy mobilnym konfesjonale od 3 do 5 razy w tygodniu (na stronie terminy były ogłaszane raz w tygodniu).

 • III Ogólnopolski Kongres Nowej Ewangelizacji, Skrzatusz 28 -31 maja, przy współpracy Fundacji Porta Fideii,

 • 6 turnusów rekolekcji dla młodzieży - Koszalin, Poznań, Ostrowia Mazowiecka, Radzyń Podlaski - przy wsoółpracy ze Szkołą nowej Ewangielizacji diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej,

 • Systematyczne projekcje filmowe w sali spotkań Szkoły Nowej Ewangelizacji diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej,

 • Współpraca przy Rekolekcjach Narodowych „Jezus na Stadionie“.

 

Pierwszych pracowników Fundacja SMS Z NIEBA zatrudniła w roku 2016.

 

Rok 2016:

 

 • Spotkania rekolekcyjno - ewangelizacyjne w halach sportowo - widowiskowych dla młodzieży w takich jak: Leszno, Słupsk, Złocieniec, Koszalin,
 • Systematyczne i darmowo rozsyłane miliony smsów na telefony komórkowe z dobrym przesłaniem,
 • Rozdawanie na spotkaniach dziesiątek tysięcy książek dla uczestników,
 • Projekcje filmowe w sali spotkań,
 • Koncerty ewangelizacyjne,
 • Misje: Nidzica, Łochów, Koszalin, Miedzeszyn (Warszawa),
 • Ogólnopolska inicjatywa Ewangelizacyjna Przystań z Jezusem w Kołobrzegu,
 • Spotkanie z o. Johnem Bashaborą w Koszalinie na kilka tysięcy osób,
 • Spotkanie z o. Johnem Bashaborą w Licheniu na ok. 30 tysięcy osób oraz warsztaty dla liderów,
 • Współprowadzenie kursów Szkoły Nowej Ewangelizacji: Paweł, Jan, Nowe Życie,
 • Spotkania przy mobilnym konfesjonale od 3 do 5 razy w tygodniu, rozmowy z każdą osobą, która potrzebowała wsparcia i wskazania sposobu i drogi do wyjścia z trudnej sytuacji.

 

 

 

 

 

 

ul. Bolesława Chrobrego 7
75-062 Koszalin
tel. 737 635 502

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


KRS:  0000475218
REGON: 321424220
NIP:  669-25-20-108

 

Jeżeli chcesz wesprzeć naszą fundację, poniżej podajemy numer konta:
51 1020 2791 0000 7402 0210 3315


Top