poniedziałek, 01 sierpień 2016 09:51

Zarząd

Członkowie Zarządu Fundacji SMS z NIEBA:

 

Ksiądz Rafał Jarosiewicz - Urodziłem się 03 czerwca 1976 r. w Białej Podlaskiej. W 2002 roku ukończyłem Wyższe Seminarium Duchowne im. Jana Pawła II w Siedlcach - Nowym Opolu, specjalizując się w tematyce ewangelizacji. To moja pasja! Święcenia kapłańskie przyjąłem 15 czerwca 2002 r. w katedrze siedleckiej. Skończyłem następnie studia doktoranckie z duchowości – ufam, że pracę naukową kiedyś dokończę… Od 2010 r. posługuję w diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej. Pełnię funkcję dyrektora Szkoły Nowej Ewangelizacji św. Jana Pawła II i św. Matki Teresy z Kalkuty oraz prezesa Fundacji SMS Z NIEBA. Jestem Misjonarzem Miłosierdzia oraz ewangelizatorem i rekolekcjonistą. Niektórzy mówią: „jesteś znany z oryginalnych pomysłów i nietypowo prowadzonych inicjatyw”.  Tak, szukam nowych form wyrazu niezmiennej treści Ewangelii.  Oto niektóre z inicjatyw: https://www.smsznieba.pl/projekty

Jestem autorem książek, konferencji, muzyki i tekstów. Współpracuję z wieloma instytucjami, zespołami i ekipami.  Choć jestem "zwykłym księdzem", to niezwykłe jest to, co Bóg czyni w moim życiu, a także „używając” mnie dla innych. Kapłaństwo w całym jego wymiarze poprzez odkrywanie miłości Boga, głoszenie Pan Jezusa, sprawowanie sakramentów jest nieustannie moją radością. Relacja z Bogiem jest dla mnie inspiracją.

 

 

 

Magdalena Grajewska Kobieta, która odkryła swoją misję w Kościele i poprzez swoje dary i talenty służy Bogu. Ma niezwykły zmysł organizacyjny. Dlatego też zajmuje się sprawami biurowymi i administracyjnymi w Fundacji oraz podczas różnych wydarzeń przez nią organizowanych. Z wykształcenia technik – ekonomista oraz teolog. Z zamiłowania korektor tekstów. Prowadzi firmę Boskie Eventy, gdzie zajmuje się księgowością, administracją. Jest także trenerem Kompasu Kariery oraz prowadzi Biblijne Kursy Finansowe.

 

Joanna Trusiło Od 33 lat jestem w szczęśliwym związku małżeńskim, którego owocem jest szóstka wspaniałych dzieci i wciąż poszerzające się grono wnucząt. Z wykształcenia jestem plastykiem, a zawodowo zajmuję się fotografią i prowadzę swoją firmę. Od 2010 roku należę do Szkoły Nowej Ewangelizacji. W swojej parafii jestem animatorką grupy młodzieżowej.

 

 

 

Magdalena Plucner Jestem absolwentką Szkoły Muzycznej II stopnia w Poznaniu w klasie skrzypiec oraz teologii na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego w Koszalinie. Jestem autorką tekstów, muzyki i scenariuszy oraz założycielką zespołu „Pieśń Chwały”. Od dwudziestu lat głoszę Ewangelię, prowadząc rekolekcje i misje w Polsce oraz za granicą, a także posługując w zespołach muzycznych, jako lider uwielbienia, wokalistka, gitarzystka oraz pianistka. Jestem członkiem Szkoły Nowej Ewangelizacji. Założyłam Akademię Rozwoju Talentów kształcącą między innymi ewangelizatorów, głoszących, liderów i muzyków. Współorganizuję kilka największych katolickich spotkań w Polsce, np. Jezus na stadionie, Słowo stało się ciałem. Jestem pomysłodawczynią serii konferencji dla kobiet Queen Style, autorką książki „Umiłowana czyli kobieta z klasą” oraz właścicielką firmy „Dla Jezusa”

   

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top