Konkursy (179)

Konkurs – godz. 18:00

Wiadomości o konkursach z nagrodami (raz w tygodniu).

np. KONKURS: Ogłaszamy konkurs na nazwę chrześcijańskiego KABARETU. Do wygrania wartościowe książki. Swoje propozycje prosimy przysyłać do aplikacji, wraz z podaniem imienia i nazwiska. Na propozycje czekamy do piątku 25.09.2015 r. (włącznie) Nazwiska 5 laureatów zostaną opublikowane w sobotę 26.09.2015 r. na stronie www.pozytywnego.pl  Zapraszamy do udziału!

KONKURS: Pytanie: Kiedy w Kościele, w Polsce, obchodzimy święto św. Stanisława Kostki? Do wygrania książka „Słowo, które padło na ubocze drogi”, o. Maniparambil. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 20.09.2019 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 21.09.2019 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 18 września

Nagrodzony: Honorata Szewczyk 

KONKURS: Pytanie: Jak brzmią słowa modlitwy o. Dolindo Ruotolo? Do wygrania książka „Słowo, które padło na ubocze drogi”, o. Maniparambil. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 06.09.2019 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 07.09.2019 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Jezu Ty się tym zajmij!

Nagrodzony: Przemysław Mospinek

KONKURS: Pytanie: Ile rozdziałów ma Ewangelia według św. Jana? Do wygrania książka „Słowo, które padło na ubocze drogi”, o. Maniparambil. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 16.08.2019 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 17.08.2019 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 21

Nagrodzony: Honorata Szewczyk

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga: nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił”. Do wygrania książka „Słowo, które padło na ubocze drogi”, o. Maniparambil. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 09.08.2019 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 10.08.2019 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Ef 2, 8 - 9

Nagrodzony: Aneta Stańczyk 

KONKURS: Pytanie: Który papież ustanowił Światowy Dzień Misyjny? Do wygrania płyta zespołu „Pieśń chwały”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 26.07.2019 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 27.07.2019 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Pius XI

Nagrodzony: Elżbieta Kleban 

KONKURS: Pytanie: Jakie święto obchodzimy w Kościele Katolickim 15 sierpnia? Do wygrania płyta zespołu „Pieśń chwały”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 19.07.2019 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 20.07.2019 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: WNIEBOWZIĘCIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

Nagrodzony: Natalia Łagus

KONKURS: Pytanie: Jak nazywa się inicjatywa ewangelizacyjna, organizowana w Kołobrzegu, podczas trwania festiwalu Sunrise? Do wygrania książka „Zwycięstwo na górze uwielbienia”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 05.07.2019 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 06.07.2019 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Przystań z Jezusem

Nagrodzony: Anna Tomczak 

KONKURS: Pytanie: Jaką uroczystość obchodzimy w Kościele 26 sierpnia? Do wygrania książka „Zwycięstwo na górze uwielbienia”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 28.06.2019 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 29.06.2019 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ

Nagrodzony: Maria Kicińska

KONKURS: Pytanie: Którego świętego papież Pius XI ogłosił patronem dziennikarzy i katolickiej prasy? Do wygrania książka „Zwycięstwo na górze uwielbienia”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 21.06.2019 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 22.06.2019 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: św. Franciszek Salezy

Nagrodzony: Maria Kicińska 

KONKURS: Pytanie: Prawda o Wniebowzięciu Matki Bożej stanowi dogmat naszej wiary, formalnie ogłoszony 01 listopada 1950 r. Który papież ogłosił ten dogmat? Do wygrania książka „Zwycięstwo na górze uwielbienia”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 07.06.2019 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 08.06.2019 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Papież Pius XII

Nagrodzony: Aneta Kowalska

Strona 1 z 9
Top