Konkursy (340)

Konkurs – godz. 18:00

Wiadomości o konkursach z nagrodami (raz w tygodniu).

np. KONKURS: Ogłaszamy konkurs na nazwę chrześcijańskiego KABARETU. Do wygrania wartościowe książki. Swoje propozycje prosimy przysyłać do aplikacji, wraz z podaniem imienia i nazwiska. Na propozycje czekamy do piątku 25.09.2015 r. (włącznie) Nazwiska 5 laureatów zostaną opublikowane w sobotę 26.09.2015 r. na stronie www.pozytywnego.pl  Zapraszamy do udziału!

KONKURS: Pytanie: Która księga w całym Piśmie Świętym jest najkrótsza, a która najdłuższa? Do wygrania płyta Iwony Pietrali. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 03.02.2023 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 04.02.2023 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: NAJKRÓTSZA: 2 LIST ŚW. JANA, NAJDŁUŻSZA: KSIĘGA PSALMÓW

Nagrodzony: Bartłomiej Żukowski 

KONKURS: Pytanie: Którego roku został kanonizowany św. Charbel? Do wygrania płyta Iwony Pietrali. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 27.01.2023 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 28.01.2023 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: 1977 r.

Nagrodzony: Emilia Jaworowska 

KONKURS: Pytanie: Którego świętego papież Pius XI ogłosił patronem dziennikarzy i katolickiej prasy? Do wygrania płyta Iwony Pietrali. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 20.01.2023 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 21.01.2023 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: św. Franciszek Salezy

Nagrodzony: Anna Muzyka 

KONKURS: Pytanie: Podaj rok kanonizacji o. Pio. Do wygrania płyta Iwony Pietrali. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 13.01.2023 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 14.01.2023 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: 2002 r.

Nagrodzony: Iwona Przydatek 

KONKURS: Pytanie: Kiedy w Kościele obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego i jak inaczej je nazywamy? Do wygrania książka „M+P+J”, ks. Piotr Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 06.01.2023 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 07.01.2023 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: 02 lutego, Matki Bożej Gromnicznej

Nagrodzony: Michał Wróbel 

KONKURS: Pytanie: Co oznacza zapis C+M+B, który piszemy na drzwiach w Uroczystość Objawienia Pańskiego? Do wygrania książka „M+P+J”, ks. Piotr Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 30.12.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 31.12.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: Christus Mansionem Benedicat - Niech Chrystus błogosławi ten dom 

Nagrodzony: Anna Kolbusz 

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga: nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił”. Do wygrania książka „M+P+J”, ks. Piotr Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 23.12.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 24.12.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: Ef 2, 8 - 9

Nagrodzony: Anna Furman 

KONKURS: Pytanie: Jak nazywamy trzecią niedzielę Adwentu? Do wygrania książka „M+P+J”, ks. Piotr Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 16.12.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 17.12.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: Gaudete

Nagrodzony: Monika Musiał

KONKURS: Pytanie: Jakie święto liturgiczne obchodzimy w Kościele Katolickim 28 grudnia? Do wygrania książka „M+P+J”, ks. Piotr Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 09.12.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 10.12.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: Świętych Młodzianków męczenników

Nagrodzony: Anna Romaniuk

KONKURS: Pytanie: Jakie Zgromadzenie Sióstr założyła Sługa Boża Maria Magdalena Frescobaldi Capponi? Do wygrania audiobook „Wyznania św. Augustyna”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 02.12.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 03.12.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: ZGROMADZENIE SIÓSTR PASJONISTEK ŚW. PAWŁA OD KRZYŻA

Nagrodzony: Wiesława Zalewska 

Strona 1 z 17

Top