Konkursy (323)

Konkurs – godz. 18:00

Wiadomości o konkursach z nagrodami (raz w tygodniu).

np. KONKURS: Ogłaszamy konkurs na nazwę chrześcijańskiego KABARETU. Do wygrania wartościowe książki. Swoje propozycje prosimy przysyłać do aplikacji, wraz z podaniem imienia i nazwiska. Na propozycje czekamy do piątku 25.09.2015 r. (włącznie) Nazwiska 5 laureatów zostaną opublikowane w sobotę 26.09.2015 r. na stronie www.pozytywnego.pl  Zapraszamy do udziału!

KONKURS: Pytanie: Który papież ustanowił Światowy Dzień Misyjny? Do wygrania książka „Żarty do kazań (i nie tylko) na każdy dzień”, ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 30.09.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 01.10.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: Pius XI

Nagrodzony: Klaudia Kubies 

KONKURS: Pytanie: Kiedy w Kościele obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej? Do wygrania książka „Żarty do kazań (i nie tylko) na każdy dzień”, ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 23.09.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 24.09.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: 07 października

Nagrodzony: Marek Depciuch 

KONKURS: Pytanie: Kiedy w Kościele obchodzimy Święto Archaniołów – Michała, Rafała i Gabriela? Do wygrania książka „Żarty do kazań (i nie tylko) na każdy dzień”, ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 16.09.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 17.09.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: 29 września

Nagrodzony: Natalia Druzicka 

KONKURS: Pytanie: Jak brzmi tytuł adhortacji apostolskiej św. Jana Pawła II o zadaniach rodziny chrześcijańskiej w świecie współczesnym?  Do wygrania książka „Żarty do kazań (i nie tylko) na każdy dzień”, ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 09.09.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 10.09.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: FAMILIARIS CONSORTIO

Nagrodzony: Monika Motylińska

KONKURS: Pytanie: Którego września obchodzimy w Kościele Katolickim święto Podwyższenia Krzyża Świętego? Do wygrania książka „77/moc przebaczenia”, M. Zielińskiego. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 02.09.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 03.09.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: 14 września

Nagrodzony: Monika Motylińska 

KONKURS: Pytanie: W którym roku powstała inicjatywa SMS Z NIEBA? Do wygrania książka „77/moc przebaczenia”, M. Zielińskiego. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 26.08.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 27.08.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: 2006 r.

Nagrodzony: Elwira Sobkowiak 

KONKURS: Pytanie: Kiedy w Kościele w Polsce obchodzimy święto św. Stanisława Kostki? Do wygrania książka „77/moc przebaczenia”, M. Zielińskiego. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 19.08.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 20.08.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: 18 września

Nagrodzony: Karolina Garbera 

KONKURS: Pytanie: Jaką uroczystość obchodzimy w Kościele 26 sierpnia? Do wygrania książka „77/moc przebaczenia”, M. Zielińskiego. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 12.08.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 13.08.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ

Nagrodzony: Monika Zaręba 

KONKURS: Pytanie: Jak brzmią słowa modlitwy o. Dolindo Ruotolo? Do wygrania książka „Miłość chodzi ulicami”, G. Miecznikowskiego. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 05.08.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 06.08.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: Jezu Ty się tym zajmij!

Nagrodzony: Celina Świegocka 

KONKURS: Pytanie: Prawda o Wniebowzięciu Matki Bożej stanowi dogmat naszej wiary, formalnie ogłoszony 01 listopada 1950 r. Który papież ogłosił ten dogmat? Do wygrania książka „Miłość chodzi ulicami”, G. Miecznikowskiego. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 29.07.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 30.07.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: Papież Pius XII

Nagrodzony: Emilia Zalewska 

Strona 1 z 17

Top