Konkursy (276)

Konkurs – godz. 18:00

Wiadomości o konkursach z nagrodami (raz w tygodniu).

np. KONKURS: Ogłaszamy konkurs na nazwę chrześcijańskiego KABARETU. Do wygrania wartościowe książki. Swoje propozycje prosimy przysyłać do aplikacji, wraz z podaniem imienia i nazwiska. Na propozycje czekamy do piątku 25.09.2015 r. (włącznie) Nazwiska 5 laureatów zostaną opublikowane w sobotę 26.09.2015 r. na stronie www.pozytywnego.pl  Zapraszamy do udziału!

KONKURS: Pytanie: Którego listopada obchodzimy w Kościele Katolickim Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych? Do wygrania książka „Epicentrum Ewangelii” o. M. Legana. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 22.10.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 23.10.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 02 listopada

Nagrodzony: s. Maria Weronika 

KONKURS: Pytanie: Którego października obchodzimy w Kościele Katolickim wspomnienie św. papieża Jana Pawła II? Do wygrania książka „Epicentrum Ewangelii” o. M. Legana. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 15.10.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 16.10.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 22 października

Nagrodzony: Anna Zurek

KONKURS: Pytanie: Wymień imiona trzech Archaniołów, których święto obchodziliśmy w Kościele Katolickim 29 września. Do wygrania książka „Epicentrum Ewangelii” o. M. Legana. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 08.10.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 09.10.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Michał, Gabriel, Rafał

Nagrodzony: Maria Tolyz 

KONKURS: Pytanie: Wymień imiona trzech Archaniołów, których święto obchodzimy w Kościele Katolickim 29 września. Do wygrania książka „Moc uwielbienia”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 01.10.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 02.10.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Nie było prawidłowej odpowiedzi

KONKURS: Pytanie: Wymień imiona trzech Archaniołów, których święto obchodzimy w Kościele Katolickim 29 września. Do wygrania książka „Moc uwielbienia”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 24.09.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 25.09.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: nie było poprawnej odpowiedzi

KONKURS: Pytanie: Kiedy obchodzimy w Kościele wspomnienie liturgiczne św. Stanisława Papczyńskiego? Do wygrania książka „Moc uwielbienia”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 17.09.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 18.09.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 18 maja

Nagrodzony: Anna Zurek 

KONKURS: Pytanie: Którego września obchodzimy w Kościele Katolickim święto Podwyższenia Krzyża Świętego? Do wygrania książka „Moc uwielbienia”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 10.09.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 11.09.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 14 września

Nagrodzony: Monika Helowicz 

KONKURS: Pytanie: Kiedy w Kościele Katolickim obchodzimy Święto Archaniołów – Michała, Rafała i Gabriela? Do wygrania książka J. Kornackiego „Ogrody Bożych cudów”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 03.09.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 04.09.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 29 września

Nagrodzony: Anna Zurek 

KONKURS: Pytanie: Którego września obchodzimy w Kościele Katolickim święto św. Stanisława Kostki? Do wygrania książka J. Kornackiego „Ogrody Bożych cudów”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 27.08.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 28.08.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 18 września

Nagrodzony: Marta Zakrzewska 

KONKURS: Pytanie: Jak brzmią słowa modlitwy o. Dolindo Ruotolo? Do wygrania książka J. Kornackiego „Ogrody Bożych cudów”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 20.08.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 21.08.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Jezu Ty się tym zajmij!

Nagrodzony: Agnieszka Dróżdż 

Strona 1 z 14

Top