Konkursy (242)

Konkurs – godz. 18:00

Wiadomości o konkursach z nagrodami (raz w tygodniu).

np. KONKURS: Ogłaszamy konkurs na nazwę chrześcijańskiego KABARETU. Do wygrania wartościowe książki. Swoje propozycje prosimy przysyłać do aplikacji, wraz z podaniem imienia i nazwiska. Na propozycje czekamy do piątku 25.09.2015 r. (włącznie) Nazwiska 5 laureatów zostaną opublikowane w sobotę 26.09.2015 r. na stronie www.pozytywnego.pl  Zapraszamy do udziału!

KONKURS: Pytanie: Ile stacji w Drodze Krzyżowej to stacje mówiące o upadku Jezusa? Do wygrania płyta MP3 „Miłość chodzi po Woodstocku” – ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 26.02.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 27.02.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

 

Odpowiedź: 3

Nagrodzony: Piotr Dąbrowski 

KONKURS: Pytanie: Jak nazywana jest IV niedziela Wielkiego Postu? Do wygrania płyta MP3 „Miłość chodzi po Woodstocku” – ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 19.02.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 20.02.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: LAETARE, NIEDZIELA RADOŚCI

Nagrodzony: Małgorzata Wasilewska 

KONKURS: Pytanie: W którym roku został kanonizowany św. Jan Bosko? Do wygrania płyta MP3 „Miłość chodzi po Woodstocku” – ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 12.02.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 13.02.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 1934 r.

Nagrodzony: Joanna Mordarska 

KONKURS: Pytanie: Jakie zgromadzenie założyła św. Matka Teresa z Kalkuty? Do wygrania płyta MP3 „Rozpoznać Boże miłosierdzie” – ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 05.02.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 06.02.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: MISJONARKI MIŁOŚCI

Nagrodzony: s. Marzena Kucharska 

KONKURS: Pytanie: Który papież wprowadził zwyczaj posypywania głów popiołem, jako obowiązujący w całym Kościele? Do wygrania płyta MP3 „Rozpoznać Boże miłosierdzie” – ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 29.01.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 30.01.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: URBAN II

Nagrodzony: Wiola Przychodzeń 

KONKURS: Pytanie: Jak brzmi tytuł adhortacji apostolskiej św. Jana Pawła II o zadaniach rodziny chrześcijańskiej w świecie współczesnym? Do wygrania płyta MP3 „Rozpoznać Boże miłosierdzie” – ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 15.01.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 16.01.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: FAMILIARIS CONSORTIO

Nagrodzony: Anna Majchrzak

KONKURS: Pytanie: Jak brzmi tytuł adhortacji apostolskiej św. Jana Pawła II o zadaniach rodziny chrześcijańskiej w świecie współczesnym? Do wygrania płyta MP3 „Rozpoznać Boże miłosierdzie” – ks. R. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 08.01.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 09.01.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: nie było prawidłowej odpowiedzi

Nagrodzony: nikt nie został nagrodzony

KONKURS: Pytanie: Kiedy w Kościele obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego i jak inaczej je nazywamy? Do wygrania płyta „Pytania do sumienia – przygotowanie do spowiedzi”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 01.01.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 02.01.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 02 lutego, Matki Bożej Gromnicznej

Nagrodzony: Anna Serafin   

KONKURS: Pytanie: Jaką nazwę nosi Msza Święta, sprawowana o północy z 24/25 grudnia? Do wygrania płyta „Pytania do sumienia – przygotowanie do spowiedzi”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 25.12.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 26.12.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Pasterka

Nagrodzony: Joanna Kapłańska 

KONKURS: Pytanie: Co oznacza zapis C+M+B, który piszemy na drzwiach w Uroczystość Objawienia Pańskiego? Do wygrania płyta „Pytania do sumienia – przygotowanie do spowiedzi”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 18.12.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 19.12.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Christus Mansionem Benedicat - Niech Chrystus błogosławi ten dom 

Nagrodzony: Monika Wolska 

Strona 1 z 13

Top