Konkursy (263)

Konkurs – godz. 18:00

Wiadomości o konkursach z nagrodami (raz w tygodniu).

np. KONKURS: Ogłaszamy konkurs na nazwę chrześcijańskiego KABARETU. Do wygrania wartościowe książki. Swoje propozycje prosimy przysyłać do aplikacji, wraz z podaniem imienia i nazwiska. Na propozycje czekamy do piątku 25.09.2015 r. (włącznie) Nazwiska 5 laureatów zostaną opublikowane w sobotę 26.09.2015 r. na stronie www.pozytywnego.pl  Zapraszamy do udziału!

KONKURS: Pytanie: Jakie wspomnienie obchodziliśmy w Kościele Katolickim 16 lipca? Do wygrania książka Grzegorza Miecznikowskiego i ks. Rafała Jarosiewicza „Miłość chodzi po ulicach”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 23.07.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 24.07.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

Nagrodzony: Anna Zurek

KONKURS: Pytanie: Jakie wspomnienie obchodzimy w Kościele Katolickim 16 lipca? Do wygrania książka Grzegorza Miecznikowskiego i ks. Rafała Jarosiewicza „Miłość chodzi po ulicach”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 16.07.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 17.07.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Nie było poprawnej odpowiedzi

KONKURS: Pytanie: W którym roku papież Pius XI ogłosił doktorem Kościoła św. Jana od Krzyża? Do wygrania książka Grzegorza Miecznikowskiego i ks. Rafała Jarosiewicza „Miłość chodzi po ulicach”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 09.07.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 10.07.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 1926 r.

Nagrodzony: s. Maria Weronika 

KONKURS: Pytanie: W którym roku papież Pius XI ogłosił doktorem Kościoła św. Jana od Krzyża? Do wygrania książka ks. dr Alvaro Grammatica „Animacja charyzmatyczna”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 02.07.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 03.07.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Nie było poprawnej odpowiedzi

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni”. Do wygrania książka ks. dr Alvaro Grammatica „Animacja charyzmatyczna”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 25.06.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 26.06.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Dz 4, 12

Nagrodzony: Mateusz Hajdas 

KONKURS: Pytanie: Jakie Zgromadzenie Sióstr założyła Sługa Boża Maria Magdalena Frescobaldi Capponi? Do wygrania książka ks. dr Alvaro Grammatica „Animacja charyzmatyczna”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 18.06.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 19.06.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: ZGROMADZENIE SIÓSTR PASJONISTEK ŚW. PAWŁA OD KRZYŻA

Nagrodzony: Kamila Widzicka-Rzetelna 

KONKURS: Pytanie: Jaką uroczystość obchodzimy w Kościele 26 sierpnia? Do wygrania książka ks. dr Alvaro Grammatica „Animacja charyzmatyczna”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 11.06.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 12.06.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ

Nagrodzony: s. Maria Weronika 

KONKURS: Pytanie: Jakie święto obchodzimy w Kościele Katolickim 15 sierpnia? Do wygrania książka K. Kornackiego „Ogrody Bożych cudów”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 04.06.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 05.06.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: WNIEBOWZIĘCIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

Nagrodzony: Mateusz Hajdas 

KONKURS: Pytanie: Jak potocznie nazywamy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa? Do wygrania książka K. Kornackiego „Ogrody Bożych cudów”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 28.05.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 29.05.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Boże Ciało

Nagrodzony: Magdalena Mazurek 

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „A Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w moim imieniu, On was wszystkiego nauczy i przypomni wam wszystko, co Ja wam powiedziałem”. Do wygrania książka K. Kornackiego „Ogrody Bożych cudów”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 21.05.2021 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 22.05.2021 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: J 14, 26

Nagrodzony: Bartłomiej Żukowski 

Strona 1 z 14

Top