Konkursy (303)

Konkurs – godz. 18:00

Wiadomości o konkursach z nagrodami (raz w tygodniu).

np. KONKURS: Ogłaszamy konkurs na nazwę chrześcijańskiego KABARETU. Do wygrania wartościowe książki. Swoje propozycje prosimy przysyłać do aplikacji, wraz z podaniem imienia i nazwiska. Na propozycje czekamy do piątku 25.09.2015 r. (włącznie) Nazwiska 5 laureatów zostaną opublikowane w sobotę 26.09.2015 r. na stronie www.pozytywnego.pl  Zapraszamy do udziału!

KONKURS: Pytanie: Kiedy obchodzimy w Kościele wspomnienie liturgiczne św. Stanisława Papczyńskiego? Do wygrania płyta „Wstań”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 13.05.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 14.05.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: 18 maja

Nagrodzony: Beata Mariańczyk 

KONKURS: Pytanie: Jak brzmi łacińska nazwa encykliki Jana Pawła II O Bożym Miłosierdziu? Do wygrania książka „Siedem” ks. R. Jarosiewicz, ks. P. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 06.05.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 07.05.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: DIVES IN MISERICORDIA

Nagrodzony: Anna Kolbusz 

KONKURS: Pytanie: Jak potocznie nazywamy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa? Do wygrania książka „Siedem” ks. R. Jarosiewicz, ks. P. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 29.04.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 30.04.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: BOŻE CIAŁO

Nagrodzony: Anna Romaniuk 

KONKURS: Pytanie: Podaj dokładną datę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki. Do wygrania książka „Siedem” ks. R. Jarosiewicz, ks. P. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 22.04.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 23.04.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 28 WRZEŚNIA 2008 ROK

Nagrodzony: Agnieszka Dróżdż

KONKURS: Pytanie: W którym roku św. papież Jan Paweł II ogłosił Święto Miłosierdzia Bożego świętem całego Kościoła? Do wygrania książka „Siedem” ks. R. Jarosiewicz, ks. P. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 15.04.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 16.04.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 2000 ROK

Nagrodzony: Agata Żybura 

KONKURS: Pytanie: Jak nazywa się dzień, który jest pierwszym dniem Triduum Paschalnego? Do wygrania książka „Siedem” ks. R. Jarosiewicz, ks. P. Jarosiewicz. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 08.04.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 09.04.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Wielki Czwartek

Nagrodzony: Piotr Ochał 

KONKURS: Pytanie: Jak nazywa się dzień, który otwiera i rozpoczyna Wielki Tydzień? Do wygrania książka „Moc uwielbienia”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 01.04.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 02.04.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: NIEDZIELA PALMOWA

Nagrodzony: Anna Muzyka 

KONKURS: Pytanie: Jak nazywana jest IV niedziela Wielkiego Postu? Do wygrania książka „Moc uwielbienia”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 25.03.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 26.03.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: LAETARE, NIEDZIELA RADOŚCI

Nagrodzony: Anna Dobosz 

KONKURS: Pytanie: Ile stacji w Drodze Krzyżowej to stacje mówiące o upadku Jezusa? Do wygrania książka „Moc uwielbienia”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 18.03.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 19.03.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 3

Nagrodzony: Karolina Garbera 

KONKURS: Pytanie: Jak brzmi tytuł adhortacji apostolskiej św. Jana Pawła II o zadaniach rodziny chrześcijańskiej w świecie współczesnym? Do wygrania płyta „Wołanie” – Oaza Błotnica. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 04.03.2022 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 05.03.2022 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale „Konkursy”. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: FAMILIARIS CONSORTIO

Nagrodzony: Amelia Bielecka 

Strona 1 z 16

Top