Marcin Zieliński, „Wytrwaj do końca”

14 sierpień 2019

Marcin Zieliński, „Wytrwaj do końca”. 

Książka jest zwiastunem Bożej obietnicy dla Ciebie na przyszłość która, jeśli ją przyjmiesz i zastosujesz w swoim życiu, wyniesie Cię bardzo mocno do góry, ponad przeciętność. 

POZNAJ OSOBISTĄ HISTORIĘ WYTRWAŁOŚCI MARCINA ZIELIŃSKIEGO. 

W moim przypadku wszystko zaczęło się w małym cichutkim miejscu, o którym nikt nie

wiedział. W Skierniewicach, w niepozornej salce, w której nikt nie chciał się z nami, wówczas nastolatkami, modlić. 

Dzisiaj ludzie na mnie patrzą, czy to w realu, czy oglądając na przykład filmy na Youtubie, i myślą, że ten Zieliński to ma taką lajtową wiarę. Tu cudzik, tam cudzik... Takim ludziom odpowiadam zwykle: 

„Zapraszam do mojego życia. Zapraszam Cię w moją przeszłość, kiedy nikt mnie nie widział”. Bo to się tylko tak wydaje z zewnątrz”. 

Marcin, pisząc o wytrwałości, dzieli się niezwykłą historią swojego życia, w którym dzięki ogromnemu uporowi, wierze i wierności Bożej obietnicy, znajduje się dziś w samym sercu swojego powołania. Ty też tak możesz! Na swój unikalny sposób. 

  • Poznaj temat wytrwałości od strony praktycznej! ● Przygotuj się na upragnione zmiany w Twoim życiu, w relacji z Bogiem i z ludźmi, poprzez praktykowanie wytrwałej modlitwy!  ● Odkryj tajemnicę tego, jak “wytrwać do końca”! 

Cena 29 zł. https://sklep.smsznieba.pl/pl/p/WYTRWAJ-DO-KONCA-Marcin-Zielinski/73 Kupując w sklepie Fundacji SMS z Nieba ​https://sklep.smsznieba.pl pomagasz, gdyż dochód przeznaczamy na prowadzenie stołówki dla potrzebujących “Śniadanie za 30 minut”. Teraz do każdego zamówienia GRATIS tabliczka z cytatem! Zapisując się na nasz newsletter na stronie sklepu, otrzymasz 8,88% dodatkowego rabatu na pierwsze zamówienie! Przyjmujemy zamówienia telefonicznie: 502 576 340 i mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Top