„W objęciu Bożej miłości”

14 sierpień 2019

„W objęciu Bożej miłości”, ks. Kamil Frączek, ks. dr. Mateusz Czubak, ks. dr. Tomasz Bieliński, ks. Krzysztof Kralka SAC, ks. Jakub Wyrozębski, ks. dr. Robert Grzybowski.

Doświadczenie żywego Boga to klucz do głębokiego życia duchowego! Tak jednym zdaniem można byłoby określić rekolekcje, które w spisanej formie są oddane w Twoje ręce. Nie chodzi tu o kolejną książkę, która została wydana ot tak, ale o dotknięcie głównych treści kerygmatu i związanej z nimi osoby Jezusa Chrystusa. Takie treści mogą pozwolić Ci na odnowienie relacji z Bogiem albo na wejście w nią głęboko po raz pierwszy. 

Czy ktoś mnie kocha za darmo? Jeśli Bóg istnieje, czy mnie słyszy? Po co żyję na tym świecie? Jaki jest sens cierpienia i trudu w moim życiu? Czy mogę usłyszeć, co mówi do mnie Bóg? 

Odpowiedź na większość tych pytań możesz znaleźć w niniejszej książce, która jest owocem Rekolekcji Odnowy Wiary, głoszonych w parafii św. Brata Alberta w Łukowie przez sześciu kapłanów. Stawiamy tylko jeden warunek. Przeżyj te spisane rekolekcje sercem. Nie spiesz się z czytaniem, ale bardziej medytuj poszczególne nauczania. Są one oparte na wybranych tekstach biblijnych. 

Drogi Czytelniku, z całego serca życzę Ci, abyś po przeczytaniu tej książki niósł Jezusa wszędzie tam, gdzie będziesz posłany. Jestem przekonany, że dla wielu osób będzie to owoc spotkania ze spisanym Słowem! 

  1. ks. Rafał Jarosiewicz

Oto szczegółowa lista tematów i osób głoszących: 

  1. „Sens życia” – ks. Kamil Frączek
  2. „Boża miłość” – ks. dr Mateusz Czubak

III. „Grzech” – ks. dr Tomasz Bieliński

  1. „Uzdrowienie” – ks. Krzysztof Kralka SAC
  2. „Jezus moim Panem i Zbawicielem” – ks. Jakub Wyrozębski
  3. „Duch Święty” – ks. dr Robert Grzybowski

W broszurze, którą polecam, zawarte są konferencje, które przybliżą Czytelnikom treści, a także atmosferę tamtych dni i na pewno przyczynią się do odnowy i pogłębienia naszej wiary. 

  1. kan. Bogusław Bolesta, proboszcz parafii świętego Brata Alberta w Łukowie

Cena: 12,95 zł. (z 15,90 zł.) https://sklep.smsznieba.pl/pl/p/W-OBJECIU-BOZEJ-MILOSCI/249 Kupując w sklepie Fundacji SMS z Nieba ​https://sklep.smsznieba.pl pomagasz, gdyż dochód przeznaczamy na prowadzenie stołówki dla potrzebujących “Śniadanie za 30 minut”. Teraz do każdego zamówienia GRATIS tabliczka z cytatem! Zapisując się na nasz newsletter na stronie sklepu, otrzymasz 8,88% dodatkowego rabatu na pierwsze zamówienie! Przyjmujemy zamówienia telefonicznie: 502 576 340 i mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

Top