Gary Chapman, „5 języków miłości”

14 sierpień 2019

Gary Chapman, „5 języków miłości”. 

Mąż i żona rzadko posługują się tym samym językiem miłości. Zazwyczaj używamy swojego własnego języka i frustrujemy się, gdy nasz współmałżonek nie rozumie tego, co chcemy mu zakomunikować. Pragniemy, by okazywał nam miłość w ten sam sposób co my, jednocześnie wysyłając sygnały, których on / ona nie rozumie. Poznanie języka miłości twojego współmałżonka to potwierdzona tysiącami świadectw czytelników recepta na szczęśliwe i udane małżeństwo. 

Jeśli więc​ :  • twoja żona woli, żebyś pomógł jej w sprzątaniu kuchni, niż zabrał ja na romantyczną kolację;  • twój mąż chciałby spędzić cały weekend w domu, a ty chciałabyś wyjść w tym czasie ze znajomymi;  • twoja żona wszelkie komplementy przyjmuje w milczeniu, ale tryska radością, gdy kupisz jej biżuterię;  • twoja żona nie chce pomocy przy obiedzie – woli, żebyś ją przytulił... a ty nie potrafisz tego zrozumieć – najwyższy czas, byś zapoznał się z książką Gary’ego Chapmana. Przemów w języku miłości twojego partnera i odkryj tajemnice małżeństw z 50-letnim stażem, które wciąż spacerują, trzymając się za ręce. 

Oto książka, która od ponad 20 lat wspiera kolejne pokolenia małżeństw, tłumaczona na 36 języków, sprzedana w ponad 11 milionach egzemplarzy na całym świecie! Cena: 26,99 zł. (z 29,99 zł.) https://sklep.smsznieba.pl/pl/p/5-jezykow-milosci-Gary-Chapman/  

Kupując w sklepie Fundacji SMS z Nieba ​https://sklep.smsznieba.pl ​pomagasz, gdyż dochód przeznaczamy na prowadzenie stołówki dla potrzebujących “Śniadanie za 30 minut”. Teraz do każdego zamówienia GRATIS tabliczka z cytatem! Zapisując się na nasz newsletter na stronie sklepu, otrzymasz 8,88% dodatkowego rabatu na pierwsze zamówienie! Przyjmujemy zamówienia telefonicznie: 502 576 340 i mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Top