Grzegorz Kramer SJ, „Bóg jest dobry”

05 sierpień 2019

Albo Bóg jest dobry, albo daj sobie spokój z chrześcijaństwem. Grzegorz Kramer. Jezuita.

Grzegorz Kramer to jeden z najpopularniejszych księży w Polsce. Kontrowersyjny bloger czytany i oglądany przez wierzących i niewierzących. Bezkompromisowy kaznodzieja, który nie boi się konfrontacji. Czytając jego książkę zrozumiesz, że albo autor zwariował, albo Ewangelia jest prawdziwa.

Jestem przekonany, że każda nowina o tym, że Bóg jest dobry, która dotrze do człowieka (…) sprawi, że człowiek będzie chciał odpowiedzieć na tę dobroć Boga, a nie jej zaprzeczyć. Właśnie dlatego ta książka Grześka Kramera jest tak ważna i tak potrzebna. (…) Grzesiek w całym swoim nauczaniu nieustannie pisze i mówi, i swoim życiem świadczy o tym, że Bóg jest dobry. Powtarza to do znudzenia, do obrzydzenia. I bardzo dobrze, dlatego że to jest coś, co trzeba mówić do końca świata i nigdy nie będzie dosyć.

Adam Szustak OP

30 dodatkowych stron. 12 nowych tekstów. Więcej możliwości by odkryć, że: Tylko jeden Bóg jest dobry -Ten prawdziwy. Cena: 34,90 zł. https://nowa-ewangelizacja.pl/pl/p/Bog-jest-dobry-Grzegorz-Kramer-SJ/2452 Produkt zakupisz u nas z 15% rabatem.

Składając zamówienie przez stronę: www.nowa-ewangelizacja.pl w koszyku wpisz hasło: smsznieba2019

Jeśli chcesz zamówić w prosty sposób napisz maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Top