Informacje z www.JezusNaStadionie.pl (751)

Informacje Jezus na Stadionie – godz. 6:00

Najwcześniejszym smsem, który wysyłamy codziennie, przychodzi wiadomość o nowościach umieszczanych na stronie www.JezusNaStadionie.pl Jest to intencja w jakiej odprawiana jest danego dnia Msza Święta, oraz powiadomienia o newsach i artykułach, które pojawiają się regularnie na stronie.

np. Intencja na 14.09.2015 r. Msza Święta o światło Ducha Świętego na dobre przygotowanie konferencji głoszonych podczas wieczorów uwielbienia, które raz w miesiącu będą się odbywały w katedrze warszawsko – praskiej, przy ul. Floriańskiej 3. Ps. Dziś także nowa inspiracja na stronie www.JezusNaStadionie.pl

Intencja na 20.09.2018 r. – Msza Święta w intencji rekolekcji Stadion Młodych: włącz pełnię wiary, o pełny stadion, dziękując Panu Bogu za wszystkich, którzy do tej pory się już zapisali.

Ps. Każda chwila to nieustanne wybory, jakie podejmujemy. Zbliżają nas one do Boga, albo od Niego oddalają. ks. Rafał Jarosiewicz

Intencja na 19.09.2018 r. – Msza Święta w intencjach, które zostały (do dnia dzisiejszego) nadesłane, tych opublikowanych w księdze gości na www.pozytywnego.pl oraz przekazanych ks. Rafałowi Jarosiewiczowi do modlitwy.

Ps. Początek dnia, w którym prosimy Maryję o wstawiennictwo już jest zwycięstwem. ks. Rafał Jarosiewicz

Intencja na 17.09.2018 r. – Msza Święta w intencji rekolekcji Stadion Młodych: włącz pełnie wiary.

Ps. Nowy dzień jest darem, a nie przekleństwem. ks. Rafał Jarosiewicz

Intencja na 16.09.2018 r. – Msza Święta w intencji Panu Bogu wiadomej.

Ps. Każdy nowy dzień jest szansą na nowe nawrócenie. ks. Rafał Jarosiewicz

Intencja na 15.09.2018 r. – Msza Święta o dobre owoce spotkania młodych w Skrzatuszu, aby jak najwięcej młodzieży podjęło modlitwę za swoich rówieśników przygotowujących się do rekolekcji Stadion Młodych: włącz pełnię wiary.

Ps. Kiedy rano prosimy Pana o światło na cały dzień, to wiele cierpienia możemy zaoszczędzić. ks. Rafał Jarosiewicz

Intencja na 14.09.2018 r. – Msza Święta w intencji dobrych owoców warsztatów tanecznych i jak najlepsze przygotowanie uczestników diakonii tańca do rekolekcji Stadion Młodych: włącz pełnię wiary.

Ps. Początek dnia to dobry czas na dobre decyzje. ks. Rafał Jarosiewicz

Intencja na 13.09.2018 r. – Msza Święta w intencji rozpoczynającego się roku formacyjnego wspólnoty św. Pawła w Koszalinie.

Ps. Poranek został nam ofiarowany przez Boga także do dziękczynienia. ks. Rafał Jarosiewicz 

Intencja na 12.09.2018 r. – Msza Święta w intencjach, które zostały (do dnia dzisiejszego) nadesłane, tych opublikowanych w księdze gości na www.pozytywnego.pl oraz przekazanych ks. Rafałowi Jarosiewiczowi do modlitwy.

Intencja na 10.09.2018 r. – Msza Święta w intencji podanej na spotkaniu w Warszawie.

Ps. Gdy nie masz siły podnieść się z łóżka to wołaj: Przyjdź Duchu Święty. ks. Rafał Jarosiewicz

Intencja na 09.09.2018 r. – Msza Święta w intencji podanej na parafii salezjańskiej w Środzie Śląskiej.

Ps. Radość może być pomocna przy wstawaniu. ks. Rafał Jarosiewicz

Strona 1 z 38
Top