Spotkanie z Alanem Amesem

10 maj 2018

Spotkanie z Alanem Amesem. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału oraz przekazanie informacji o Spotkaniu z z Alanem Amesem, które odbędzie się w Hali Gwardii w dniu 17 maja 2018 r. (czwartek) o godz. 18:00. Spotkanie odbędzie się z błogosławieństwem ks. Biskupa Edwarda Dajczaka. W programie: Msza św., świadectwo Alana Amesa oraz adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uzdrowienie.
Alan Ames to współczesny mistyk i charyzmatyk, pochodzący z Australii, nawrócony gangster, autor wielu książek, w tym bestsellera „Oczami Jezusa”. Jego książki przypominają objawienia jakie miała bł. Katarzyna Emmerich. Posługuje darem modlitwy o uzdrowienie. Od kilku lat przyjeżdża do Polski, po raz pierwszy będzie gościł diecezji koszalińsko - kołobrzeskiej.
Jest posłuszny Kościołowi i zawsze działa w porozumieniu z miejscowymi biskupami. Gdziekolwiek jest, podkreśla, że dla niego najważniejsza jest Eucharystia. W czasie Światowych Dni Młodzieży w Toronto w roku 2002 miał zaszczyt przemawiać w obecności samego Jana Pawła II. 

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, do wszystkich parafii w diecezji koszalińsko - kołobrzeskiej zostaną rozesłane zaproszenia, które są jednocześnie kuponem, dzięki któremu na spotkaniu można będzie wylosować książki. Jednak możliwy jest wstęp również bez zaproszenia, wejściówki.

Zachęcamy do organizowania wyjazdów przez parafie i wspólnoty. Zgłoszenia i informacje: www.kochaj.my oraz tel. 725 154 961

Organizatorzy:  Fundacja SMS z Nieba, Wspólnota św. Pawła oraz Wydawnictwo Esprit.

Jeśli możesz to przekaż dalej tą wiadomość, może to komuś pomoże w drodze duchowej - to będzie mały wkład w niesienie Jezusa przez Ciebie.

Ekipa Projektu 4800 sekund pozytywnego przekazu

i Fundacji SMS Z NIEBA

pozytywnego.pl  

www.smsznieba.pl

Top