Mały wielbłąd pyta taty:
- Czemu my mamy taką skudloną sierść, a koniki mają taką ładną?
- No bo synku widzisz, u nas na pustyni w dzień jest +40, a w nocy -25, więc musimy taką mieć.
- A tato czemu mamy takie brzydkie kopytka, a koniki takie ładne?
- No widzisz, my ciągle chodzimy po piachu, więc musimy takie mieć.
– Tato, a po co nam to wszystko jak mieszkamy w zoo?
Ps. Odpowiedzi na pytania i wszystko staje się jasne! ks. Rafał Jarosiewicz

