Dziękujmy Bogu za wszystkich...
Dziękujmy Bogu za wszystkich kleryków, którzy rozpoczynają kolejny semestr w swoich seminariach. ks. Rafał Jarosiewicz
Dziękujmy Bogu za wszystkich kleryków, którzy rozpoczynają kolejny semestr w swoich seminariach. ks. Rafał Jarosiewicz

