Leszek Tarasewicz

Leszek Tarasewicz

wtorek, 26 czerwiec 2018 07:27

Stadion Młodych

W 2018 roku, kiedy to Kościół przeżywa synod poświęcony Młodzieży, w samym sercu Polski odbędą się rekolekcje dedykowane specjalnie dla Niej – Stadion Młodych! Już w sobotę 6 października 2018 przeżyjemy dwanaście godzin rekolekcji na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Stadion Młodych – wejściówki do kupienia na eBilet.pl

 

Strona internetowa Stadionu Młodych: http://stadionmlodych.pl/

poniedziałek, 22 styczeń 2018 12:03

Regulamin usługi DUCHOWE WZRASTANIE

§1 Wstęp

Niniejszy regulamin usługi DUCHOWE WZRASTANIE, zwanym dalej „Regulaminem”, określa zasady świadczenia tej usługi przez Fundację SMS z Nieba z siedzibą przy ul. Chrobrego 7 w Koszalinie.

§2 Umowa

 1. Usługa DUCHOWE WZRASTANIE polega na przesyłaniu przez Fundację na podany przez użytkownika tej usługi adres pocztowy, darmowych przesyłek zawierajacych płyty, książki lub inne materiały przeznaczone do duchowego wzrostu.
 2. Użytkownik zawiera umowę o świadczenie usługi DUCHOWE WZRASTANIE z Fundacją, poprzez wypełnienie formularza  na stronie www.smsznieba.pl, udostępniając swoje dane teleadresowe (imię, nazwisko, adres, email, nr telefonu)
 3. Procedura zawarcia umowy:
  1. Użytkownik wypełnia formularz rejestracyjny i zatwierdza go przyciskiem "Zamawiam", co powoduje wysłanie zamówienia do Fundacji.
  2. Użytkownik klikając link aktywacyjny zawiera umowę na darmową usługę DUCHOWE WZRASTANIE .
 4. Umowa o korzystanie z usługi DUCHOWE WZRASTANIE zostaje zawarta na czas nieokreślony.
 5. Użytkownik ma prawo wypowiedzieć umowę o korzystanie z usługi DUCHOWE WZRASTANIE. Wypowiedzenie skutkuje natychmiastowym usunięciem danych Użytkownika z bazy usługi DUCHOWE WZRASTANIE.
  Wypowiedzenie umowy może odbyć się:
  1. pisemnie przez email z adresu wskazanego w zgłoszeniu
  2. pisemnie w formie papierowej na adres Fundacji (Fundacja SMS z Nieba, ul. Chrobrego 7, Koszalin)
  3. telefonicznie (aktualny numer telefonu w zakładce "kontakt")

§3 Koszty usługi

Usługa DUCHOWE WZRASTANIE jest bezpłatna.

§4 Opis usługi DUCHOWE WZRASTANIE

 1. Usługa polega na wysyłaniu do Zamawiajacego przez Fundację SMS z Nieba, materiałów w postaci książek, płyt, broszur i innych, które ze względu na swoją treść mają służyć odbiorcy do wzrostu duchowego.
 2. Wysyłane materiały są zgodne z nauczaniem Kościoła Katolickiego.
 3. Wszystkie wysyłane materiały są DARMOWE.
 4. Odbiorcy mogą (ALE NIE MUSZĄ) składać ofiary w postaci darowizn na konto Fundacji, z których Fundacja dofinansowuje realizacje niniejszej usługi.

§5 Wymagania

Do korzystania z usługi DUCHOWE WZRASTANIE, konieczne jest posiadanie adresu korespondencyjnego (nie musi być zameldowania), adresu email oraz nr telefonu.

§6 Reklamacje

1. Reklamacje należy składać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. W reklamacji należy podać dane osoby zgłaszającej reklamację, niezbędne do rozpatrzenia reklamacji oraz opis nieprawidłowości w usłudze DUCHOWE WZRASTANIE.

3. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie do 14 dni od dnia wpłynięcia reklamacji.

poniedziałek, 22 styczeń 2018 09:33

Świąteczne prezenty od Fundacji SMS z Nieba

A tak wyglądała nasza tegoroczna, świąteczna, wysyłka ewangelizacyjnych upominków dla odbiorców SMS Z NIEBA.

niedziela, 07 styczeń 2018 14:33

Kultura Picia

Kampania społeczna "Kultura Picia" promuje właściwe sposoby korzystania za alkoholu oraz formy abstynencji z konkretną intencją.

niedziela, 07 styczeń 2018 14:09

Jezus w hotelach

Jezus w hotelach to jedna z nowych inicjatyw podjętych przez Fundację SMS Z NIEBA.

W kilkudziesięciu warszawskich hotelach i punktach Informacji Turystycznej, na specjalnie ustawionych stelażach, zawisły ewangelizacyjne mini karty. Można na nich znaleźć (w języku polskim i angielskim) informacje o Fundacji SMS Z NIEBA, o naszej aplikacji mobilnej SMS Z NIEBA oraz pierwszy punkt Kerygmatu: Bóg kocha ciebie dzisiaj! (również w języku polskim i angielskim).

Minicards to bardzo prosty i skuteczny sposób, który można wykorzystać w ewangelizacji. To bardzo konkretna propozycja dla turystów i gości hotelowych, dzięki której  mogą znaleźć ważne i dobre treści, poprzez które będą mogli wzrastać duchowo.

Jeżeli zobaczysz gdzieś taki stelaż, to zachęcamy – weź śmiało naszą mini kartę (na zdjęciu widać, jak wygląda). Możesz włożyć ją do torebki lub nosić w portfelu, a biorąc kilka możesz przekazać przyjaciołom i znajomym.

W niedalekiej przyszłości planujemy wydrukować więcej takich mini kart, z różnymi ewangelizacyjnymi cytatami i obrazkami i rozszerzyć akcję również na inne miasta w Polsce i za granicą.

Poniżej publikujemy listę miejsc, w których możecie odnaleźć nasze mini karty.

 

Dziękujemy www.minicards.com za możliwość współpracy.       


 

§1 Wstęp

Niniejszy regulamin usługi Newsletter, zwanym dalej „Regulaminem”, określa zasady świadczenia tej usługi przez Fundację SMS z Nieba z siedzibą przy ul. Chrobrego 7 w Koszalinie.

§2 Umowa

 1. Usługa Newsletter polega na przesyłaniu przez Fundację na podany przez użytkownika tej usługi adres e-mail wiadomości mailowych.
 2. Użytkownik zawiera umowę  o świadczenie usługi Newsletter z Fundacją, poprzez wypełnienie formularza Newslettera na stronie www.smsznieba.pl, udostępniając swój adres e-mail oraz imię, otrzymywania wiadomości mailowych, o których mowa w postanowieniach ustępów powyższych.
 3. Procedura zawarcia umowy:
  1. Użytkownik wypełnia formularz rejestracyjny Newslettera i zatwierdza go przyciskiem "Zamawiam", co powoduje wysłanie zamówienia do Fundacji.
  2. W odpowiedzi na zamówienie Fundacja wyśle na wskazany email wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
  3. Użytkownik klikając link aktywacyjny zawiera umowę na darmową usługę Newslettera.
 4. Umowa o korzystanie z usługi Newsletter zostaje zawarta na czas nieokreślony.
 5. Użytkownik ma prawo wypowiedzieć umowę o korzystanie z usługi Newsletter. Wypowiedzenie skutkuje natychmiastowym usunięciem danych Użytkownika z bazy Newslettera.
  Wypowiedzenie umowy może odbyć się:
  1. przez kliknięcie linku o rezygnacji, który znajduje się w każdej wysłanej wiadomości
  2. przez kliknięcie linku o rezygnacji, który znajduje się w formularzu rejestracyjnym newslettera na stronie www.smsznieba.pl

§3 Koszty usługi

Usługa Newsletter jest bezpłatna.

§4 Treść newslettera

 1. Wysyłane newslettery stanowią utwory w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. 2006 r. Nr 90 poz. 631 z późn.zm.)
 2. Wysyłane newslettery zawierają informacje o działalności Fundacji SMS z Nieba oraz o rekomendowanych przez Fundację wydarzeniach i publikacjach ewangelizacyjnych.

§8 Wymagania

Do korzystania z usługi Newsletter konieczny jest dostęp do sieci Internet oraz posiadanie adresu e-mail.

§9 Reklamacje

1. Reklamacje należy składać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. W reklamacji należy podać dane osoby zgłaszającej reklamację, niezbędne do rozpatrzenia reklamacji oraz opis nieprawidłowości w usłudze Newsletter.

3. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie do 14 dni od dnia wpłynięcia reklamacji.

poniedziałek, 13 listopad 2017 12:15

SMS Z NIEBA na zwykłe telefony

Jeżeli chcesz otrzymywać SMS Z NIEBA na swój telefon, na którym nie masz możliwości zainstalowania aplikacji, napisz sms na numer 512 246 412 o treści: „Chcę otrzymywać SMS Z NIEBA”. Po wysłaniu takiej wiadomości Twój numer zostanie dopisany do naszej listy i w ciągu kilku dni SMS Z NIEBA zacznie przychodzić na Twój telefon.

przeczytaj: REGULAMIN DLA OTRZYMUJĄCYCH

poniedziałek, 13 listopad 2017 11:50

Regulamin dla otrzymujących

DLA OTRZYMUJĄCYCH SMS Z NIEBA NA ZWYKŁE TELEFONY

 

 1. Jeżeli chcesz otrzymywać SMS Z NIEBA na swój telefon zwykłym smsem, napisz sms na numer 512 246 412 o treści: "Chcę otrzymywać SMS Z NIEBA".
 2. Po wysłaniu takiej wiadomości (patrz punkt nr. 1) Twój numer zostanie dopisany do naszej listy i w ciągu kilku dni SMS Z NIEBA zacznie przychodzić na Twój telefon.
 3. Otrzymujący SMS Z NIEBA na zwykły telefon (normalnym smsem) jest zobowiązany powiadomić Fundację SMS Z NIEBA:
  • o ewentualnej rezygnacji z otrzymywania wiadomości,
  • o zmianie numeru telefonu,
  • jeżeli SMS Z NIEBA nie przychodzi codziennie.
 4. SMS Z NIEBA może być wysyłany tylko na numer, z którego otrzymamy wiadomość o treści "Chcę otrzymywać SMS Z NIEBA". SMS Z NIEBA nie będzie wysyłany na żaden inny podany numer.
 5. Do osoby chętnej otrzymywać SMS Z NIEBA powinien z konkretnego numeru przychodzić tylko SMS Z NIEBA i ewentualne wiadomości podane przez Fundację. Fundacja nie bierze odpowiedzialności za żadne inne wiadomości rozsyłane z konkretnego numeru, z którego przychodzi SMS Z NIEBA.
 6. Fundacja SMS Z NIEBA nie ponosi żadnych kosztów ani nie czerpie żadnych zysków w związku z inicjatywą wysyłania i otrzymywania SMS Z NIEBA na sposób tradycyjny (zwykłym smsem).
 7. Osoba otrzymująca SMS Z NIEBA w sposób tradycyjny (zwykłym smsem) nie ponosi żadnych kosztów.

 

Strona 1 z 62
Top