piątek, 06 lipiec 2018 14:51

"Wędrujące rollupy"

Napisał
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Drodzy,

jak informowaliśmy już w poprzednich newsach - ruszyliśmy z inicjatywą po parafiach, którą nazwaliśmy "Wędrujące rollupy".

Pewnie zastanawiacie się na czym to będzie polegało - otóż: Parafii, która będzie chciała włączyć się w promocję rekolekcji STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary wypożyczymy rolap, który będzie można postawić w niedzielę, w widocznym miejscu.

Prześlemy też krótką informację o tym, czym jest Stadion Młodych, którą będzie można odczytać w ogłoszeniach na każdej niedzielnej Mszy św.

Po takiej niedzieli w danej parafii rolap będzie do odesłania na adres Fundacji SMS Z NIEBA i na kolejną niedzielę trafi do następnej parafii.

Chętne parafie prosimy zgłaszać się na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w treści podając adres do wysyłki i na kiedy rolap ma zostać wysłany.

Zachęcamy każdą i każdego z Was - powiedzcie o tym swoim znajomym księżom, Waszym proboszczom - zaproponujcie ogłoszenie o Stadionie Młodych w swojej parafii lub sami taką możliwość zorganizujcie.

Kochani! Zachęcamy - to ważne, by jak najwięcej osób dowiedziało się o Stadionie Młodych, tak byśmy wspólnie mogli się spotkać 06 października na PGE Narodowym w Warszawie i wspólnie modlić się i wielbić Boga! Zapełnijmy stadion! Już dziś jest nas kilka tysięcy!

Ps.
Podajemy nagrodzonych w ostatnich dwóch typowaniach:

* Za najdokładniejsze opisanie nowej inicjatywy "Wędrujące rolapy" po 2 bilety na Stadion Młodych otrzymują:
- Sławomira Surowiecka
- Kinga Miszczak
- Piotr Kiepuszewski

* Za odgadnięcie w typowaniu miejsca posługi perkusisty 2 bilety na Stadion Młodych otrzymują:
- Mateusz Kamiński
- Elżbieta Nesteruk 

Ps 1.
Jak zawsze - prosimy o udostępnienie i z serca bardzo dziękujemy!

Ps 2.
Hejty i komentarze nie na temat będą usuwane.

ks. Rafał Jarosiewicz&Ekipa STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary

Czytany 157 razy Ostatnio zmieniany sobota, 07 lipiec 2018 18:38

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Top