piątek, 29 czerwiec 2018 13:16

Wolontariat na rekolekcjach STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Drodzy,

odpowiadając na liczne pytania, które od Was otrzymujemy pragniemy poinformować, że podczas rekolekcji STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary będziemy potrzebowali wolontariuszy! Ufamy, że ucieszymy tą wiadomością wszystkich chętnych do takiej posługi :)

Wszystkich chętnych do do pracy w wolontariacie prosimy o zgłaszanie się na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zapraszamy! Wierzymy, że będzie to niesamowite doświadczenie i piękna przygoda przeżyta w genialnej atmosferze, pośród ciekawych ludzi.

Ps. 1
Zupełnie z innej strony: Napiszcie w komentarzach pod tym newsem na https://www.facebook.com/jarosiewicza/ w jakich czasopismach, gazetach, stacjach radiowych i telewizyjnych spotkaliście się z reklamą - zapowiedzią lub odniesieniem do Rekolekcji STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary!

Ps. 2
Kto pierwszy w komentarzu na https://www.facebook.com/jarosiewicza/ pod tym postem napisze najwięcej prawidłowych odpowiedzi otrzyma dwa bilety na spotkanie!

Ps. 3
Prosimy o udostępnienie i z serducha dziękujemy!!!

Ps. 4
Hejty i komentarze nie na temat będą konsekwentnie usuwane.


Pozdrawiamy w Panu!
ks. Rafał Jarosiewicz&Ekipa STADION MŁODYCH

Czytany 425 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Top