niedziela, 24 czerwiec 2018 11:37

Kilka nowych newsów

Napisał
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Drodzy - kilka informacji 

Jakiś czas temu prosiłem o Wasze propozycje na nazwę naszej inicjatywy (jednej z trzech ze Strefy modlitwy) z rozdawaniem silikonek z hasłem: Stadion Młodych Jestem z Jezusem. Dziękuję za każdą z propozycji, które wypisaliście w komentarzach na fb. Ze wszystkich sugestii wybrałem nazwę: Jestem z Jezusem.

Każdy i każda z Was, po otrzymaniu takiej silikonki na rękę, tam gdzie będą rozdawane - zobowiązuje się do codziennej (jakiejkolwiek - może być akt strzelisty: Jezu ufam Tobie) modlitwy w intencji rekolekcji STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary. 
Więcej o tym, co jeszcze symbolizują nasze stadionowe silikonki już niebawem - w kolejnych newsach...

Kolejna ważna i radosna informacja dotyczy sprzedaży i kupna biletów 
Jak informowaliśmy - przy zakupie biletów (12 zł sztuka) drogą online przez www.eBilet.pl naliczana jest prowizja +3 zł - i to pozostaje niezmienne, jeśli ktoś kupuje jeden bilet.
Natomiast dostaliśmy informację od eBiletu, że przy zakupie większej ilości biletów (już od 2 sztuk) ta opłata jest naliczana od całości zamówienia, a nie od sztuki biletu. Ufamy, że jest to zrozumiałe 

Ps. 
Dziękujemy za Was Panu Bogu w naszych codziennych modlitwach.

Ps 1.
O tym, czym jest "Strefa modlitwy" dowiecie się z kolejnego newsa ...

Ps 2.
Podzielcie się z nami w komentarzach pod tym newsem na https://www.facebook.com/jarosiewicza/, czy macie już kupione bilety  Gdzie siedzicie - na płycie czy na trybunach? Wiecie kto będzie siedział obok Was? Zapraszajcie przyjaciół, znajomych, sąsiadów, rodziny i wszystkich, których spotkacie  - wypełnijmy stadion, aby wspólnie modlić się i uwielbiać Pana!

Ps 3. 
Kolejny news już dziś wieczorem.

Ps 4.
Hejty i komentarze nie na temat będą konsekwentnie usuwane.

Pozdrawiamy w Panu i życzymy pięknie przeżytej niedzieli - ks. Rafał Jarosiewicz&Ekipa STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary

Czytany 1183 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 24 czerwiec 2018 11:44
Więcej w tej kategorii: « Drodzy Kapłani Strefa modlitwy »

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Top