środa, 06 czerwiec 2018 22:35

Wyniki zabawy "Dokończenie zdania"!

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Uwaga Kochani,
wyniki zabawy „Dokończenie zdania”!

Damian Krawczykowski, autor książki „Apostołowie w dresach”, który będzie jednym z 50-ciu twórców podpisujących swoje dzieła na Stadionie Młodych w tzw. Strefach Inspiracji, wybrał z pośród Waszych komentarzy osoby, do których powędrują egzemplarze jego książki ze specjalną dedykacją autora! :)

Ps.1. Dziękujemy za wspólną zabawę i piękne odpowiedzi, tak naprawdę zwycięzcą jest każdy z Was, gdyż swoim przykładem i odwagą, publicznie zachęcacie innych do przyjazdu na STADION MŁODYCH, aby oni również mogli doświadczyć w swoim życiu przemieniającej miłości Jezusa, dziękujemy za wsparcie! :)

Ps.2. Ze względu na wysoki poziom odpowiedzi, autor nie potrafił wyszczególnić 5 komentarzy, a więc nagrody powędrują aż do 6 osób! Karol Pabich, Kasia Musiał, Marcin Kwiatek, Tomek Skamrot, Dawid Świstak, Elżbieta Urban. Prosimy dane do wysyłki przesłać w prywatnej wiadomości na profil: https://www.facebook.com/AkademiaApostolow 

Dane potrzebne są tylko i wyłącznie do wysłania Wam prezentów.

Ps.3. Dodatkową satysfakcją będzie fakt, iż z nagrodzonych komentarzy utworzone zostaną grafiki zachęcające innych do przyjazdu na Stadion Młodych. Grafiki systematycznie będą ukazywały się na profilach.

Pozdrawiam serdecznie! :)

Czytany 106 razy Ostatnio zmieniany sobota, 23 czerwiec 2018 20:14

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Top