środa, 04 kwiecień 2018 17:14

Zachęcam tych, którzy jeszcze tego nie zrobili

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Fundacja SMS z Nieba podejmuje szereg projektów ewangelizacyjnych pomagających w odkrywaniu i poznawaniu Boga. Najbardziej znana jest z wysyłania milionów wiadomości, przez aplikację, na telefony komórkowe oraz inicjatywy Mobilny konfesjonał.

Wszystkie osoby zaangażowane w działalność Fundacji, w różnych formach, głoszą Jezusa. Dostajemy wiele wiadomości, że inicjatywy, które podejmujemy są realną pomocą w rozbudzeniu i wzroście wiary oraz w głębszym zaangażowaniu się w dzieła niosące Jezusa innym. Jest to dla nas szczególnie cenne świadectwo w związku z misją, do której Pan Bóg nas powołał.

W tym roku, obok już istniejących, podjęliśmy kilka nowych inicjatyw: Kultura Picia, Jezus w hotelach oraz Śniadanie za 30 min.

Chcemy szczególnie zwrócić uwagę na inicjatywę Śniadanie za 30 min. Jej celem jest pomoc osobom ubogim, bezdomnym oraz potrzebującym poprzez ofiarowanie im darmowego posiłku. Wszystkie te osoby, przez obecność na konferencji oraz modlitwie „zarabiają” sobie na jedzenie, które od nas otrzymują. W ten sposób robimy dokładnie to, co robił Jezus: On najpierw nauczał, a potem karmił.

Wszystkie te dobre dzieła możemy rozwijać również dzięki Wam kochani. Dziękując Bogu za dar Fundacji SMS Z NIEBA i wszystkie osoby z nią związane, pragniemy podziękować każdemu z osobna za wszelkie wsparcie modlitewne oraz materialne, którego na każdym kroku doświadczamy. Szczególnie dziękujemy za przekazywanie dziesięciny z Waszych zarobków oraz za pamięć o nas przy rozliczaniu deklaracji podatkowych PIT (jesteśmy organizacją pożytku publicznego o numerze KRS 0000475218 – gdyby ktoś chciał się dołączyć), aby najważniejsza misja Kościoła, jaką jest głoszenie Jezusa Chrystusa mogła być realizowana.

Życzliwość, którą nie zawsze jesteśmy w stanie odwzajemnić od razu odwzajemniamy teraz - DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE! Za dalszą pomoc duchową (post i modlitwa) oraz materialną składamy serdeczne Bóg zapłać.

Z tego miejsca zapraszamy Was serdecznie do dalszego włączania się w dzieła podejmowane przez Fundację SMS Z NIEBA.

To dobro, które się wokół nas dokonuje jest możliwe również dzięki Wam!

 

 

 

Czytany 375 razy Ostatnio zmieniany środa, 04 kwiecień 2018 17:20

Media

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Top