poniedziałek, 01 sierpień 2016 09:52

Pracownicy i zaangażowani w Fundację

Pracownicy:

 

Joanna Mrozik – Urodziłam się w 1985 roku w Białej Podlaskiej, w najpiękniejszym z miesięcy - maju. Moje imię – Joanna - z hebrajskiego oznacza „Bóg jest łaskawy”. Jestem absolwentką teologii ze specjalizacją katechetyczną na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Pracę magisterską broniłam z tematyki ewangelizacji. Jestem autorką nazwy projektu SMS z Nieba, w który od samego początku jego istnienia (z małą przerwą) jestem czynnie zaangażowana. Dałam pomysł i realizuję wiele działów tematycznych (m. in. Cytaty dla kobiet, Cytaty dla mężczyzn, Myśli papieża Franciszka, Z Dzienniczka s. Faustyny i innych) w aplikacji mobilnej SMS z Nieba, w której wybieram i zamieszczam wszystkie treści. Współpracuje przy takich projektach, jak: 4800sekund pozytywnego przekazu, Chrześcijańska Księga Rekordów, Biblioteka dla zmarłych, Ewangelia na dachach, itp. Bardzo lubię fotografować, oglądać dobre filmy oraz słuchać Stinga. Interesuję się pantomimą oraz scenografią i kostiumologią w filmie i teatrze. W Fundacji SMS Z NIEBA zajmuje się głównie obsługą biura.

Krzysztof Waszczuk - To kim jestem zawiera się w jednym słowie: Christophoros znaczy niosący Chrystusa. I rzeczywiście tak jest. Dlaczego? Ponieważ na co dzień zajmuję się głoszeniem Słowa Bożego. Od  12 lat codziennie czytam Biblię i odkrywam krok po kroku treści, które Duch Święty umieścił przez swoich wybranych na kartach 73 ksiąg. Uwielbiam czytać Słowo Boga! W Fundacji SMS Z NIEBA pełnię posługę ewangelizatora, który ma za zadanie wychodzić z Ewangelią wszędzie tam, gdzie Duch Święty tego sobie zażyczy: rekolekcje, misje ewangelizacyjne, a ostatnimi czasy często na ulicy. Formuję się we wspólnocie charyzmatycznej św. Pawła w Koszalinie, której głównym charyzmatem jest ewangelizacja. Uwielbiam śpiewać i grać na chwałę Boga. Mam 35 lat. 

Leszek Tarasewicz – Urodziłem się  17 grudnia 1981 roku w Koszalinie. Pracuję przy organizacji dużych spotkań ewangelizacyjnych na kilkadziesiąt tysięcy osób np.: Jezus na StadionieLicheń – Słowo Stało się Ciałem, i inne. Działam również w Fundacji Dobre Media Nowej Ewangelizacji. Prowadzę działania formacyjne we wspólnocie Boanerges w Koszalinie. Jestem szczęśliwym ojcem czwórki dzieci: Igora, Romka, Nadii i Eliasza, w małżeństwie z Katarzyną od 9 lat. Pasjonuję się grą na gitarze akustycznej, fotografią oraz freeskatem. 

   
Jan Karwat - Kim jestem? Mam na imię JAN - jest to imię pochodzenia hebrajskiego - w tłumaczeniu "cieszący się boską łaską". Zostałem obdarowany przez BOGA wieloma talentami. Jestem dobrym organizatorem, sprawiedliwym i pracowitym człowiekiem. Szanuję obyczaje, kulturę i doświadczenia ludzi, jestem szczery. Mam naturę wrażliwą na "piękno" oraz konserwatywne poglądy na sprawy rodzinne. Cenię sobie partnerstwo i podział ról, dbam o żonę i dzieci. Niektórzy nazywają mnie "Złota Rączka" w najlepszym wydaniu. Posiadam dużą wiedzę oraz umiejętności. Cechuje mnie nieprzeciętna inteligencja oraz zdolności manualne. Nie ma takiego zadania, któremu bym nie stawił "czoła" w różnych dziedzinach. Nie pytam: Jak? Tylko: Na kiedy mam to zrobić?
 
   

 
 

Zaangażowani w Fundację:

 

 

Monika Radkiewicz - Uwielbiam kontakt z przyrodą. Kocham spotkania i współpracę z wartościowymi ludźmi. Mam duszę i serce podróżniczki, jestem ciekawa nowych miejsc, ludzi, kultur, zwyczajów. Bardzo lubię współtworzyć muzykę, grać na baglamie i gitarze. W codziennych zdarzeniach staram się dostrzegać promienie Słońca niosące nadzieję na kolejny piękny dzień. W projekt SMS Z NIEBA jestem zaangażowana od bardzo dawna. Obecnie czuwam nad skrzynką intencji.

 

Anna Kietla – znaczy dosłownie Niosąca Dobrą Nowinę. Takie imię nadał mi Bóg. Jestem dobrym przykładem na to, jak On jest WIELKI i jak niesamowite  rzeczy On - Bóg potrafi robić w człowieku. Wyposażona w duże pokłady bezpośredniości bardzo lubię pisać (www.wspolnotaswietegopawla.blogspot.com), a nikła potrzeba snu daje mi możliwości czytania. Czas wolny spędzam aktywnie. Mam męża Mateusza i dwóch najwspanialszych synów, a moją codzienność określają słowa Marka Twaina „Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu”.

Karolina Hermann – Jestem absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu bibliotekoznawstwa i informacji naukowej. Jestem nauczycielką w Szkole Podstawowej. W ewangelizację angażuję się od roku 2003. Od wielu lat współpracuję w inicjatywie SMS z NIEBA. Współorganizuję spotkania, rekolekcje i wydarzenia ewangelizacyjne w Gdańskiej Szkole Nowej Ewangelizacji i na terenie północnej Polski. Od 13 lat jestem obecna podczas inicjatywy Przystanek Jezus i dzieła ewangelizacyjnego Katolicy na ulicy. Jestem członkiem wspólnoty zaangażowanej w formację Duchowej Rodziny Przenajświętszej Krwi. Jestem również pomysłodawcą i założycielką katolickiej księgarni internetowej www.nowa-ewangelizacja.pl Pasjonuję się fotografią, górskimi wędrówkami i podróżami.

   Sławomir Kaczmarek - Urodziłem się 04 sierpnia 1976 roku w Białogardzie. Jestem absolwentem Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, sekcja Koszalin. Mam wspaniałą żonę Urszulę i trójkę dzieci: Antoninę, Zuzannę i Tymoteusza. Lubię poznawać ludzi, nawiązywać kontakty, w szczególności pracę z dziećmi. Od nich też zaczęła się przygoda z uwielbieniem flagami, od małych spotkań, przez fora charyzmatyczne, rekolekcje, Przystań z Jezusem do wspólnego uwielbienia i koordynowanie kilkudziesięcioosobowej grupy na ,,Jezus na stadionie". Formuję się we Wspólnocie św. Pawła działającej w ramach Szkoły Nowej Ewangelizacji oraz wspólnocie męskiej Boanerges w Koszalinie, której jestem liderem. 
Moją pasją jest muzyka, film, książka przez które człowiek może spotkać Jezusa. Tak więc dobrze czuję się w klimatach "Władcy Pierścieni", czy "Opowieści z Narnii", na głośnym koncercie podczas którego ludzie przyjmują Jezusa, ale również w klimatycznej kawiarni, wczytując się w którąś z pozycji duchowości Karmelu.
   

Jakub Majchrzak - Mam na imię Jakub, rocznik 92! Z zawodu i wykształcenia jestem biologiem, ale z pasji i wewnętrznego instynktu ewangelizatorem! Ta pasja sprawia, że chce Nią zarażać innych.
Dużo ludzi zastanawia się, jak to robić. Pytań o ewangelizacje przybywa z każdymi warsztatami, czy rekolekcjami o tej treści. Potrzeba miejsca, które na bieżąco rozwiązuje nasze wątpliwości. Ale gdzie szukać takich treści? Gdzie? Ilość tych pytań nie pozwoliła mi siedzieć spokojnie. Niespodziewanie nadszedł ON – Ewangelizator. Czyli pierwszy taki kanał na YouTubie, który zajmuje się tylko ewangelizacją. Nie ma jednak litości. Wszystkie nieewangelizacyjne historie, które wplątały się w ewangelizacje zostaną ujawnione i wyszydzone. Czy jesteś gotowy na oglądanie? https://www.facebook.com/3wangelizator/

https://www.youtube.com/channel/UC1DtHdK3ElgzO9DMKgHn3lg

 

 

Więcej w tej kategorii: « Zarząd Podziękowania »
Top