Leszek Tarasewicz

Leszek Tarasewicz

poniedziałek, 13 listopad 2017 12:15

SMS Z NIEBA na zwykłe telefony

Jeżeli chcesz otrzymywać SMS Z NIEBA na swój telefon, na którym nie masz możliwości zainstalowania aplikacji, napisz sms na numer 512 246 412 o treści: „Chcę otrzymywać SMS Z NIEBA”. Po wysłaniu takiej wiadomości Twój numer zostanie dopisany do naszej listy i w ciągu kilku dni SMS Z NIEBA zacznie przychodzić na Twój telefon.

przeczytaj: REGULAMIN DLA OTRZYMUJĄCYCH

poniedziałek, 13 listopad 2017 11:50

Regulamin dla otrzymujących

DLA OTRZYMUJĄCYCH SMS Z NIEBA NA ZWYKŁE TELEFONY

 

 1. Jeżeli chcesz otrzymywać SMS Z NIEBA na swój telefon zwykłym smsem, napisz sms na numer 512 246 412 o treści: "Chcę otrzymywać SMS Z NIEBA".
 2. Po wysłaniu takiej wiadomości (patrz punkt nr. 1) Twój numer zostanie dopisany do naszej listy i w ciągu kilku dni SMS Z NIEBA zacznie przychodzić na Twój telefon.
 3. Otrzymujący SMS Z NIEBA na zwykły telefon (normalnym smsem) jest zobowiązany powiadomić Fundację SMS Z NIEBA:
  • o ewentualnej rezygnacji z otrzymywania wiadomości,
  • o zmianie numeru telefonu,
  • jeżeli SMS Z NIEBA nie przychodzi codziennie.
 4. SMS Z NIEBA może być wysyłany tylko na numer, z którego otrzymamy wiadomość o treści "Chcę otrzymywać SMS Z NIEBA". SMS Z NIEBA nie będzie wysyłany na żaden inny podany numer.
 5. Do osoby chętnej otrzymywać SMS Z NIEBA powinien z konkretnego numeru przychodzić tylko SMS Z NIEBA i ewentualne wiadomości podane przez Fundację. Fundacja nie bierze odpowiedzialności za żadne inne wiadomości rozsyłane z konkretnego numeru, z którego przychodzi SMS Z NIEBA.
 6. Fundacja SMS Z NIEBA nie ponosi żadnych kosztów ani nie czerpie żadnych zysków w związku z inicjatywą wysyłania i otrzymywania SMS Z NIEBA na sposób tradycyjny (zwykłym smsem).
 7. Osoba otrzymująca SMS Z NIEBA w sposób tradycyjny (zwykłym smsem) nie ponosi żadnych kosztów.

 

poniedziałek, 13 listopad 2017 11:48

Regulamin dla wysyłających

DLA WYSYŁAJĄCYCH SMS Z NIEBA NA ZWYKŁE TELEFONY

 

 1. Aby włączyć się w inicjatywę Fundacji SMS Z NIEBA „Ewangelizuj razem z nami”, która polega na codziennym wysyłaniu SMS Z NIEBA do określonej liczy osób, należy na numer 512 246 412 przesłać sms o treści: "Chcę przesyłać dalej (...)". W nawiasie wstawiając liczbę numerów, do ilu osób chcesz przekazywać Słowo, np.: "Chcę przesyłać dalej (2)".
 2. Po przesłaniu smsa o treści "Chcę przesyłać dalej (...)" - patrz punkt nr 1 - dostaniesz od nas numery, na które zobowiązujesz się codziennie wysyłać SMS Z NIEBA.
 3. Zobowiązujesz się do CODZIENNEGO wysyłania SMS Z NIEBA na otrzymane od Fundacji SMS Z NIEBA numery.
 4. Zobowiązujesz się informować Fundację SMS Z NIEBA o wszelkich zmianach, tj.
  • zmianie numeru,
  • zaprzestaniu wysyłania (z odpowiednim wyprzedzeniem, aby była możliwość przydzielenia przesłanych numerów innej osobie),
  • rezygnacji poszczególnych numerów, które otrzymałeś od Fundacji SMS Z NIEBA.
 5. Fundacja SMS Z NIEBA nie ponosi żadnych kosztów, ani nie czerpie żadnych zysków w związku z wysyłaniem smsów na zwykłe telefony przez osoby, które dobrowolnie włączyły się w inicjatywę.
 6. Koszta, jakie ponosi osoba dołączająca do inicjatywy to koszta smsów według planu taryfowego operatora sieci, w jakiej ma telefon.
 7. Na otrzymane od Fundacji numery osoba chętna zobowiązuje się wysyłać tylko SMS Z NIEBA i ewentualne wiadomości podane przez Fundację. Za każdą wiadomość wysłaną na własną rękę Fundacja nie bierze odpowiedzialności.
 8. Gdyby zdarzyło się tak, że SMS Z NIEBA (z przyczyn nie zależnych od Fundacji) nie dojdzie poprzez aplikację, treści zawsze można odnaleźć na oficjalnej stronie Fundacji, spisać i rozesłać http://smsznieba.pl/aplikacja-mobilna-sms-z-nieba/sms-z-nieba/sms-z-nieba oficjalnym profilu facebookowym inicjatywy www.facebook.com/smsznieba oraz na stronie http://www.jezusnastadionie.pl/portal/sms-z-nieba

 

poniedziałek, 13 listopad 2017 11:36

Ewangelizuj razem z nami

Masz telefon z aplikacją SMS z NIEBA i otrzymujesz SMS Z NIEBA?

Chcesz przesyłać codziennie to poranne Słowo dalej, np. do tych, którzy nie mają telefonu dotykowego?

Wyślij SMS o treści: "Chcę przesyłać dalej (...)" na numer 512 246 412.

W nawiasie wstaw liczbę numerów, czyli do ilu osób chcesz przekazywać Słowo, np.: "Chcę przesyłać dalej (2)".

Wtedy dostaniesz od nas numery, na które zobowiązujesz się codziennie wysyłać SMS Z NIEBA.

 


Zapoznaj się z REGULAMINEM DLA WYSYŁAJĄCYCH

 

poniedziałek, 25 wrzesień 2017 08:14

Księga Gości

Jeśli chcesz to tutaj możesz zostawić nam swój wpis, komentarz, podzielić się opinią lub dobrą myślą. Publiczna Księga Gości jest moderowana - Twój wpis pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

piątek, 22 wrzesień 2017 09:11

1. Inspiracja z łapania szczegółów

Sms z nieba. Gdyby nie reklama na billboardzie na ulicy, na której wyraźnie było napisane, że smsy można wysyłać do wszystkich bez limitu nie byłoby kolejnych dzieł, które wyrosły obok tego. Jak się ma jedno dzieło do drugiego? Mój kolega, widząc że od wielu lat wysyłamy smsy z fragmentami Pisma Świętego zadał mi pytanie - Czy jest szansa, aby błogosławieństwo, które wysyła przez telefon i modlitwa mogły trafiać do większej ilości osób? Z radością podzieliłem się z nim programem, który daje taką możliwość. Dzisiaj o tym koledze czytam w lokalnych wiadomościach olsztyńskich: Sms niosący błogosławieństwo http://wiara.wm.pl/235478,SMS-niosacy-blogoslawienstwo.html#axzz3MKy6Ul00

 

wtorek, 14 luty 2017 15:07

Ewangelia na dachach

„Ewangelia na dachach” to Ogólnopolska Inicjatywa Ewangelizacyjna mająca na celu (szczególnie w rozpoczętym roku duszpasterskim „Idźcie i głoście”), promowanie Ewangelii przedstawianej za pomocą prostych znaków, przypominających o bezwarunkowej miłości Pana Boga do człowieka.

Strona 1 z 61
Top