Konkursy (213)

Konkurs – godz. 18:00

Wiadomości o konkursach z nagrodami (raz w tygodniu).

np. KONKURS: Ogłaszamy konkurs na nazwę chrześcijańskiego KABARETU. Do wygrania wartościowe książki. Swoje propozycje prosimy przysyłać do aplikacji, wraz z podaniem imienia i nazwiska. Na propozycje czekamy do piątku 25.09.2015 r. (włącznie) Nazwiska 5 laureatów zostaną opublikowane w sobotę 26.09.2015 r. na stronie www.pozytywnego.pl  Zapraszamy do udziału!

KONKURS: Pytanie: Podaj parametry fragmentu z Pisma Świętego: „Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim cnotom nie ma Prawa”. Do wygrania płyta Iwony Pietrali. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 10.07.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 11.07.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Nagrodzony: nie było poprawnej odpowiedzi - konkurs przedłużamy na kolejny tydzień

KONKURS: Pytanie: Jaką uroczystość będziemy obchodzili w Kościele Katolickim w najbliższy poniedziałek – 29 czerwca? Do wygrania płyta „Przebłysk wieczności”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 03.07.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 04.07.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Nagrodzony: Piotr Chrabąszcz 

KONKURS: Pytanie: Jaką uroczystość obchodzimy w Kościele 26 sierpnia? Do wygrania płyta „Przebłysk wieczności”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 26.06.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 27.06.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ

Nagrodzony: Magdalena Marszał 

KONKURS: Pytanie: Jaką uroczystość obchodzimy w Kościele 26 sierpnia? Do wygrania płyta „Przebłysk wieczności”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 19.06.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 20.06.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Nagrodzony: nie było poprawnej odpowiedzi - konkurs przedłużamy na kolejny tydzień

KONKURS: Pytanie: Jakie święto obchodzimy w Kościele Katolickim 15 sierpnia? Do wygrania płyta „Przebłysk wieczności”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 05.06.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 06.06.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Odpowiedź: WNIEBOWZIĘCIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

Nagrodzony: Sylwia Białek 

KONKURS: Pytanie: Jak potocznie nazywamy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa? Do wygrania płyta „Przebłysk wieczności”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 29.05.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 30.05.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Boże Ciało

Nagrodzony: Adam Byszuk 

KONKURS: Pytanie: Kiedy obchodzimy w Kościele wspomnienie liturgiczne św. Stanisława Papczyńskiego, którego myśli rozsyłamy w maju przez aplikację SMS Z NIEBA? Do wygrania płyta „Przebłysk wieczności”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 22.05.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 23.05.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 18 maja

Nagrodzony: Patrycja Kruba 

KONKURS: Pytanie: W którym roku urodził się Sługa Boży kard. August Hlond? Do wygrania film „Cristiada”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 01.05.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 02.05.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 1881 r.

Nagrodzony: Anna Obarzanek 

KONKURS: Pytanie: W którym roku św. papież Jan Paweł II ogłosił Święto Miłosierdzia Bożego świętem całego Kościoła? Do wygrania film „Cristiada”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 24.04.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 25.04.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: 2000 r.

Nagrodzony: Patrycja Kruba 

KONKURS: Pytanie: Jak nazywa się dzień, który jest pierwszym dniem Triduum Paschalnego? Do wygrania film „Cristiada”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 10.04.2020 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 11.04.2020 r. na stronie www.smsznieba.pl w dziale Konkursy. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Wielki Czwartek

Nagrodzony: Katarzyna Jarzębak 

Strona 1 z 11

Top