Księgarenka (269)

Księgarenka – 14:00

 Poprzez dział o godzinie 14:00 rozsyłamy informacje o wartościowych pozycjach książkowych (i nie tylko) wraz z linkiem do księgarni, w której można daną pozycję nabyć.

 np. „Jezus Żyje!” o. Emilien Tardif. Książka ta otwiera zamknięte, zagubione, samotne serca, przynosi ukojenie, pozwalając odkryć i zanurzyć się w nieprzebranej miłości Bożej i niesie radość poprzez poznanie Dobrej Nowiny, że Jezus żyje! Cena: 20 zł. http://nowa-ewangelizacja.pl/pl/p/Jezus-Zyje-E.-Tardif-cz-1-/215 Kod rabatowy uprawniający do zakupu w niższej cenie: smsznieba (10% rabatu)

„Czy mnie pobłogosławisz?” Neal Lozano. „Dlaczego zawsze przed snem robisz mi na czole krzyżyk?” – pytanie zadane tacie przez małą Anię prowadzi do odkrycia głębi prawdziwego błogosławieństwa. Błogosławieństwa doświadczonego także przez Pana Jezusa dzięki Mamie, która opowiadała Synowi historię o Jego cudownym narodzeniu. Cena: 12 zł. http://nowa-ewangelizacja.pl/pl/p/Czy-mnie-poblogoslawisz-Neal-Lozano-miekka-oprawa/195 Kod rabatowy: smsznieba (10% rabatu). Zamówienia składać można przez księgarnię internetową lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Sekret Pawła

„Sekret Pawła”. Jose H. Prado Flores. Książka napisana żywym stylem, jest w pierwszym rzędzie owocem miłości i podziwu, jakim jej autor zawsze obdarzał św. Pawła, zawodnika Jezusa Chrystusa. Drogi Czytelniku! Weź książkę w swoje ręce i czytaj ją. Te 12 rozdziałów, które się na nią składają, mają w sobie taki dynamizm, że pociągną cię, abyś ściślej poszedł tropem Apostoła narodów w podwójnym kierunku: najpierw, aby spotkać w nowy i radosny sposób Jezusa Zmartwychwstałego – to droga twojego osobistego Damaszku – a następnie, aby zapłonąć ideałami ewangelizacyjnymi, nieść wszędzie Dobrą Nowinę o Jezusie pod tchnieniem Ducha Świętego. Cena: 18 zł. http://nowa-ewangelizacja.pl/pl/p/Sekret-Pawla/1011 Kod rabatowy: smsznieba (10% rabatu). Zamówienia składać można przez księgarnię internetową lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

„Mandatum. To czyńcie na moją pamiątkę” Bp Grzegorz Ryś. Autor pokazuje, że nie jest to nakaz celebrowania jakiegoś kolejnego religijnego rytuału przez kastę kapłanów, ale skierowane do każdego z chrześcijan wezwanie do stania się nowym człowiekiem. Człowiekiem, którego charakteryzować będzie postawa wyrażona może najpełniej w zaskakującym i szokującym dla uczniów geście Jezusa podczas Ostatniej Wieczerzy. Cena: 12 zł. http://nowa-ewangelizacja.pl/pl/p/Mandatum.-To-czyncie-na-moja-pamiatke-Bp-Grzegorz-Rys/125 Kod rabatowy: smsznieba (10% rabatu). Zamówienia składać można przez księgarnię internetową lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

„Przygotowanie do spowiedzi świętej” ks. Krzysztof Kralka. Cena: 5 zł. http://nowa-ewangelizacja.pl/pl/p/Przygotowanie-do-spowiedzi-swietej-ks.-Krzysztof-Kralka/783 Kod rabatowy: smsznieba (10% rabatu). Zamówienia składać można przez księgarnię internetową lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Obrazek - Błogosławieństwo domu. Wymiary: 55x85 mm, na papierze kredowym, uszlachetniony z przodu folią błysk. Cena: 1 zł. http://nowa-ewangelizacja.pl/pl/p/Obrazek-Blogoslawienstwo-domu-wersja-I/1355 Kod rabatowy: smsznieba (10% rabatu). Zamówienia składać można przez księgarnię internetową lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

„Święty ogień i żywe kamienie” Ulf Ekman. Czego może dokonać w naszym życiu pełen miłości, a zarazem oczyszczający i wypalający ogień Ducha Świętego? Dlaczego tak ważne jest, by Kościół był pełen miłości, pokory i jedności? Jak ja mogę odnaleźć prawdziwe szczęście, właściwy rozwój oraz głębokie spełnienie jako członek Ciała Jezusa – żywy kamień, niezbędny element budulcowy Jego Świątyni tu na ziemi? Co jest potrzebne, by Kościół skutecznie realizował swoją misję i by coraz więcej osób doświadczyło Bożej miłości? Cena: 20 zł. http://nowa-ewangelizacja.pl/pl/p/Swiety-ogien-i-zywe-kamienie-Ulf-Ekman/1342 Kod rabatowy: smsznieba (10% rabatu). Zamówienia składać można przez księgarnię internetową lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wypalony charyzmatyk

„Wypalony charyzmatyk” - konferencja CD- o . Remigiusz Recław. Seria Charyzmatyka - zbiór najlepszych konferencji i nauczania n. t. charyzmatów, głoszonych na wydarzeniach organizowanych przez Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi. Cena: 10 zł. http://nowa-ewangelizacja.pl/pl/p/Wypalony-charyzmatyk-konferencja-CD-o-.-Remigiusz-Reclaw/1098 Kod rabatowy: smsznieba (10% rabatu). Zamówienia składać można przez księgarnię internetową lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

„Dar rozeznawania w posłudze charyzmatycznej” - konferencja CD - Inga Pozorska, Dariusz Jeziorny. Seria Charyzmatyka - zbiór najlepszych konferencji i nauczania n. t. charyzmatów, głoszonych na wydarzeniach organizowanych przez Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi. Cena: 10 zł. http://nowa-ewangelizacja.pl/pl/p/Dar-rozeznawania-w-posludze-charyzmatycznej-konferencja-CD-Inga-Pozorska%2C-Dariusz-Jeziorny/1099 Kod rabatowy: smsznieba (10% rabatu). Zamówienia składać można przez księgarnię internetową lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W jakim duchu?

„W jakim duchu?” ks. Marian Rajchel. Zapis rekolekcji, w których autor porusza temat codziennego życia w nieustannym pośpiechu i stresie. Podpowiada jak organizować swoje obowiązki i wolny czas, aby nie mieć wrażenia, że zmarnowaliśmy kolejny dzień życia. Cena: 19,90 zł. http://nowa-ewangelizacja.pl/pl/p/W-jakim-duchu-ks.-Marian-Rajchel/1332 Kod rabatowy: smsznieba (10% rabatu). Zamówienia składać można przez księgarnię internetową lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Gary Chapman, Jennifer Thomas „Kiedy przepraszam to za mało. Jak pogodzić się z tymi, których kochasz”. Jak przepraszać, by nie krzywdzić bardziej? Jak przyjmować przeprosiny? Czy należy przebaczać ludziom, którzy nas nie przeprosili? Jak przebaczać tym, którzy nas skrzywdzili? Jaki byłby świat, gdybyśmy wszyscy nauczyli się odpowiednio przepraszać? Cena: 29,90 zł. http://nowa-ewangelizacja.pl/pl/p/Gary-Chapman-Jennifer-Thomas-Kiedy-przepraszam-to-za-malo-Jak-pogodzic-sie-z-tymi%2C-ktorych-kochasz/1328 Kod rabatowy: smsznieba (10% rabatu). Zamówienia składać można przez księgarnię internetową lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strona 1 z 14
Top