Joanna Mrozik

Joanna Mrozik

Dziękuję wszystkim za wielką modlitwę przez weekend - dała już ogromne rezultaty!

Dziękuję też wszystkim, którzy z serca i wszędzie rozpowszechniają wydarzenie "Stadion Młodych" (np. dziś dostałem info o stadionie ze strony tysol.pl)

Zwracam się z kolejną prośbą do wpisania w komentarzach:
Kogo widzielibyście, jako osoby podpisujące (w wyznaczonych miejscach na Stadionie PGE Narodowy) książki, płyty, audiobooki?

Wieczorem kolejny news...

ks. Rafał Jarosiewicz

Ps. 1
Uwaga! Już 25/300 Gedeonitów wypełniło to, co obiecało... To info dla wtajemniczonych....

Ps. 2 
Jeśli w komentarzach będą inne zdania, niż z powyższej prośby z newsa lub hejt - nawet z dobrymi odpowiedziami - będą kasowane.

Ps. 3 
Cały czas traw typowanie nazwisk.

Ps. 4
Możesz? Udostępnij tego newsa u siebie na Facebooku - dziękuję!

sobota, 19 maj 2018 21:53

J 15, 26 - 27; 16, 12 - 15

J 15, 26 - 27; 16, 12 - 15
"Jeszcze wiele mam wam do powiedzenia, ale teraz znieść nie możecie".

KONKURS: Pytanie: Jak potocznie nazywamy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa? Do wygrania płyta CD „Wiara, Nadzieja, Miłość. Tryptyk Smoleński”. Odpowiedzi prosimy przysyłać poprzez aplikację, wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu. Na odpowiedzi czekamy do piątku 18.05.2018 r. (włącznie). Nazwisko 1 laureata zostanie opublikowane w sobotę 19.05.2018 r. na stronie www.pozytywnego.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Odpowiedź: Boże Ciało

Nagrodzony: Monika Włodarczyk

sobota, 19 maj 2018 13:37

Kochane Siostry!

Kochane Siostry!

Przepraszam Was bardzo za ten hejt, który dostałyście po newsie skierowanym do Was, od osób którym pomysł z motocyklami się nie podoba. Nie chodzi mi o komentarze z fb, tylko o to, co one wywołały.
Bardzo mi przykro, że siostry z filmiku zostały też tak surowo ocenione i, że wiele Waszych Przełożonych, patrząc na ten hejt, podjęło decyzję, że możecie być na stadionie, ale na pewno nie wjeżdżając na motocyklach. Przykro mi, że tak wiele Sióstr kieruje się opinią innych, ale dopóki będą tak żyć - to ciągle będą żyć w lęku – mamy kierować się opinią Jezusa!
Dziękuję jednocześnie wszystkim Siostrom, które nie bały się zapytać swoich Przełożonych o to, czy mogą wjechać na motocyklach i skuterach na stadion. Dziękuję też wszystkim Siostrom Przełożonym, które mnie wspierają teraz w modlitwie i pobłogosławiły Siostrom ze swoich zgromadzeń na takie szaleństwo dla Jezusa - utwierdzając mnie w tym, jak bardzo młodzież potrzebuje wyraźnych znaków miłości do Jezusa - także w takiej formie.
Część Sióstr potwierdziła swoją obecność ustnie i przez fb, ale bardzo prosimy, aby każda siostra (do 22 maja 2018 r.) przesłała raz jeszcze na adres mailowy Fundacji SMS Z NIEBA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oficjalne potwierdzenie (w treści maila podając imię, nazwisko oraz informację czy posiada motor/skuter).
Siostry, które się nie zgłosiły proszę, aby jak najszybciej to zrobiły – będziemy dzielić tajemnice różańcowe.
Siostry, które nie mają skuterów, a chciałyby wjechać - również proszę o kontakt na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – mamy jeszcze wolne skutery.

Z serca błogosławię – ks. Rafał Jarosiewicz

Proszę dziś o modlitwę w ważnej sprawie (choć nie chcę podawać powodu - bo nie będzie to dobre dla tych osób a nie chcę ich imiennie wymieniać).

Jeśli możecie wpiszcie w komentarzach, na moim profilu https://facebook.com/jarosiewicza/ pod odpowiednim postem, jaką modlitwę ofiarujecie.

Hejt i inne - wywalam...

sobota, 19 maj 2018 13:22

Ten rok w Polsce jest szczególny...

"Ten rok w Polsce jest szczególny, ponieważ przeżywamy go właśnie pod hasłem Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym. To oznacza od początku odkrywanie w sobie darów Ducha Świętego" - wyjaśnił rzecznik Episkopatu. https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,34342,ks-rytel-andrianik-uroczystosc-zeslania-ducha-swietego-to-jedno-z-najstarszych-swiat-kosciola.html 

W niedzielę 20 maja, w uroczystość Zesłania Ducha Świętego kard. Kazimierz Nycz dokona koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Szkaplerznej w Warce. http://niedziela.pl/artykul/35622/Koronacja-Wareckiej-Pani 

O miłości Jezusa i zjednoczeniu z Nim w Eucharystii opowiadał na koszalińskiej hali Alan Carver Ames. http://koszalin.gosc.pl/doc/4735469.Jego-milosc-jest-namietna 

czwartek, 17 maj 2018 17:42

Drodzy! NEWS - nie tylko o Stadionie!

Drodzy! NEWS - nie tylko o Stadionie!

Jak już większość z Was zauważyła – koszt biletu na spotkanie STADION MŁODYCH to jedynie 12 zł. (plus 3 zł przygotowanie biletu eBilet).
Z waszych propozycji cytatów na bilet wybraliśmy m.in: „Wszystko mogę w Tym, który mnie umacia”. (Flp 4, 13)
Ponieważ, wiele osób nie wierzy, że tak symbolicznie tanie bilety mogą być na stadion - więcej wiary!

Także dla pierwszych 1000 osób, które kupują bilet wchodząc na stronę eBilet.pl - prezent – płyta z filmem „Największy z Cudów” (będzie do odebrania na stadionie w dzień wydarzenia).

Bilet VIP za 100 000 zł
To najdroższe, dotychczas wyemitowane, bilety w Polsce!
Są one tylko dla 12 osób, które kupując taki bilet chcą wesprzeć wydarzenie STADION MŁODYCH - pokazując tym samym, że potrafią się dzielić.

Wiadomo, że są takie osoby - które zarabiają i po 300 tys. zł miesięcznie, więc nie będzie to dla nich nawet odczuwalne w domowym budżecie.

Na tym bilecie będzie też przestrzegający przez chciwością (a może się to zdarzyć bogatym i biednym) - piękny tekst:

„Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest chciwość pieniędzy. Za nimi to uganiając się, niektórzy zabłąkali się z dala od wiary i siebie samych przeszyli wielu boleściami”.
(1 Tm 6, 10)

Pakiety ewangelizacyjne dla organizatorów:

Każda z 800 osób, która zorganizuje grupę min. 50 osób i zakupi wejściówki na eBilet.pl otrzyma pakiet ewangelizacyjny o wartości 400 zł! W skład pakietu wchodzą książki, plakaty, płyty i inne materiały przydatne w ewangelizacji.

Ujawniam też 9 prezent (z 72 innych prezentów) dla pierwszych 800 organizatorów 50-osobowych grup: płyta z filmem „Największy z Cudów”.

W sprawie zamówień grupowych prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Błogosławię - ks. Rafał Jarosiewicz

Ps. 23/300 Gedeonitów wypełniło to, co obiecało... To info dla wtajemniczonych....

Ps 1. Nastąpiło kilka zmian w planie dzisiejszego spotkania z Alanem Amesem:

Rozpocznie się ono świadectwem zaproszonego gościa o godz. 18:00, a następnie będzie on modlił się wstawienniczo nad każdym, kto wyrazi taką chęć. Msza św. pod przewodnictwem bp. Krzysztofa Włodarczyka rozpocznie się o godz. 21:00

Proszę o piękne słowa o doświadczeniu wcześniejszych spotkań na stadionie PGE Narodowym na https://facebook.com/jarosiewicza/ pod odpowiednim postem - hejt i inne - wywalam

Do rozważania tajemnic posłannictwa Maryi zachęcał bp Romuald Kamiński w sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej, które 16 maja powitało obraz nawiedzenia. http://warszawa.gosc.pl/doc/4732957.Zatrzymaj-sie-przy-Matce 

środa, 16 maj 2018 11:55

Kochani ogłaszam kolejne typowanie!

Kochani ogłaszam kolejne typowanie!

Ponieważ nikt nie podał prawidłowej odpowiedzi w ostatnim typowaniu nazwisk prelegentów i osób głoszących świadectwa - zgodnie z wczorajszą zapowiedzią, że dziś to zrobię (dziś jeszcze trwa 23:36) – ogłaszam:
Uwzględniając wiele Waszych postulatów - czas będzie znowu dłuższy na odpowiedzi. Zawężona jest grupa osób typowanych przez Was, ponieważ wielu prelegentów oraz osoby, które będą do nas mówiły na Stadionie Młodych już znacie (są podani m.in. na Bilet.pl).
Tym razem kartkę z nazwiskami wkładam do koperty i pieczętując ją zostawiam, do dnia ogłoszenia wyników, u pani Joanny Mrozik w biurze Fundacji SMS Z NIEBA.
Pytanie brzmi:
Wypisz w komentarzach na moim profilu fb pod odpowiednim postem https://facebook.com/jarosiewicza/ 5 osób (przynajmniej nazwiska), które zaprosiłem na STADION MŁODYCH, a które potwierdziły swoją obecność, aby do nas mówiły w czasie 12-godzinnych rekolekcji 06 października 2018 r.
Już za trzy dobre odpowiedzi przekażę telefon, który ufundowała firma Materna Communications! Za 4 dobre odpowiedzi ofiaruję mój motor, a za 5 prawidłowych oddam moje auto ASX.
Warunki:

1. Wypisz do końca dnia 02 czerwca 2018 r., w komentarzach na moim profilu fb pod odpowiednim postem https://facebook.com/jarosiewicza/ 5 osób (przynajmniej nazwiska), które zaprosiłem na STADION MŁODYCH, a które potwierdziły swoją obecność.
2. Zrób (dla siebie) zdjęcie swoim telefonem lub screen ekranu - bo już raz doświadczyliśmy, że wszystko przepadło - aby mieć potwierdzenie, kogo wpisałaś/eś.

Wymienione rzeczy -nagrody - przekażę pierwszym trzem osobom, które podadzą poprawne odpowiedzi.
Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 03 czerwca 2018 r. na moim profilu fb.

Ps. Jeśli w komentarzach będą inne zdania, niż nazwiska i imiona osób - te będą kasowane. Nie wypisujemy osób Boskich, świętych, aniołów!
ks. Rafał Jarosiewicz

Ps. 17/300 Gedeonitów wypełniło to, co obiecało... To info dla wtajemniczonych....

Ps. 2 Udostępnij tego newsa u siebie na Facebooku.

Strona 1 z 1062
Top