środa, 22 lipiec 2020 22:09

Myślę, że to ważne - dlatego w ramach newsa ZWM...

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Średnio co 40 sekund wg WHO, w świecie, ktoś odbiera sobie życie...
W tym samym czasie ma być wprowadzone, w wielu krajach, (gdzie już eutanazja jest zalegalizowana prawnie) urządzenie pomagające się zabić... Tak, to nie 1 kwietnia! Dwa lata temu stworzony Projekt Sacrum (to jego oficjalna nazwa) został zaprezentowany na targach pogrzebowych w Amsterdamie.
To wszystko w imię postępu, który twórca tego „diabelstwa” p. Phillip Nietschke nazywa „krokiem na drodze racjonalizmu i pełnego decydowania o sobie”.
Chce się wręcz wołać: Gdy odrzuca się Boga, aby człowiek mógł decydować nawet o tym, kiedy odbierze sobie życie - nie ma już żadnych granic. Tak, to się dzieje, jeśli m.in. z przestrzeni publicznej znika, w imię źle rozumianej „poprawności politycznej”, głoszenie Dobrej Nowiny o Bezwarunkowej Miłości Boga do człowieka, i o Zbawieniu dokonanym przez Pana Jezusa! Człowiek nie może żyć bez sensu! Tu zadanie dla wszystkich chrześcijan: Mamy, w przestrzeni publiczej, wszelkim sposobami głosić tę Miłość, która nadaje sens istnieniu! Ludzie są „głodni sensu”, a serca są rozdarte podszeptami świata, który niczym nie może wypełnić tej pustki w nas. To może zrobić tylko Bóg. Być znakiem miłości Boga w świecie to mój i Twój obowiązek... „Idźcie i głoście Bliskie jest królestwo Boże!”
Wołanie Boga trwa!
Panie Jezu, Ty umarłeś za każdego człowieka - przyjdź, jako Zbawiciel i Pan do serca każdego, kto to czyta i pośle to wołanie dalej w świat. Duchu Święty daj doświadczenie Twojej mocy, aby każdy z nas, bez wyjątku, doświadczając Twojej obecności, już tu na ziemi wiedział po co żyje, by wiedział, po co walczyć o cywilizację miłości, a nie śmierci.
ks. Rafał Jarosiewicz & ekipa ZWM
Czytany 311 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Top